مردم شاهد عملکرد خوبی از نمایندگان لیست امید نبودند

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در تهران همه نمایندگان از لیست امید بودند و مردم شاهد عملکرد خوبی از آنها در مجلس نبودند؛ این موضوع در رأی آینده مردم تأثیر خواهد داشت.مطالب مرتبط

مردم شاهد عملکرد خوبی از نمایندگان لیست امید نبودند

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در تهران همه نمایندگان از لیست امید بودند و مردم شاهد عملکرد خوبی از آنها در مجلس نبودند؛ این موضوع در رأی آینده مردم تأثیر خواهد داشت.

مردم عملکرد خوبی ازنمایندگان«امید»ندیدند/وحدت صد درصدی اصولگرایان

مشاور رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: در تهران همه نمایندگان از لیست امید بودند و مردم شاهد عملکرد خوبی از آنها در مجلس نبودند؛ این موضوع در رأی آینده مردم تأثیر خواهد داشت.

شاهد دو نیمه کاملا متفاوت بودیم/ شانس برد برابر استقلال را داریم

رشت- مربی سپیدرود با اشاره به اینکه شاهد دو نیمه کاملا متفاوت در بازی با نساجی مازندران بودیم، گفت: سپیدرود عملکرد خوبی در بازی های خارج از خانه داشته و شانس برد برابر استقلال را داریم.

انعکاس موفقیت های علمی و اجرایی برای مردم امید آفرین است

کرمان - ایرنا - رئیس جهاد دانشگاهی استان کرمان‌ با اشاره به فعالیت های خوبی که در دستگاههای اجرایی و دانشگاهها انجام می گیرد ، گفت : رسانه ها با انعکاس اقدامات اجرایی و موفقیت های علمی می توانند به تقویت امید و نشاط جامعه کمک کنند .

توجه ویژه مجلس به شرکت‌های دانش‌بنیان در سال 98

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در سال 98 بودجه خوبی برای شرکت‌های دانش بنیان در نظرگرفته است که امید می‌رود عملکرد این شرکت‌ها را بهبود بخشد.

تغییر کادر فنی تیم امید ضروری بود/ تجربه کی روش به تاج کمک می کند

سرمربی اسبق تیم ملی و پیشکسوت باسابقه فوتبال ایران معتقد است با اتخاذ تصمیمات و انتخاب‌های درست می‌توان شاهد بهبود شرایط تیم‌های ملی فوتبال بزرگسالان و امید بود.

هدف دشمن کاهش امید مردم است

تهران-ایرنا- نماینده مردم تهران در مجلس گفت: هدف دشمن خردکردن شخصیت مردم ایران زیر چرخ مسائل و مشکلات موجود و از بین بردن اعتماد و تقلیل امید و باور آنها بر یاس و ناامیدی است.

نمایندگان پاکستان برای رایزنی با FATF راهی چین شدند

اسلام آباد نمایندگان خود را به منظور رایزنی با گروه ویژه اقدام مالی و تلاش برای خروج از لیست خاکستری این گروه روانه پکن کرد.

عارف: برای انتخابات مجلس یازدهم لیست اصلاح طلبانه می دهیم

تهران-ایرنا- رییس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: شورای سیاست‌گذاری اصلاح طلبان جمع‌بندی‌اش این است که در انتخابات مجلس آینده ائتلاف نکنیم و لیست اصلاح طلبانه ارائه کنیم.

محسن هاشمی: انتظار ما از دولت تدبیر و امید بیش از این بود

رئیس شورای شهر تهران گفت: انتظار ما از دولت تدبیر و امید بیش از عملکرد دو سال گذشته آن در حوزه مدیریت شهری است.

عملکرد خوب وزنه‌برداران جوان در آخرین رکورد گیری/ اعزام به جهانی همچنان نامعلوم

وزنه‌برداران جوان در حالی در آخرین رکوردگیری تیم ملی عملکرد خوبی داشتند که هنوز تکلیف اعزامشان به مسابقات قهرمانی جهان مشخص نیست.

دانشگاههایی که بهترین عملکرد را در جذب هیئت علمی داشتند

دانشگاه‌هایی که عملکرد خوبی در رعایت تقویم زمانی جذب داشتند در جلسه هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی شدند.

مقدسی: عملکرد سازمان خصوصی سازی شفاف شود

نماینده مردم اراک در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر ضرورت نظارت بر سازمان خصوصی سازی خطاب به رئیس جمهور و وزیر اقتصاد گفت: عملکرد این سازمان باید برای مردم شفاف شود.

اختصاصی تسنیم|پیشنهاد مهم نمایندگان اصلاح‌طلب به لاریجانی درباره هیئت رئیسه

تعدادی از نمایندگان عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با حضور در دفتر رئیس مجلس پیشنهادی درباره انتخابات هیئت رئیسه پارلمان به وی ارائه کردند.

روابط عمومی باید اعتماد مردم را به عملکرد دستگاه جلب کند

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: روابط عمومی ها باید با ارائه اطلاعات درست، منطقی و به موقع در چارچوب منافع و مصالح ملی موجبات اعتماد و اطمینان مردم را به عملکرد سازمان، نهاد و دستگاه مربوطه جلب کنند و البته در بیان مطالب اغراق نکنند.

معاون استانداری سمنان: خبرهای خوبی از انتصاب بانوان در راه است

سمنان- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان با اشاره به شعار دولت تدبیر و امید در زمینه لزوم تحقق سهم 30 درصدی بانوان در مدیریت های کلان و میانی کشور گفت: خبرهای خوبی از انتصاب بانوان در استان سمنان در راه است.

عضو مجلس خبرگان رهبری: ایجاد امید در جامعه یکی از راهبردهای مهم در شرایط سخت اقتصادی است

عضو مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه یکی از خصوصیات حضرت یوسف(ع) امید دادن به جامعه بود،گفت: یکی از مهم‌ترین راهبردها در شرایط بحرانی اقتصاد امید به مردم است و می‌توان به این وسیله چرخ اقتصادی را به حرکت درآورد.

با ویلموتس به توافقات خوبی رسیدیم

رئیس فدراسیون فوتبال درباره موضوعات مختلف از جمله سرمربی تیم های ملی امید و بزرگسالان توضیحاتی ارائه کرد.

مجلس از عملکرد سازمان حفاظت از محیط زیست تحقیق و تفحص می کند

تهران-ایرنا-نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان حفاظت از محیط زیست از سال 1392 تاکنون موافقت کردند.

امام جمعه بندرعباس: امید کلید همه قفل هاست

بندرعباس- ایرنا- نماینده ولی فقیه درهرمزگان و امام جمعه بندرعباس با تاکید براینکه امید کلید همه قفل هاست گفت: اگر امید از مردم جامعه ای دور شود، آن جامعه به قبرستان تبدیل خواهد شد.