به تهدیدی جدی علیه استکبار تبدیل شده ایم

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه اقدامات خصمانه استکبار علیه کشورمان به خاطر بزرگی و اقتدار ملت ایران است، گفت: به لطف الهی و برکت وجود کارکنان باسواد، شریف، میهن دوست و اسلام دوست نیروهای مسلح و مردم و جوانان غیور به نقطه‌ای از اقتدار رسیده‌ایمطالب مرتبط

حرکت های جهادی جهان علیه استکبار مدیون انقلاب اسلامی است

یزد - ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز گفت: حرکت ‌های اسلامی و جهادی علیه استکبار در سطح دنیا به برکت انقلاب اسلامی و صدور فرهنگ این نظام مردمی به وجود آمده است.

برومندی: ما پشت سر رهبر خود ایستاده‌ایم

نماینده مردم مرودشت در مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن اقدامات خصمانه آمریکا علیه ایران گفت: ما پشت سر مواضع مدبرانه استکبار ستیزانه رهبر انقلاب ایستاده‌ایم.

عصبانیت استکبار از مقاومت و ایستادگی ملت ایران

امام جمعه لیکک؛ مقاومت و ایستادگی ملت ایران در برابر تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی دلیل عصبانیت و سردرگمی آمریکا و استکبار جهانی است.

حضور دهه هفتادی‌ها در دفاع از حرم؛ مشتی بر دهان استکبار

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس: در میان شهدای مدافع حرم با افراد دهه هفتادی روبرو می‌شویم که حضور دهه هفتادی‌ها مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی است

فتح خرمشهر نماد مقاومت ملت در برابر استکبار است

اصفهان - ایرنا- فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج گلپایگان گفت: فتح خرمشهر در عملیات بیت المقدس، نماد مقاومت، ایستادگی، وحدت، ایثار و شهادت رزمندگان و ملت ایران در برابر استکبار جهانی بوده است.

درایت رهبر معظم انقلاب کشور را در برابر هر نوع تهدیدی بیمه کرده است

نماینده ولی‌فقیه در گیلان و امام جمعه رشت گفت: درایت مقام معظم رهبری و ایمان مردم ایران، کشور ما را در برابر هر نوع تهدیدی بیمه کرده است.

فتح خرمشهر نماد ایستادگی ملت ایران در برابر استکبار است

کرمانشاه- ایرنا- جانشین فرمانده سپاه ناحیه جوانرود گفت: فتح خرمشهر نماد ایستادگی، مقاومت، وحدت، ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان و ملت بزرگ ایران در برابر استکبار جهانی بوده است.

تقابل استکبار با انقلاب حساس تر از هر زمانی است

تهران- ایرنا- نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن از هر ابزاری برای لطمه زدن به انقلاب استفاده می کند، گفت: امروز تقابل جبهه انقلاب با جبهه استکبار حساس تر از هر زمان دیگری است.

مقاومت تنها نسخه مقابله با نظام سلطه و استکبار است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح الگوی مقاومت و حماسه آزادسازی خرمشهر را تنها نسخه مقابله با نظام سلطه و استکبار در جنگ و نبرد اراده‌ها دانست.

نمایندگی ایران در سازمان ملل:ایران تهدیدی برای عراق نیست

نیویورک- ایرنا- نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد، ادعای تخلیه کارکنان غیر ضروری سفارت آمریکا در عراق را پرده دیگری از جنگ تبلیغاتی کاخ سفید دانست و گفت: ایران تهدیدی برای عراق یا سایر نقاط نیست.

فیوضات ماه رمضان پادزهری برای تهاجمات فرهنگی استکبار است

کرمانشاه- عضو شورای عالی حوزه های علمیه، تهاجم فرهنگی استکبار را به زهر و سمی مهلک تشبیه کرد و فیوضات رمضان را پادزهری برای این زهر مهلک دانست.

آزادسازی خرمشهر نشانه مقاومت و جهاد واقعی در مقابل استکبار بود

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: فتح خرمشهر نشانه مقاومت، مجاهدت و جهاد واقعی ملت ایران در مقابل استکبار بود. در فتح خرمشهر نزدیک به ۲۰ هزار اسیر گرفتیم.

موضع عجیب ازبکستان در حمایت از عربستان سعودی علیه یمن

وزارت خارجه ازبکستان با سکوت در مقابل جنایات چندین ساله عربستان سعودی در یمن، در بیانیه‌ای حمله پهپادی یمن به تاسیسات نفتی آرامکو را محکوم کرده و گفته این اقدام تهدیدی جدی برای زندگی مردمی است که در ایستگاه‌های نفتی زندگی می‌کنند.

استکبار جهانی در مقابل ملت ایران آرایش تهاجمی گرفته است

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: امروز استکبار جهانی با تشکیل یک مثلث شوم در مقابل ملت ایران آرایش تهاجمی گرفته است.

تبریز| فتح خرمشهر نقطه عطف تاریخی در پیروزی‌های جبهه مقاومت در برابر استکبار است

مدیرکل صداوسیمای آذربایجان شرقی فتح خرمشهر را نقطه عطف تاریخی در پیروزی‌های جبهه مقاومت در برابر استکبار عنوان کرد و گفت: امدادهای غیبی در کنار اعتقادات رزممدگان باعث پیروزی‌های بزرگ با دستان خالی شد.

دموکرات ارشد سنا تحقیق درباره کمپانی چینی را خواستار شد

یک دموکرات ارشد سنا از دولت آمریکا خواسته تا درباره این مساله تحقیق کند که آیا برنامه تولید واگن‌های جدید متروی نیویورک طراحی شده توسط یک کمپانی چینی می‌تواند تهدیدی علیه امنیت ملی آمریکا باشد یا خیر.

اولین واکنش ولیعهد ابوظبی به هدف گرفتن تاسیسات نفتی و نفتکش‌های سعودی و اماراتی

ولیعهد ابوظبی و معاون فرمانده کل نیروهای مسلح امارات حملات به تاسیسات نفتی و کشتی‌های نفتکش سعودی و اماراتی را اتفاقی خطرناک که منجر به تهدیدی علیه کل جهان خواهد شد، توصیف کرد.

جنگ تجاری میان آمریکا و چین، تهدیدی برای اقتصاد روسیه است

وزیر توسعه اقتصادی روسیه جنگ تجاری میان آمریکا و چین را تهدیدی برای اقتصاد روسیه دانست.

امروز تقابل جبهه انقلاب با استکبار حساس‌تر از هر زمان دیگری است

نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: امروز تقابل جبهه انقلاب با استکبار حساس‌تر از هر زمان دیگری است و این نشان می‌دهد که تقابل بر سر جغرافیا نیست، تقابل تمدن است.

«قدرت پهپادی» ارتش یمن؛ تغییر معادلات قدرت در میدان نبرد

سلسله عملیات‌های هوایی یمنی‌ها علیه مواضع و اهداف مهم و حساس در عمق خاک عربستان موجب شده تا «قدرت پهپادی» یمن به چالش لاینحلی برای ائتلاف متجاوز سعودی تبدیل شود.