ترویج مجدد دوگانه «جنگ و صلح» از سوی جریان مرعوب غرب قابل پیش‌بینی بود
مطالب مرتبط

ترویج مجدد دوگانه «جنگ و صلح» از سوی جریان مرعوب غرب قابل پیش‌بینی بود

ترویج مجدد ۲ گانه «جنگ و صلح» از سوی جریان مرعوب غرب قابل پیش‌بینی بود

دستیار اوباما:ترامپ شخصیت دوگانه دارد،پیش بینی جنگ سخت است

تهران- ایرنا- رابرت مالی دستیار ویژه باراک اوباما رییس جمهوری پیشین آمریکا و عضو هیات کاخ سفید در مذاکرات هسته ای با ایران گفت: دونالد ترامپ شخصیت دوگانه ای دارد و از این رو پیش بینی آغاز جنگی دیگر در منطقه خاورمیانه دشوار است.

ایزدی: آمریکابه دنبال مذاکره نیست/ نباید دوگانه مذاکره-جنگ را ترویج کرد

تله آمریکا

دوگانه سوزی جنگ و صلح یا جنگ و مذاکره، یک دوگانه غیرواقعی است که بیشتر به یک تله برای باج گیری می‌ماند و هرگونه محاسبه بر اساس آن، درواقع گرفتار شدن در تله آمریکا است.

از صدّامیست‌های آن‌روز تا ترامپیست‌های امروز؛ این جماعت از سیاست‌خارجه چه می‌داند؟

در روزهای اخیر عده‌ای با طرح دوگانه جنگ و صلح به‌دنبال این هستند تا ایران را دوباره پای میز مذاکره بنشانند. در این گزارش نگاهی به مواضع سابق این جریان انداختیم که در گذشته چه طرح‌های خطرناکی برای جمهوری اسلامی داشتند.

فنونی‌زاده: امیدوارم پرسپولیس با قهرمانی در جام حذفی «دوگانه» را کسب کند/ اولویت باشگاه حفظ برانکو و بیرانوند باشد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم در جام حذفی نیز موفق باشیم و امسال «دوگانه» را برای خود کنیم.

استفاده از ترکیب نور و نانوذرات برای ایجاد جریان سیالی

تهران - ایرنا -پژوهشگران سامانه‌ای ساخته اند که با استفاده از نور و نانوذرات می‌توان جریان سیالی ایجاد کرد. این جریان با دقت قابل کنترل بوده و از آن می‌توان برای حسگری یا رهایش دارو استفاده کرد.

دوگانه واشنگتن، تایید تحلیل ظریف

تهران- ایرنا- تشدید نظامی گری آمریکا در منطقه به بهانه مقابله با «تهدیدات ایران» و درخواست های مکرر ترامپ از ایران برای تماس و مذاکره با او، دوگانگی آشکاری را در حلقه بسته کاخ سفید به تصویر می کشد؛ دوگانه ای که در یک سوی آن بولتون ایستاده و در سوی دیگر آن

پیش‌بینی آسمانی صاف برای خوزستانی‌ها

اهواز-مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: آسمان استان تا ۲۴ساعت آینده صاف و در مناطق شمال شرقی کمی ابری و در مناطق غربی، جنوبی با وزش باد قابل‌ملاحظه‌ همراه با غبار محلی پیش‌بینی می‌شود.

اردوغان: اعمال استانداردهای دوگانه در قبال تروریسم ادامه دارد

رئیس‌جمهوری ترکیه گفت: هنوز شاهد اعمال استانداردهای دوگانه در قبال تروریسم و افراط‌گرایی هستیم.

دام زنده ارزان شد/ پیش بینی افزایش عرضه از ماه آینده

رئیس شورای تامین دام با بیان اینکه قیمت دام زنده در نقاط مختلف کشور 32 تا 36 هزار تومان به فروش می‌رسد گفت: نرخ این محصول و گوشت قرمز در خرداد ماه کاهش مجدد دارد و پیش بینی می شود که قیمت هر کیلوگرم لاشه گوسفندی  به 70 تا 80 هزار تومان برسد.

ایجاد دوره های دوگانه در دستور کار دانشگاه فردوسی است

مشهد- ایرنا- معاون آموزشی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: این دانشگاه سعی در تعامل با دانشگاه های کشورهای منطقه به ویژه کشورهای اروپایی دارد و به همین دلیل ایجاد دوره های دوگانه در دستور کار است.

طارق و اتفاق قابل پیش‌بینی؛ خداحافظی زودهنگام

هافبک عراقی استقلال انقدر بی انضباطی کرد که باعث شد مسئولان این تیم قید وی را بزنند.]]>

مخاطبان اصلی راست افراطی، قربانیان نظام اقتصادی جدید هستند/ روسیه در جهت تخریب اتحادیه اروپا گام برمی‌دارد/ هیچ‌کس قادر به پیش‌بینی سرانجام برگزیت نیست

استاد تاریخ و روابط بین‌الملل دانشگاه بوستون گفت: هیچ‌کس نمی‌تواند پیش‌بینی کند برگزیت چه سرانجامی خواهد داشت. دلیلش هم این است که هواداران برگزیت کاری با حقایق یا داده‌های قابل‌اثبات ندارند. آن‌ها تنها می‌خواهند باور داشته باشند که می‌توانیم به دهه ۱۹۵

ماه رمضان بهترین فرصت برای ترویج معارف قرآنی است

بابل - مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، نشر و ترویج معارف قرآن کریم را بزرگترین دستاورد نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان کرد و گفت: ماه رمضان بهترین فرصت برای ترویج معارف قرآنی است.

مبارزه مقتدا صدر با فساد در عراق به حلقه های نزدیک او رسید

بغداد – ایرنا – مبارزه با فساد که «مقتدا صدر» رهبر جریان صدر سه سالی است که رویکرد سیاسی خود را بر آن بنا نهاده، از نیمه دیشب سه شنبه به حلقه های نزدیک به وی رسید و پیش بینی شکاف و جدایی تازه در صفوف این جریان سیاسی عراق را می دهد.

مدیرکل ارشاد فارس: موسسات قرآنی برای ترویج قرآن از زبان هنر بهره گیرند

شیراز- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: بایسته است موسسات قرآنی برای ترویج قرآن کریم از زبان هنر استفاده کنند و خلق شیوه های جدید آموزش را برای ترویج آموزه‌های قرآنی مدنظر داشته باشند.

فرم بینی شما درباره شخصیت‌تان چه می‌گوید؟

بینی شما چه فرمی است؟ کوتاه است و تپل یا بلند است و عقابی و… بینی یکی از بخش های اصلی صورت است که اکثرا در نگاه اول جلب توجه می کند و جالب است بدانید که همین بینی در مورد شخصیت و ویژگی های شما حرفهای بسیاری برای گفتن دارد.]]>

ترامپ به دنبال مذاکره قلدرانه است

تهران-ایرنا- دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی گفت: ترامپ به دنبال مذاکره قلدرانه است، مفهوم مذاکره مجدد این است که به کمتر از آنچه در برجام بوده رضایت بدهیم که این رویکرد ذلت و خفت آور برای ملت به هیچ وجه قابل قبول نیست.