بین المللی شدن اهداف دانشگاه صنعتی اصفهان است

اصفهان- ایرنا- رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: بین المللی شدن و توسعه همکاری های علمی با دانشگاه های معتبر جهان از اهداف چشم انداز 1404 این دانشگاه است.مطالب مرتبط

بین المللی شدن اهداف دانشگاه صنعتی اصفهان است

اصفهان- ایرنا- رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: بین المللی شدن و توسعه همکاری های علمی با دانشگاه های معتبر جهان از اهداف چشم انداز 1404 این دانشگاه است.

هرمزگان و اصفهان فاتح مسابقات ملی فوتبال کاغذی شدند

اصفهان- ایرنا- مسابقات ملی سکوهای سخت افزاری - فوتبال کاغذی روز چهارشنبه با قهرمانی تیم دانشگاه هرمزگان در بخش FPGA و تیم الف دانشگاه صنعتی اصفهان در بخش Arduino-UNO در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان پایان یافت.

هرمزگان و اصفهان فاتح مسابقات ملی فوتبال کاغذی شدند

اصفهان- ایرنا- نخستین دوره مسابقات ملی سکوهای سخت افزاری - فوتبال کاغذی روز چهارشنبه با قهرمانی دانشگاه های هرمزگان در بخش FPGA و تیم الف صنعتی اصفهان در بخش Arduino-UNO در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان پایان یافت.

استفاده از دانشگاه ها برای توسعه همکاریهای بین المللی ضروری است

اصفهان - ایرنا - رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان گفت: دانشگاه ها ظرفیت خوبی برای همکاری های بین المللی هستند که از آن باید برای توسعه دیپلماسی عمومی استفاده شود.

استفاده از دانشگاه ها برای توسعه همکاریهای بین المللی ضروری است

اصفهان- ایرنا- رئیس دفتر نمایندگی وزارت امور خارجه در اصفهان گفت: دانشگاه ها ظرفیت خوبی برای همکاری های بین المللی هستند که از آن باید برای توسعه دیپلماسی عمومی استفاده شود.

تحقق اهداف هیات شنا اصفهان نیازمند 4 میلیارد ریال است

اصفهان- ایرنا- رییس هیات شنای استان اصفهان با اشاره به ظرفیت خوب این رشته ورزشی گفت: این هیات برای تحقق برنامه ها و اهداف مورد نظر سالانه خود به چهار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

پروژه مشترک دانشگاه نوشیروانی بابل با دانشگاه نرمال پکن در زمینه محیط زیست

تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه نرمال پکن به منظور گسترش همکاری‌های علمی و بین‌المللی و تلاش برای بین‌المللی‌سازی دانشگاه و در راستای اجرای پروژه مشترک در زمینه محیط زیست منعقد شد.

مدرک‌گراها کمتر وارد دانشگاه صنعتی کرمانشاه می‌شوند/تلاش برای ارتقای کیفیت پایان‌نامه‌ها

معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه صنعتی کرمانشاه گفت: سطح کیفی آموزش در دانشگاه صنعتی کرمانشاه به‌گونه‌ای است که دانشجویان مدرک گرا کمتر به این دانشگاه وارد می‌شوند.

کمک ۸.۶ میلیاردی حامیان و خیرین آموزش عالی کشور به دانشگاه شریف

مراسم ضیافت افطار دانشگاه صنعتی شریف با حضور حامیان، خیرین و نیکوکاران و با هدف حمایت از دانشگاه صنعتی شریف در راستای حفظ و ارتقای سطح تولید علم، پژوهش و پیشرفت کشور برگزار شد که در این مراسم به میزان ۸.۶ میلیارد تومان از سوی خیرین از دانشگاه صنعتی شریف ح

7 طرح دانشگاه شریف وارد خط تولید بازارهای خارجی شد

تهران- ایرنا- مدیر دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی شریف با تاکید بر توجه به بازار بین المللی گفت: حق امتیاز (پتنت) تولید هفت خط محصولات فناورانه دانشگاه به صورت محدود به کشورهای مختلف واگذار شده است.

باید مسائل کارگر و کارفرما کنار هم دیده شود/ رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان اصفهان

استاندار اصفهان خبر از رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان اصفهان با همکاری بانک صنعت و معدن داد.]]>

انتشار مقاله اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مجله بین المللی

مقاله اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در مجله بین المللی طبیعت( Nature)چاپ شد .

۲۶ تا ۲۷ شهریور؛ همایش بین المللی پل

پنجمین همایش بین المللی پل ۲۶ تا ۲۷ شهریور در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود

مذاکره با یک شرکت بین‌المللی در خصوص راه‌اندازی تراموای اصفهان

اصفهان - شهردار اصفهان گفت: در حاشیه اجلاس شانگهای، با یک شرکت بین‌المللی در خصوص تراموای اصفهان مذاکره شد و قرار است مسئولان این شرکت برای ادامه مذاکرات به اصفهان بیایند.

روشهای تستی،دانش آموزان را از لذت درس ریاضی محروم کرد

اصفهان- ایرنا- یکی از پایه گذاران خانه ریاضیات و عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: روش های غیر مفهومی و تِستی آموزش ریاضی در مدارس باعث شد تا دانش آموزان از لذت این درس، محروم بمانند.

ارزیابی آسیب‌پذیری پل‌ها در شرایط وقوع زلزله

پنجمین کنفرانس بین‌المللی پل، ۲۶ و ۲۷ شهریور ماه امسال در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

دانشگاه صنعتی کرمانشاه و کردستان عراق همکاری علمی می کنند

کرمانشاه- ایرنا- رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه از آغاز همکاری های علمی این دانشگاه با دانشگاه های اقلیم کردستان عراق خبر داد و گفت: تاکنون با چهار دانشگاه منطقه اقلیم تفاهم نامه همکاری منعقد کرده ایم.

دانشگاه صنعتی کرمانشاه و کردستان عراق همکاری علمی می کنند

کرمانشاه- ایرنا- رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه از آغاز همکاری های علمی این دانشگاه با دانشگاه های اقلیم کردستان عراق خبر داد و گفت: تاکنون با چهار دانشگاه منطقه اقلیم تفاهم نامه همکاری منعقد کرده ایم.

درخشش دانشگاههای اصفهان و صنعتی در مسابقات فوتبال کاغذی

دانشگاههای اصفهان و صنعتی اصفهان رتبه های برتر مسابقات ملی فوتبال کاغذی را کسب کردند.

درخشش دانش آموز نخبه دلفانی در جشنواره دانشگاه صنعتی شریف

"مالک سالاری" با شرکت در پانزدهمین جشنواره ی خلاقیت های علمی، پژوهشی لکوکاپ دانشگاه صنعتی شریف حائز رتبه نخست شد.