فرماندار سراب: موانع تولید و کارآفرینی بانوان رفع شود

تبریز - ایرنا - فرماندار سراب گفت: باید با تشکیل جلسات مختلف موانع تولید و کارآفرینی بانوان در این شهرستان رفع شود.
کلمات کلیدی: [ سیاسی] [ دولت]


مطالب مرتبط

فرماندار سراب: ارتقای نشاط اجتماعی جامعه اولویت باشد

تبریز- ایرنا- فرماندار شهرستان سراب با تاکید بر اینکه ارتقای نشاط اجتماعی باید اولویت باشد، گفت: تناقض بین زندگی مدرن و تفکر سنتی در جامعه موجب بروز اختلاف نظر می شود، بر این اساس با برنامه ریزی درست و کسب علم، متناسب با فن آوری جدید، اجازه ورود بحران به

طرح «تسهیل و رفع موانع تولید» با هدف رونق تولید به تصویب رسید

تهران- ایرنا- شورای عالی هماهنگی اقتصادی بررسی طرح «تسهیل و رفع موانع تولید» در جهت رونق تولید و توانمندسازی بنگاه‌های تولیدی را تصویب کرد.

تصویب طرح تسهیل و رفع موانع تولید

طرح «تسهیل و رفع موانع تولید» در جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی در جهت رونق تولید و توانمند‌سازی بنگاه‌ها به تصویب رسید

هم اندیشی رفع موانع رونق تولید

مسئولان و تولیدکنندگان فارس برای بررسی رفع موانع رونق تولید گرد هم آمدند.

نبود پلاژی برای شنای بانوان در ساحل بوشهر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر در مورد ایجاد پلاژ بانوان گفت: همه موانع در مسیر ایجاد پلاژ بانوان حل شود.

وظیفه نخبگان کارآفرینی و تولید ثروت است

اهواز - ایرنا - رئیس بنیاد نخبگان استان خوزستان گفت :وظیفه نخبگان در مقابل مهارت ها و توانمندی هایی که کسب می کنند کارآفرینی و تولید ثروت است ، این افراد باید همواره به صورت پویا بر اساس مهارتی که دارند ، به کار و فعالیت بپردازند.

فرماندار رشت: دستگاه ها فرصت های کارآفرینی را شناسایی کنند

رشت - ایرنا - فرماندار رشت با تاکید بر ضرورت شناسایی فرصت های سرمایه گذاری گفت: دستگاه های اجرایی شهرستان بایستی فرصت ها و زمینه های مناسب سرمایه گذاری و کارآفرینی را شناسایی کنند.

برنامه‌های استعدادیابی کارآفرینی در تلویزیون ساخته می‌شود

قرار است به زودی برنامه‌های استعدادیابی تلویزیونی در زمینه کار، کارآفرینی و مشاغل تولید شود.

مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید یزد لازم الاجراست

یزد - ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری یزد گفت: مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان لازم اجراست و همه دستگاهها باید آنها را در اسرع وقت اجرا کنند.

موانع داخلی حوزه تولید در بوشهر برطرف می شود

بوشهر-ایرنا- استاندار بوشهر گفت: دستگاه های اجرایی مسئول برای برطرف کردن موانع داخلی فرآروی حوزه تولید در استان برنامه ریزی کنند.

فرماندار: موانع اجرای پروژه خط انتقال برق فشار قوی جهرم رفع شد

شیراز-ایرنا- معاون استاندار فارس و فرماندار ویژه شهرستان جهرم گفت: موانع عملیات اجرایی پروژه خط انتقال برق فشار قوی این شهرستان پس از رایزنی و نشست های متعدد، با انعقاد تفاهم نامه بین دستگاه های اجرایی ذی ربط از جمله شرکت برق منطقه ای فارس و شهرداری جهرم

تشریح تصمیمات شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی درباره رفع موانع تولید

عضو ناظر مجلس در شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی از تصمیمات جدید این شورا برای رفع موانع تولید و تسهیل تجارت بخش خصوصی و تمدید مهلت قانونی ترخیص کالا از گمرک‌های کشور خبر داد.

جلسه اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان

ایرنا- همدان- جلسه اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان همدان یکشنبه شب با حضور بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور برگزار شد. عکس از جواد همدانی

رونق تولید رمز عبور کشور از تحریم های ظالمانه دشمنان

خطیب جمعه قم ضرورت رونق تولید را مورد توجه قرار داد و تاکید کرد: باید موانع و قوانین دست و پاگیر را از سر راه تولید کنندگان و کارآفرینان برداریم تا این امر محقق شود .

کمک 1میلیارد و 400میلیون ریالی خیران سراب به جشن گلریزان

رئیس دادگستری شهرستان سراب گفت : خیران سرابی برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد این شهرستان 1میلیارد و 400 میلیون ریال کمک کردند.

دستگاه‌های اجرایی موظف به انجام اقداماتی برای «رونق تولید» شدند

رئیس جمهور به وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها دستور داد تا در زمینه رونق تولید و رفع موانع سرمایه‌گذاری در کشور و آموزش مهارت‌های عملی با هدف رونق تولید و اشتغالزایی اقدام کنند.

بهبود اقتصاد نیازمند اصلاح برخی ساختارها است

کرج - ایرنا - نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت صحیح برای اقتصاد کشور اصلاح چند نظام از جمله نظام بانکی، مالیاتی، موانع و رفع موانع تولید، تامین اجتماعی ، کارگری و گمرک است.

طرح کارآفرینی مهارت‌بنیان در سمنان اجرا می شود

سمنان- ایرنا- مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان گفت: طرح کارآفرینی مهارت بنیان برای ایجاد اشتغال پایدار و رونق تولید به زودی در استان سمنان اجرا می شود.

یزد| سال گذشته 37 هزار واحد تولیدی 25 هزار میلیارد تومان در طرح تسهیل و رفع موانع تولید دریافت کردند

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور با بیان اینکه تاکنون بیش از 170 اختیار وزارتخانه‌ها به استانداران واگذار شده است گفت: سال گذشته 37 هزار واحد تولیدی 25 هزار میلیارد تومان در طرح تسهیل و رفع موانع تولید دریافت کردند.

حمایت مالی از تولید داخلی پارچه

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید پس از انتشار گزارش تولید داخلی نوعی پارچه پرمصرف وارداتی توسط جمعی از مهندسان جوان ایرانی، از حمایت مالی برای ساخت ماشین‌آلات جهت تولید انبوه آن خبر داد.