اکثریت احزاب دچار انفعال سیاسی شده‌اند

یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اکثریت احزاب، گروه‌های سیاسی و اشخاص مرجع از شرایط اقتصادی کشور تأثیر منفی پذیرفته‌اند و با نوعی از انفعال سیاسی مواجه هستند.مطالب مرتبط

افزایش بینش سیاسی مردم رسالت مهم احزاب است

بندرعباس- ایرنا- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت : آگاهی بخشی در جامعه و افزایش بینش سیاسی مردم رسالت مهم احزاب و تشکل های سیاسی می باشد و نیاز است با برنامه ریزی و تلاش دنبال گردد.

احزاب اپوزسیون پاکستان در تدارک نبرد مشترک سیاسی علیه خان

اسلام آباد - ایرنا - احزاب مخالف سیاسی پاکستان که این روزها دولت «عمران خان» را به بی کفایتی برای مقابله با تورم، بهبود اوضاع معیشت کشور و همچنین وابستگی به وام خارجی متهم می کنند، قرار است به زودی جبهه مشترکی را برای نبرد سیاسی جدید علیه دولت تشکیل دهند.

تاکید سعد حریری بر توافق سیاسی میان تمامی احزاب لبنان

نخست وزیر لبنان در سخنانی بر اصرار خود بر توافق سیاسی میان تمامی احزاب لبنان تأکید کرد.

احزاب سیاسی افغانستان: دولت تمایلی به مذاکره با طالبان ندارد

نمایندگان شماری از احزاب سیاسی افغانستان دولت این کشور را متهم کرده است که تمایلی به تشکیل تیم مذاکره کننده و آغاز گفت‌وگوهای صلح با طالبان ندارد.

حزب برگزیت انگلیس از دیگر احزاب سیاسی پیش افتاد

تهران - ایرنا - بر اساس نتایج نظرسنجی صورت گرفته، «نایجل فراژ» رهبر حزب جدید برگزیت انگلیس توانست محبوبیت بیشتری نسبت به احزاب محافظه کار حاکم و حزب مخالف کارگر کسب کند.

معاون استاندار خراسان شمالی: احزاب رابطان بین مردم و حاکمیت هستند

بجنورد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: احزاب نقش برجسته ای به عنوان رابطان بین مردم و حاکمیت نه تنها در شئون سیاسی بلکه در تمام شئون ها هستند.

تاکید احزاب حاکم آلمان بر حل دیپلماتیک اختلافات با ایران

تهران - ایرنا - احزاب دموکرات مسیحی و سوسیال دموکرات آلمان طی نشستی در برلین بر لزوم حل و فصل موضوع ایران از طریق سیاسی تاکید کردند.

آزادی های سیاسی در بحرین از بین رفته است

«علی الفایز» تاکید کرد که آزادی ها در بحرین به ویژه در زمینه آزادی های سیاسی مثل آزادی عقیده و بیان و تشکیل احزاب سیاسی به صورت تقریبا کامل از بین رفته است.

دیوانگی ترامپ از مقاومت ملت/مذاکره با لغو تحریم و بازگشت به برجام

اردبیل – خطیب جمعه اردبیل با اشاره به اظهارات منفعلانه ترامپ طی روزهای اخیر گفت: انفعال دولت آمریکا در عالم دیپلماسی انفعال جنون آمیز بوده و آنها از مقاومت ملت ایران سردرگم و دیوانه شده‌اند.

زلزله سیاسی در اتریش ارکان کرسی صدراعظم جوان را هم به لرزه در می‌آورد

رسانه‌های آلمانی زبان از درخواست‌هایی از طرف احزاب و سیاستمدارن اتریشی برای کناره گیری صدر اعظم اتریش بعد از بحران سیاسی شکل گرفته در این کشور خبر می‌دهند.

نقش مخرب منافقین در جنگ احزاب/ منافقین آمریکا را بزرگ می‌بینند

خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان در تفسیر آیات دوازدهم و سیزدهم سوره احزاب، گفت: منافقین دو نقش منفعلانه و مخربانه در جنگ «احزاب» ایفا کردند.

جنگ «احزاب» حادثه مهم تاریخ اسلام/ امتحان مومنان سنت الهی است

خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه یکی از حوادث مهم در تاریخ اسلام جنگ احزاب است، گفت: جنگ احزاب میدان آزمایش مؤمنان بود.

آمادگی احزاب سیاسی تاجیکستان برای انتخابات پارلمانی 2020

درخواست احزاب سیاسی-مذهبی پاکستان برای برگزاری رسمی روز قدس

فضای سیاسی انگلیس در شوک پیشروی حزب برگزیت

لندن – ایرنا – حزب تازه تاسیس «برگزیت» به رهبری نایجل فاراژ در آخرین نظرسنجی‌ها با 34 درصد از همه احزاب انگلیسی شرکت‌کننده در انتخابات پارلمانی اتحادیه اروپا جلوتر بوده و این مساله شوک بی‌سابقه‌ای را به فضای سیاسی وارد کرده است.

مودی با اکثریت بیشتری به قدرت باز می‌گردد

نتایج نظرسنجی‌های پس از انتخابات پارلمانی هند نشان می‌دهد، نخست‌وزیر کنونی احتمالا عملکرد انتخاباتی بهتری نشان می‌دهد و با اکثریت بزرگتری به قدرت باز می‌گردد.

گزارش تسنیم|عکس معنادار سران احزاب ترکیه و غایبین مهم

چند تن از سران احزاب ترکیه در عکس یادگاری سران احزاب ترکیه در یکصدمین سالگرد جشن 19 می حضور نداشتند.

مودی با اکثریت بزرگتری به قدرت باز می‌گردد

نتایج نظرسنجی‌های پس از انتخابات پارلمانی هند نشان می‌دهد، نخست‌وزیر کنونی احتمالا عملکرد انتخاباتی بهتری نشان می‌دهد و با اکثریت بزرگتری به قدرت باز می‌گردد.

شکاف در حزب حاکم تونس برای انتخاب رئیس‌جمهور آینده

تونس در پایان دوره ریاست‌جمهوری امسال خود دچار انشعاباتی شده و احزاب برای پیروزی در انتخابات پیشِ‌رو در رقابت با یکدیگر هستند.

لزوم تقویت احزاب، سمن‌ها و شرکت‌های اقتصادی

سخنگوی وزارت کشور: مثلث توسعه ایران با مشارکت احزاب، سمن‌ها و شرکت‌های اقتصادی محقق می‌شود