هشت مدیر استانی و شهرستانی در همدان معرفی شدند

همدان- ایرنا- هشت تن از معاونان و مدیرکل های استانداری و معاونان فرمانداری بهار و فامنین در آیینی با حضور استاندار و معاونان استاندار همدان معرفی شدند.مطالب مرتبط

هشت مدیر استانی و شهرستانی در همدان معرفی شدند

همدان- ایرنا- هشت تن از معاونان و مدیرکل های استانداری و معاونان فرمانداری بهار و فامنین در آیینی با حضور استاندار و معاونان استاندار همدان معرفی شدند.

قهرمانان سوارکاری همدان مشخص شدند

همدان- ایرنا- قهرمانان مسابقات سوارکاری ماده پرش با اسب قهرمانی همدان امروز /شنبه/ بابرگزاری یک دوره مسابقه معرفی شدند.

اعضای ستاد انتخابات همدان معرفی شدند

همدان- ایرنا- با حکم استاندار همدان رییس و اعضای ستاد انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استان همدان منصوب شدند.

گیلان به‌عنوان استانی پیشرو در ارتقاء شاخص‌های اجتماعی معرفی شود

رشت - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان گفت: لازم است با توجه به گذشته و جایگاه گیلان ، تلاش بیش‌تری برای معرفی آن به‌عنوان استانی پیشرو در ارتقای سطح شاخص‌های اجتماعی صورت گیرد.

985 تن از اهالی یک روستا در کبودراهنگ مسموم شدند

همدان- ایرنا- مدیر اورژانس کبودراهنگ گفت: 985 تن از اهالی روستای «قورجینه» از توابع این شهرستان بر اثر استنشاق گازهای گوگردی «مرکاپتان» دچار مسمومیت شدند.

985 تن از اهالی یک روستا در کبودراهنگ مسموم شدند

همدان - ایرنا - مدیر اورژانس کبودراهنگ گفت: 985 تن از اهالی روستای «قورجینه» از توابع این شهرستان بر اثر استنشاق گازهای گوگردی «مرکاپتان» دچار مسمومیت شدند.

مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر معرفی شد

همدان- ایرنا- در آیینی با حکم استاندار همدان مجید درویشی به عنوان مدیرعامل شرکت سیاحتی علیصدر معرفی و از خدمات پنج ساله حمیدرضا یاری تقدیر شد.

اعضای ستاد انتخابات همدان مشخص شدند

اعضای ستاد انتخابات استان همدان مشخص و مصطفی آزادبخت به عنوان رئیس ستاد انتخابات معرفی شد.

مسئولان برای جبران عقب ماندگی‌های استان همدان همت کنند

همدان - دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مدیران و مسئولان استانی باید برای جبران عقب‌ماندگی‌های همدان تلاش کنند و در این راستا کمک حال آنان خواهیم بود.

جلسه علنی شورای شهر همدان غیرعلنی شد/ گردان: فالگوش ایستاده‌اید

همدان- دهمین صحن علنی شورای شهر همدان در حالی پس از ۵ ساعت به پایان رسید که خبرنگاران از سوی رئیس شورا به فالگوش ایستادن متهم شدند و موضوع چرایی قطع ۱۳۰ اصله درخت در همدان نیز نامشخص ماند.

2 فوتسالیست ناشنوای همدانی سهمیه بین المللی گرفتند

همدان- ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره ورزش و جوانان همدان گفت: 2 بازیکن مستعد فوتسال همدان با انتخاب در عضویت تیم ملی ناشنوایان جهت حضور در مسابقات بین المللی آماده می شوند.

آثار تاریخی همدان نیازمند جذب گردشگر است

همدان- ایرنا- رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر همدان گفت: آثار تاریخی این شهر نیازمند جذب گردشگر برای معرفی هرچه بهتر در سطوح ملی و بین المللی است.

سقوط پیکان از پل، یک کشته و چهارمجروح بر جا گذاشت

همدان- ایرنا- رییس پلیس راه استان همدان گفت: بر اثر سقوط یک دستگاه سواری پیکان از پل در جاده همدان - کرمانشاه یک تن فوت و چهار نفر مجروح شدند.

احیای سه شنبه های بدون خودرو نیازمند عزم مسئولان استانی

همدان- ایرنا- سال ها از اجرایی شدن پویش سه شنبه های بدون خودرو در همدان سپری می شود اما تاکنون این برنامه شکل رسمی و منظم به خود نگرفته است.

نمایندگان ایران در مسابقات جهانی قرآن معرفی شدند

نمایندگان کشورمان به مسابقات بین‌المللی کشورهای امارات، الجزایز، ترکیه و اردن معرفی شدند.

آثار امام خمینی(ره) به جوانان و نوجوانان معرفی شود

همدان - فرماندار همدان با اشاره به ضرورت انجام تحقیقات و تهیه آثار بیشتر از امام خمینی (ره) افزود: آثار امام خمینی(ره) باید به جوانان و نوجوانان معرفی شود

پنج واحد صنفی متخلف در البرز به تعزیرات معرفی شدند

قزوین - ایرنا - متصدیان پنج واحد عرضه فرآورده‌های خامی دامی در شهر الوند به علت رعایت نکردن ضوابط بهداشتی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

برگزیدگان آکادمی پورناظری معرفی شدند/ انتخاب سه پدیده

اسامی هنرمندان برگزیده نخستین دوره فراخوان ملی حمایت از استعدادهای درخشان موسیقی آکادمی پورناظری توسط هیأت داوران این رویداد معرفی شدند.

۷ انتصاب جدید در حوزه استانداری همدان/«درویشی» مدیرعامل علیصدر شد

همدان - طی احکامی از سوی استاندار همدان یک معاون استاندار، ۲ مدیرکل، ۲ معاون مدیرکل و ۲ معاون فرماندار در حوزه استان همدان منصوب و مجید درویشی نیز سرپرست مدیر عاملی شرکت سیاحتی علیصدر شد.

موزه های برتر سال 97 معرفی شدند

همزمان به روز جهانی موزه و آغاز هفته میراث فرهنگی، موزه‌های برتر سال 97 بر اساس 12 شاخصه در چهار گروه مختلف انتخاب و معرفی شدند.