استاندار خراسان شمالی: 70 درصد مدیران عصرها در محل خدمت نبودند

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: به بیتوته مدیران در محل خدمت خود تاکید دارم و این موضوع را به طور جدی در دستور کار قرار دادم زیراکه براساس بررسی های انجام شده 70 درصد مدیران شهرستانی عصرها در حوزه خدمتی خود حضور نداشتند.مطالب مرتبط

استاندار خراسان شمالی: صف طولانی زندانیان نتیجه کم کاری مسئولان است

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: کم کاری مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی در زمینه های مختلف باعث می شود که صف زندانیان افزایش یابد.

استاندار خراسان شمالی: حق معطل کردن مردم را در ادارات نداریم

بجنورد- ایرنا - استاندار خراسان شمالی گفت: مدیران اجرایی باید این موضوع را در ذهن خود جای دهند که خدمات را بدون حضور ارباب رجوع ارائه کنند و ما حق نداریم مردم را در ادارات معطل نگه داریم.

انتقاد استاندار خراسان‌شمالی از عدم حضور برخی از مدیران در شورای زکات

استاندار خراسان شمالی از عدم‌ حضور برخی از مدیران در شورای زکات استان انتقاد کرد.

تقدیر استاندار خراسان شمالی از فعالیت نیروهای جهادی در سیل و بارندگی

استاندار خراسان شمالی با اشاره به هم‌افزایی بین دستگاهی در سیل اخیر گفت: یکی از صحنه زیبای سیل حضور تمام قد نیروهای جهادی در کنار مردم بود.

تنها 36 درصد از اعتبارات راهسازی خراسان شمالی تخصیص یافت

بجنورد- ایرنا- سرپرست معاونت مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: سال 97، تنها 190 میلیارد ریال، معادل 36 درصد از اعتبارات مصوب، تخصیص یافته است.

استاندار خراسان رضوی: مدیران گرفتار بروکراسی نشوند

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: برای ایجاد اشتغال، کسب و کار و سرمایه گذاری نباید مانع تراشی کنیم و مدیران استانی هم نباید گرفتار بروکراسی شوند.

معاون استاندار خراسان شمالی بر مبارزه با بیسوادی تاکید کرد

بجنورد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: باید از تمام توان فرمانداری ها، بخشداری ها و دهیاری ها برای مبارزه با بیسوادی بهره ببریم.

20 درصد از جمعیت خراسان شمالی با مشکلات بیماری ناباروری درگیر هستند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از درگیر بودن 20 درصد جمعیت استان با مشکلات ناباروری خبر داد.

استاندار خراسان شمالی: بساط صف ارزاق باید از استان برچیده شود

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: ایجاد صف برای دریافت اقلام یارانه ای نشان از بی برنامگی دستگاههای مسئول دارد و باید بساط این صف ها از استان برچیده شود.

استاندار: روابط تجاری با ترکمنستان اولویت خراسان شمالی است

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: ایجاد روابط موثر تجاری و بازرگانی با همه کشورهای همسایه در برنامه این استان است اما ترکمنستان به علت قرابت و مشترکات بسیار فرهنگی در اولویت قرار دارد.

استاندار خراسان جنوبی: استقرار مدیران در روستاهای سیل زده تا برطرف شدن مشکل زیرساخت‌ها

استاندار خراسان جنوبی در بازدید از مناطق سیل زده شهرستان سربیشه دستور داد مدیران از امشب در محل روستاهای سیل زده تا برطرف شدن مشکل زیرساخت ها و نیازهای اولیه سیل زدگان استقرار یابند.

ایجاد اشتغال برای زندانیان خراسان شمالی در دستور کار است

استاندار خراسان شمالی کم‌کاری و سوی مدیریت بدنه اجرایی در حوزه اقتصاد و سیاست را عامل اصلی افزایش تعداد زندانیان در کشور عنوان کرد.

فشار خون خراسان شمالی بیش از میانگین کشور

بجنورد- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی خراسان شمالی گفت: درصد ابتلا به فشار خون در این استان بالاتر از میانگین کشوری آن است.

۳۳ درصد از عرصه‌های جنگلی خراسان شمالی در معرض آتش سوزی شدید هستند

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: ۳۳ درصد از عرصه‌های جنگلی با مساحت ۳۵ هزار هکتار در این استان در معرض آتش سوزی شدید هستند.

کارواش طبیعت 6300 خانه را در خراسان شمالی شُست

استاندار خراسان‌شمالی گفت: راه‌های روستایی این استان در سیل اخیر آسیب فراوان دید و این به دلیل وجود زیرساخت‌های ضعیف از گذشته در این بخش است به طوری که ابنیه راه‌ها مثل آبنما و پل یا به خوبی تعریف نشده و یا اصلاً ساخته نشده است.

پیوند تجاری با ترکمنستان اولویت خراسان شمالی است

بجنورد - ایرنا - استاندار خراسان شمالی گفت: ایجاد روابط موثر تجاری و بازرگانی با همه کشورهای همسایه در برنامه این استان است اما ترکمنستان به علت نزدیکی و پیوندهای فرهنگی بسیار، در اولویت قرار دارد.

دستور استاندار خراسان جنوبی به مدیران برای رسیدگی به مناطق سیل زده

استاندار خراسان جنوبی در اولین ساعات وقوع سیل، در روستای شیرگ آقا از توابع بخش مرکزی شهرستان سربیشه حضور پیدا کرد و دستورات لازم را برای رسیدگی به سیل زدگان صادر کرد.

۱۲ هزار قالیباف خراسان‌شمالی در انتظار بیمه شدن

رئیس اداره فرش سازمان صمت خراسان شمالی گفت: ۱۲ هزار قالی باف خراسان شمالی منتظر تحت پوشش قرار گرفتن بیمه تأمین اجتماعی هستند.

معاون استاندار خراسان شمالی: احزاب رابطان بین مردم و حاکمیت هستند

بجنورد- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: احزاب نقش برجسته ای به عنوان رابطان بین مردم و حاکمیت نه تنها در شئون سیاسی بلکه در تمام شئون ها هستند.

مطالعه طرح تحول ساماندهی معتادان خراسان شمالی

بجنورد- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی تاکید کرد: طرح تحول ساماندهی معتادان استان مورد مطالعه و بررسی قرار گیرد.