پیوست معرفتی لازمه تحقق گام دوم انقلاب است

اهواز - ایرنا - یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه گام دوم انقلاب نگاهی عمیق به دین اسلام دارد، گفت: تا پیوست معرفتی گام دوم شناسایی نشود، این هدف محقق نخواهد شد.مطالب مرتبط

پیوست معرفتی لازمه تحقق گام دوم انقلاب است

اهواز - ایرنا - یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه گام دوم انقلاب نگاهی عمیق به دین اسلام دارد، گفت: تا پیوست معرفتی گام دوم شناسایی نشود، این هدف محقق نخواهد شد.

لازمه تحقق رونق تولید ثبات در تصمیم گیری هاست

یزد - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی یزد می گوید: لازمه ایجاد رونق تولید در چارچوب تحقق شعار سال 98، ثبات در سیاست گذاری ها و تصمیم گیری ها از سوی دولت دارد.

گل‌محمدی: به لحاظ معرفتی ما قهرمانیم/ قلعه‌نویی فوتبال را می‌فهمد

سرمربی پدیده مشهد می‌گوید تیمش به لحاظ معرفتی قهرمان لیگ است.

گام دوم انقلاب و میراث شهید مطهری

به باور شهید مطهری پیشگامی روحانیت همان­گونه که عامل حدوث انقلاب است لازمه بقای انقلاب هم هست لذا بازسازی و تقویت نقش و منزلت روحانیت در گام دوم انقلاب ضروری است.

بیانیه گام دوم انقلاب، راهبرد تحقق تمدن نوین اسلامی است

گنبدکاووس - ایرنا - رییس سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان گلستان با اشاره به بیانیه رهبری موسوم به گام دوم انقلاب، خاطرنشان کرد: راهبرد این بیانیه مهم، تحقق تمدن نوین اسلامی است.

شرح این هجران و این خون جگر...

بیانات راهبردی رهبری در زمینه فرهنگ و ادبیات در حکم نقشه راهی است که مدیران دغدغه‌مند انقلاب اسلامی برای تحقق آن در «گام دوم انقلاب» باید گام‌های بلندتری بردارند.

هیچ برنامه مدونی برای تحقق رونق تولید از سوی دستگاه‌های اجرایی دنبال نمی‌شود

تحقق رونق تولید در سلسله شعارهای ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب در حالی مورد تاکید است که به اعتقاد فعالان فرهنگی، هیچ سازو کار و برنامه مدونی برای تحقق آن از سوی دستگاه‌های اجرایی دنبال نمی‌شود.

دقت در انتخاب نقش؛ لازمه ماندگاری هنرمند

بازیگر مجموعه تلویزیونی «برادر جان»: دقت هنرمند در انتخاب کار‌ها لازمه ماندگاری آن است

استاندار مازندران: وجود رسانه آزاد لازمه رونق کسب و کار است

ساری - ایرنا - استاندار مازندران گفت : لازمه توسعه شاخص های کسب و کار ، کاهش فساد اداری و بروکراسی اداری در کشور داشتن رسانه آزاد است.

قرآن کریم اولین و مهمترین منبع معرفتی در حقوق اسلامی است

روابط عمومی هوشمند و متفکر لازمه دنیای امروز است

گرگان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان گفت: روابط عمومی هوشمند و متفکر لازمه دنیای امروز است.

داشتن پیوست خبری با هدف ارائه گزارش از روند فعالیت ها لازم است

شیراز- مدیر کل آموزش و پرورش فارس داشتن پیوست خبری با هدف ارائه گزارش از روند فعالیت ها و برخورداری از پیوست فناورانه برنامه های آموزش و پرورش در راستای کاهش هزینه های جاری را ضرورت دانست.

هم افزایی و بازاریابی لازمه توسعه صنایع دستی خواف است

گناباد- ایرنا- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خواف، هم افزایی دستگاههای اجرایی ذیربط و توجه به بازاریابی را لازمه توسعه کمی و کیفی صنایع دستی این شهرستان دانست.

تأکید بر ضرورت فهم بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در ولایت معنوی قرآن

نشست چشم‌انداز گام دوم انقلاب و تبیین نقش مؤسسات قرآنی در تحقق اهداف آن با حضور دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی از سوی غرفه اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در نمایشگاه قرآن برگزار شد.

حوزه‌های علمیه خواهران آماده همکاری با مساجد هستند/نقش بانوان در تحقق اهداف انقلاب

جانباز هرمزگانی به همرزمان شهیدش پیوست

«سلیمان داج» از جانبازان هشت سال دفاع مقدس به همرزمان شهیدش پیوست.

تشکیل قرار‌گاه قرآنی مساجد توسط بسیج برای تحقق خواست رهبر معظم انقلاب

«ولایتمداری» از جمله نیازهای اساسی تحقق اهداف گام دوم انقلاب است

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش رمز اصلی پیروزی در دفاع مقدس را ولایت‌مداری و ولایت‌محوری دانست و گفت: ولایتمداری و حرکت در مسیر تبعیت از ولایت از جمله نیازهای اساسی در گام دوم انقلاب اسلامی به ویژه برای نیروهای مسلح است.

تحقق بیانیه گام دوم در شورای فرهنگ عمومی استان کرمان دنبال می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان با بیان اینکه تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در شورای فرهنگ عمومی استان کرمان دنبال می‌شود گفت: مباحث قرارگاه فرهنگی استان پیگیری می‌شود.

دولت پیوست فرهنگی را مورد توجه قرار دهد

ارومیه – نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: پیوست فرهنگی باید در طرح های مختلف مدنظر باشد که این موضوع نیازمند توجه ویژه دولت است.