تشکیل پرونده برای چند بانک متخلف در گلستان

دادستان عمومی و انقلاب گرگان از تشکیل پرونده برای چند بانک در استان خبر داد و گفت: وقتی علیرغم برخوردها همچنان با مواردی مانند اختلاس مواجه هستیم، یعنی روش‌ها و فرآیندهایی که در اداره‌ها وجود دارد منجر به فساد می‌شود.مطالب مرتبط

تشکیل پرونده برای چند بانک متخلف در گلستان

گرگان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از تشکیل پرونده برای چند بانک متخلف در گلستان خبرداد.

دادستان گرگان خبر داد: تشکیل پرونده برای چند بانک متخلف در گلستان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز گلستان گفت: برخی قراردادهایی که با مشتریان بسته می‌شود با بخشنامه‌های بانک مرکزی و قانون مغایر است و به همین علت تاکنون برای چند بانک در استان پرونده تشکیل داده‌ایم.

تشکیل پرونده برای چند بانک متخلف در گلستان

دادستان عمومی و انقلاب گرگان از تشکیل پرونده برای چند بانک در استان خبر داد و گفت: وقتی علیرغم برخوردها همچنان با مواردی مانند اختلاس مواجه هستیم، یعنی روش‌ها و فرآیندهایی که در اداره‌ها وجود دارد منجر به فساد می‌شود.

تشکیل پرونده برای چند بانک متخلف در گلستان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان امروز در جلسه شورای قضایی استان گفت : وقتی علیرغم برخورد ها همچنان با مواردی مانند اختلاس مواجهیم یعنی روش ها و فرایندهایی که در اداره ها وجود دارد منجر به فساد می شود .]]>

تشکیل ۱۹۰ پرونده تخلف صنفی در ماه رمضان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان، از تشکیل پرونده برای ۱۹۰ واحد متخلف صنفی، از آغاز طرح سلامت رمضان خبر داد.

پرونده بازسازی و بهسازی 10 هزار واحد مسکونی آسیب‌دیده از سیل در گلستان تشکیل شد

سرپرست استانداری گلستان با بیان اینکه ارزیابی 17 هزار 800 واحد مسکونی خسارت دیده از سیلاب استان انجام شده است، گفت: پرونده بازسازی و بهسازی 10 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی استان تشکیل شده است و 5 هزار و 482 پرونده به بانک‌های عامل ارائه شده است.

یک داروخانه متخلف در خوی تعطیل شد

ارومیه- ایرنا- مدیر غذا و داروی دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی خوی با اشاره به کشف 274 قلم انواع داروی تاریخ مصرف گذشته در این شهرستان، گفت: در این زمینه 2 نفر متخلف با تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی معرفی شدند و یک واحد داروخانه متخلف نیز تعطیل شد.

پرونده تخلف مراکز عرضه زولبیا و بامیه در مشهد تشکیل شد

مشهد- ایرنا- رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: پرونده تخلف به میزان 80 میلیون ریال برای مراکز متخلف عرضه زولبیا و بامیه در مشهد تشکیل شده است.

بانک‌ها از تشکیل پرونده‌های غیر ضروری در سیستم قضائی جلوگیری کنند

رئیس کل دادگستری استان کرمان خطاب به مسئولان هشدار داد: حجم بالای دعاوی و اختلافات فی مابین مردم و دولت به اعتماد عمومی آسیب وارد می کند، لذا دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها باید با حسن مدیریت از تشکیل پرونده‌های غیر ضروری در سیستم قضائی جلوگیری کنند.

پرداخت 17.2 میلیارد تومان تسهیلات مشاغل خانگی در گلستان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: دو هزار و 398 پرونده برای دریافت تسهیلات مشاغل خانگی تشکیل شد که بانک‌های عامل به 17 میلیارد و 200 میلیون تومان تسهیلات به یک‌هزار و 750 طرح پرداخت کرده‌اند که سبب اشتغال یک‌هزار و 800 نفر می‌شود.

12 واحد صنفی متخلف در چابهار به تعزیرات حکومتی معرفی شدند

چابهار- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چابهار گفت: 12 واحد صنفی متخلف در این شهرستان پس از تشکیل پرونده و برای صدور حکم به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

تعلل بانک ها در کمک به بازسازی مناطق سیل زده

سرپرست استانداری گلستان با انتقاد از کم کاری بانک ها در کمک به سیل زدگان گفت:‌بانک‌ها بی توجه به ارزیابی ها، پرونده‌ها را دوباره ارزیابی می‌کنند؛ این کار روند بازسازی را با تاخیرجدی روبرو کرده است.

بنیاد مسکن برای 2 هزار و 185 خانه سیل زده پرونده تشکیل داد

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمانشاه از تشکیل پرونده برای 2 هزار و 185 واحد مسکونی خسارت دیده در سیل فروردین امسال در استان خبر داد و گفت: از این تعداد یک هزار و 720 پرونده در سامانه ثبت شده است.

بانک‌ها دست بجنبانند

سرپرست استانداری گلستان: بانک ها طبق روال خودشان و بی توجه به ارزیابی ما و بنیاد مسکن، مجددا پرونده های ارسالی را ارزیابی می کنند که این موضوع روند بازسازی را با تاخیر جدی روبرو کرده است.

آموزشیاران کهگیلویه وبویراحمد برای استخدام تشکیل پرونده دهند

یاسوج- ایرنا- معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: آن عده از آموزشیاران سوادآموزی این استان که مشمول طرح استخدام هستند تا 25 اردیبهشت ماه 1398 برای تشکیل پرونده مهلت دارند.

تشکیل پرونده برای یاسین رامین در دیوان محاسبات

مدیرکل حقوقی سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از تشکیل پرونده برای یاسین رامین در دیوان محاسبات کشور خبر داد.

تشکیل 50 پرونده کلاهبرداری پیامکی در سمنان

معاون دادگستری کل سمنان : بیش از 50 پرونده درباره ارسال پیامک های جعلی قطع یارانه در این استان تشکیل شده است.

پرونده قضایی برای ۷ مفسد اقتصادی در زرند تشکیل شد

زرند - دادستان زرند گفت: در حوزه برخورد با جرایم اقتصادی برای هفت نفر از مفسدان اقتصادی این شهرستان در خصوص احتکار و قاچاق کالا و ارز پرونده قضایی تشکیل شده است.

اخبار کوتاه گلستان

گرگان - ایرنا - تشکیل 10 هزار پرونده در خصوص منازل آسیب دیده از سیل، استخدام 50 آتش نشان و آغاز عملیات اجرایی تکمیل زیر ساخت گردشگری بقعه دانشمند گنبد از جمله خبرهای کوتاه روز شنبه استان گلستان است.

پرونده الکترونیک برای 70 نخبه ورزش همدان تشکیل شد

همدان- ایرنا- مدیر پایگاه ورزش قهرمانی و استعدادیابی ورزشی همدان گفت: برای نخستین بار پرونده الکترونیک میزان آمادگی بدنی 70 نخبه ورزش این استان تشکیل شد تا شرایط آنها به صورت مستمر مورد بررسی و بازبینی قرار بگیرد.