برنامه «شهر آرامش» در ماه رمضان

به مناسبت ماه مبارک رمضان، ویژه‌برنامه «شهر آرامش» به مدت پنج شب در خانه شاعران برگزار می‌شود.مطالب مرتبط

رمضان و آرامش اجتماعی

کرج – ایرنا- رمضان ماه رسیدن به امنیت روحی و روانی است زیرا در این ماه پر برکت دل ها به هم نزدیکتر می شود و موج مهربانی در بین مردم شکل می گیرد و آرامش اجتماعی که در این ماه بوجود می آید را همه در جامعه حس می کنند و مشهود است.

ویژه برنامه شبهای رمضان برگزار می‌شود

به مناسبت ماه مبارک رمضان ویژه برنامه شبهای رمضان با عنوان بر آستان جانان در بوستان رازی برگزار می‌شود.

در شب‌نشینی‌های رمضان شبکه‌های استانی چه می‌گذرد؟

رئیس مرکز سیمای استان‌ها ضمن تشریح برنامه‌های شبکه‌های استانی در ایام رمضان، گفت: از جمله مهمترین نکات حائز اهمیت در تولیدات رمضان امسال سیمای مراکز می‌توان به تلاش برای برجسته‌سازی برنامه‌های جمع‌خوانی ترتیل قرآن اشاره کرد.

علامت سؤالی درباره عدم‌حضور مراجع تقلید در ویژه‌برنامه ماه رمضان در رسانه ملی

گروه استان‌ها ــ هر سال سخنان برخی مراجع تقلید بخشی از ویژه‌برنامه معارفی صدا و سیما در ماه رمضان را تشکیل می‌داد اما امسال جای خالی این برنامه‌ها احساس می‌شود.

مجری جشن رمضان تغییر کرد/ برای تغییر از کسی دستور نگرفتیم

تهیه‌کننده برنامه جشن رمضان با معرفی بازیگر تازه این برنامه گفت: برای تغییر در برنامه از کسی دستور نگرفته‌ام.]]>

دانشجویان تلویزیون را در رمضان چگونه دیدند؟

جمعی از دانشجویان دانشگاه هنر دیدگاه خود را درباره برنامه‌های ماه رمضان تلویزیون مطرح کرده‌ و برخی اینگونه عنوان می‌کنند که تمایل چندانی برای پیگیری این برنامه‌ها به ویژه سریال‌های تلویزیونی ندارند.

«مل مل» به جشن رمضان می‌رود

برنامه «مل مل» با اجرای بره محبوب بچه‌ها به همراه بزباش و یار همیشگی او گلی در ماه مبارک رمضان از نمایشگاه بین‌المللی تهران پخش خواهد شد.

بیش از ۱۲۰ هزار بازرسی بهداشتی در ۱۰ روز اول ماه رمضان

مدیر روابط عمومی معاونت بهداشت وزارت بهداشت، اقدامات بهداشت محیط در ماه مبارک رمضان تا دهمین روز این ماه، طی برنامه " بهداشت محیط در سلامت رمضان" را تشریح کرد.

جشن رمضان با بیش از 100 برنامه در کرمانشاه در حال برگزاری است

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: بیش از 100 برنامه در قالب 12 عنوان جشن رمضان در استان در حال برگزاری است.

اجرای ۴۵ ویژه برنامه جشن نیمه رمضان

ویژه برنامه جشن نیمه رمضان در سومین حرم اهل بیت (ع) اعلام شد.

برخوردهای سلیقه ای باعث ضربه به آرامش جامعه می شود

بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی و امنیتی استانداری بوشهر گفت:آنچه امروز به آن نیاز داریم ضرورت حفظ آرامش است و رفتارهای سلیقه ای ما نباید به گونه ای باشد که به آرامش جامعه ضرر برسد.

برنامه «دولت قرآن» ویژه ماه مبارک رمضان در کوی رندان شیراز اجرا می‌شود

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: پس از جزءخوانی قرآن کریم، اذان مغرب و افطاری ساده ویژه برنامه‌های آئین رمضان در کوی رندان به صورت میدانی اجرا می‌شود.

برنامه های فرهنگی متناسب با شئونات رمضان برگزار می شود

شیراز- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی مناسب برای بهره گیری از هنر به منظور ارتباط با خداوند است و از همین رو برنامه های مختلف فرهنگی متناسب با شئونات این ماه برای هنردوستان برگزار می شود.

برنامه‌های عبادی؛ نجات‌بخش انسان/ رمضان ماه تربیت است

ماه رمضان ماه تربیت است؛ ماه تعویض حال و روش و ماه تصمیم و عزم و همّت است.

برگزاری 20 برنامه فرهنگی ورزشی ویژه ماه رمضان در گنبدکاووس

گنبدکاووس - ایرنا - رییس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس اعلام کرد که به مناسبت ماه مبارک رمضان تعداد 20 برنامه فرهنگی ورزشی ویژه بانوان و آقایان در این شهرستان در حال برگزاری است.

اجرای برنامه های فرهنگی هنری رمضان در هرمزگان آغاز شد

بندرعباس- ایرنا- مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان با تاکید بر اهمیت اجرای برنامه های فرهنگی – هنری با محتوای دینی و قرآنی در ماه مبارک رمضان از آغاز جشن های فرهنگی هنری این ماه در سراسر استان خبر داد.

برگزاری ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان در ندامتگاه شهرری

رییس ندامتگاه شهرری از اجرای ویژه برنامه‌های ماه مبارک رمضان در بخش های مختلف فرهنگی و تربیتی در ندامتگاه شهرری خبر داد.

33 شبکه تلویزیونی استانی در خدمت رمضان/ پخش 45 سریال

همزمان با ماه مبارک رمضان، شبکه‌های استانی برنامه‌های ویژه‌ای را متناسب با حال و هوای این ماه روی آنتن برده‌اند.

20 برنامه قرآنی در کانون های مساجد هرمزگان برگزار می شود

بندرعباس- ایرنا- مسوول دبیرخانه کانون های مساجد هرمزگان گفت: 20 ویژه برنامه ویژه ماه مبارک رمضان در قالب 'جشن های رمضان' با محوریت ترویج فعالیت های قرآنی تا پایان این ماه در کانون های مساجد این استان برگزار می شود.

محمد اصفهانی در «باغ رمضان» کنسرت می‌دهد/ عبور از «آب و آتش»

محمد اصفهانی خواننده مطرح کشورمان سه شنبه ۳۱ اردیبهشت در قالب برنامه تلویزیونی «باغ رمضان» کنسرتی را در فضای باز بوستان «آب و آتش» تهران برگزار می‌کند.