تشکیل کارگروهی برای شناسایی گلوگاه‌های فساد در ادارات استان گلستان

رئیس کل دادگستری استان گلستان از تشکیل کارگروهی برای شناسایی گلوگاه‌های فساد در ادارات این استان خبر داد و گفت: این کارگروه ذیل شورای قضائی استان فعالیت می‌کند و وظیفه آن اعلام اولویت‌های برخورد با فساد و ارائه راهکارهای عملی برای پیشگیری از بروز فساد استمطالب مرتبط

تشکیل کارگروهی برای شناسایی گلوگاه‌های فساد در ادارات استان گلستان

رئیس کل دادگستری استان گلستان از تشکیل کارگروهی برای شناسایی گلوگاه‌های فساد در ادارات این استان خبر داد و گفت: این کارگروه ذیل شورای قضائی استان فعالیت می‌کند و وظیفه آن اعلام اولویت‌های برخورد با فساد و ارائه راهکارهای عملی برای پیشگیری از بروز فساد است

تشکیل پرونده برای چند بانک متخلف در گلستان

دادستان عمومی و انقلاب گرگان از تشکیل پرونده برای چند بانک در استان خبر داد و گفت: وقتی علیرغم برخوردها همچنان با مواردی مانند اختلاس مواجه هستیم، یعنی روش‌ها و فرآیندهایی که در اداره‌ها وجود دارد منجر به فساد می‌شود.

تشکیل پرونده برای چند بانک متخلف در گلستان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان امروز در جلسه شورای قضایی استان گفت : وقتی علیرغم برخورد ها همچنان با مواردی مانند اختلاس مواجهیم یعنی روش ها و فرایندهایی که در اداره ها وجود دارد منجر به فساد می شود .]]>

بطحایی: کارگروهی بین وزارتخانه‌های آموزش و علوم برای بررسی تغییر کنکور تشکیل می‌شود

تشکیل پرونده برای چند بانک متخلف در گلستان

گرگان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از تشکیل پرونده برای چند بانک متخلف در گلستان خبرداد.

تشکیل کارگروه بررسی مشکلات خرید اس-۴۰۰ از روسیه

وزیر امور خارجه ترکیه از تلاش آنکارا برای تشکیل کارگروهی با حضور آمریکا، برای بررسی ادعای واشنگتن درباره خطرات خرید سامانه اس-۴۰۰ از روسیه، خبر داد.]]>

خوزستان گلوگاه فعالیت‌های دشمنان است

اهواز- فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج)خوزستان گفت: استان خوزستان به عنوان گلوگاه فعالیت‌های دشمنان است ولی اقدامات مؤثری برای حراست و حفاظت از مرزهای این استان صورت می‌گیرد.

دادستان گرگان خبر داد: تشکیل پرونده برای چند بانک متخلف در گلستان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز گلستان گفت: برخی قراردادهایی که با مشتریان بسته می‌شود با بخشنامه‌های بانک مرکزی و قانون مغایر است و به همین علت تاکنون برای چند بانک در استان پرونده تشکیل داده‌ایم.

تشکیل کارگروه حمایت های اجتماعی و روانی از سیل زدگان

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی، از تشکیل کارگروهی برای ارائه حمایت های اجتماعی و روانی به سیل زدگان خبر داد.

تشکیل کارگروه مقابله با تحریم های آمریکا در مرکز ملی فضای مجازی

تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: برای مقابله با تهدیدات سایبری آمریکا از یک سال گذشته در مرکز ملی فضای مجازی کارگروهی تشکیل، و راهکارهای لازم نیز در این زمینه اتخاذ شده است.

تشکیل ستاد اقتصاد مقاومتی گلستان برای بررسی مشکلات تولید طیور

ستاد اقتصاد مقاومتی گلستان امروز برای بررسی و حل مشکلات یکی از بزرگترین زنجیره‌های تولید طیور استان تشکیل جلسه داد.

مبارزه با آفات عمومی در زمین‌های کشاورزی گلوگاه

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گلوگاه: مبارزه با آفات عمومی پارسال در ۶۴۵هکتار زمین‌های کشاورزی شهرستان گلوگاه انجام شد.

وضعیت ترافیکی جاده ساحلی استان بوشهر هرچه سریع‌تر سامان یابد

بوشهر - نماینده مردم شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی خواستار تشکیل کارگروهی برای ساماندهی وضعیت ترافیکی جاده ساحلی دشتی و تنگستان شد.

پرونده بازسازی و بهسازی 10 هزار واحد مسکونی آسیب‌دیده از سیل در گلستان تشکیل شد

سرپرست استانداری گلستان با بیان اینکه ارزیابی 17 هزار 800 واحد مسکونی خسارت دیده از سیلاب استان انجام شده است، گفت: پرونده بازسازی و بهسازی 10 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی استان تشکیل شده است و 5 هزار و 482 پرونده به بانک‌های عامل ارائه شده است.

استاندار قزوین: فرایند طولانی کار فسادآور است

فرایند کار در ادارات هر چه طولانی‌تر شود، فساد هم بیشتر خواهد شد.

جشن گلریزان در ادارات آذربایجان غربی برگزار می شود

ارومیه – مدیرعامل ستاد دیه آذربایجان غربی گفت: برای اولین بار در سطح کشور امسال جشن گلریزان در تمام ادارات استان برگزار می شود.

شفافیت پادزهر فساد سیستماتیک

تهران- ایرنا- لایحه «شفافیت» مهم ترین سلاح پیشنهادی دولت برای مبارزه با فساد در حوزه های مختلف به ویژه اقتصاد است که به گفته حقوقدانان و صاحبنظران این حوزه می تواند به عنوان پادزهر فساد سیستماتیک و اصلاح گر مدیریت فسادخیز در کشور باشد.

اخبار کوتاه گلستان

گرگان - ایرنا - تشکیل 10 هزار پرونده در خصوص منازل آسیب دیده از سیل، استخدام 50 آتش نشان و آغاز عملیات اجرایی تکمیل زیر ساخت گردشگری بقعه دانشمند گنبد از جمله خبرهای کوتاه روز شنبه استان گلستان است.

پیشنهاد بررسی بسته افزایش توان تولید در کارگروهی ویژه

وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه بسته پیشنهادی اتاق ایران درباره تقویت توان و ایجاد رونق در تولید، بسته جامعی است، پیشنهاد داد این بسته توسط کارگروهی ویژه مورد بررسی قرار گیرد.

کمیته پیگیری اشتغال ورزشکاران تشکیل شود

گرگان - نماینده مردم شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: نیاز است تا کمیته پیگیری اشتغال ورزشکاران تشکیل شود.