بانک‌ها از تشکیل پرونده‌های غیر ضروری در سیستم قضائی جلوگیری کنند

رئیس کل دادگستری استان کرمان خطاب به مسئولان هشدار داد: حجم بالای دعاوی و اختلافات فی مابین مردم و دولت به اعتماد عمومی آسیب وارد می کند، لذا دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها باید با حسن مدیریت از تشکیل پرونده‌های غیر ضروری در سیستم قضائی جلوگیری کنند.مطالب مرتبط

بانک‌ها از تشکیل پرونده‌های غیر ضروری در سیستم قضائی جلوگیری کنند

رئیس کل دادگستری استان کرمان خطاب به مسئولان هشدار داد: حجم بالای دعاوی و اختلافات فی مابین مردم و دولت به اعتماد عمومی آسیب وارد می کند، لذا دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها باید با حسن مدیریت از تشکیل پرونده‌های غیر ضروری در سیستم قضائی جلوگیری کنند.

دادستان گرگان خبر داد: تشکیل پرونده برای چند بانک متخلف در گلستان

دادستان عمومی و انقلاب مرکز گلستان گفت: برخی قراردادهایی که با مشتریان بسته می‌شود با بخشنامه‌های بانک مرکزی و قانون مغایر است و به همین علت تاکنون برای چند بانک در استان پرونده تشکیل داده‌ایم.

تشکیل پرونده برای چند بانک متخلف در گلستان

دادستان عمومی و انقلاب گرگان از تشکیل پرونده برای چند بانک در استان خبر داد و گفت: وقتی علیرغم برخوردها همچنان با مواردی مانند اختلاس مواجه هستیم، یعنی روش‌ها و فرآیندهایی که در اداره‌ها وجود دارد منجر به فساد می‌شود.

نهادهای عمومی و دولتی نقش مهمی در ایجاد پرونده‌های قضائی دارند

یک وکیل دادگستری با بیان این که بخش بزرگی از پرونده‌های قضائی ساخته نهادهای عمومی و دولتی است، گفت: برخی از این نهادها چون از خدمات افراد متخصص در امور خود بهره نمی‌گیرند با مشکلات عدیده‌ای روبرو می‌شوند و در نهایت برای رفع تکلیف سعی می‌کنند با ارجاع مسال

تشکیل پرونده برای چند بانک متخلف در گلستان

گرگان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از تشکیل پرونده برای چند بانک متخلف در گلستان خبرداد.

تشکیل ستاد کنترل مجرمین حرفه‌ای در زرند

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان زرند گفت: در حوزه برخورد باجرائم اقتصادی برای ۷ نفر از مفسدان اقتصادی شهرستان زرند در خصوص احتکار و قاچاق کالا و ارز پرونده قضائی تشکیل شده است.

بانک ها سرمایه در گردش بنگاه های تولیدی را تامین می کنند

تهران - ایرنا - رئیس کل بانک مرکزی یکی از اولویت های مهم سیستم بانکی را به طور هدفمند تأمین نقدینگی بنگاه های تولیدی دانست و گفت: بانک ها با شناختی که از واحدهای تولیدی فعال و موثر کشور دارند، نسبت به پشتیبانی از آنها اقدام کنند.

افزایش پرونده‌های هتک حیثیت در محاکم قضائی و توصیه‌های پلیس فتا

رئیس اداره پیشگیری از جرایم مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا با استناد به افزایش پرونده‌های هتک حیثیت در محاکم قضائی گفت: بیشتر پرونده ها در پی غفلت کاربر و عدم توجه به توصیه‌های پیشگیرانه به وجود آمده است.

پرونده بازسازی و بهسازی 10 هزار واحد مسکونی آسیب‌دیده از سیل در گلستان تشکیل شد

سرپرست استانداری گلستان با بیان اینکه ارزیابی 17 هزار 800 واحد مسکونی خسارت دیده از سیلاب استان انجام شده است، گفت: پرونده بازسازی و بهسازی 10 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی استان تشکیل شده است و 5 هزار و 482 پرونده به بانک‌های عامل ارائه شده است.

تعلل بانک ها در کمک به بازسازی مناطق سیل زده

سرپرست استانداری گلستان با انتقاد از کم کاری بانک ها در کمک به سیل زدگان گفت:‌بانک‌ها بی توجه به ارزیابی ها، پرونده‌ها را دوباره ارزیابی می‌کنند؛ این کار روند بازسازی را با تاخیرجدی روبرو کرده است.

رئیس کل دادگستری لرستان: رسیدگی به پرونده های قضائی ساماندهی می شود

خرم آباد - ایرنا - رئیس‌کل دادگستری لرستان گفت: باید وضع رسیدگی به پرونده‌های قضائی ساماندهی شود.

تشکیل 50 پرونده کلاهبرداری پیامکی در سمنان

معاون دادگستری کل سمنان : بیش از 50 پرونده درباره ارسال پیامک های جعلی قطع یارانه در این استان تشکیل شده است.

بانک‌ها دست بجنبانند

سرپرست استانداری گلستان: بانک ها طبق روال خودشان و بی توجه به ارزیابی ما و بنیاد مسکن، مجددا پرونده های ارسالی را ارزیابی می کنند که این موضوع روند بازسازی را با تاخیر جدی روبرو کرده است.

تشکیل ۱۹۰ پرونده تخلف صنفی در ماه رمضان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان، از تشکیل پرونده برای ۱۹۰ واحد متخلف صنفی، از آغاز طرح سلامت رمضان خبر داد.

بنیاد مسکن برای 2 هزار و 185 خانه سیل زده پرونده تشکیل داد

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان کرمانشاه از تشکیل پرونده برای 2 هزار و 185 واحد مسکونی خسارت دیده در سیل فروردین امسال در استان خبر داد و گفت: از این تعداد یک هزار و 720 پرونده در سامانه ثبت شده است.

پرونده‌های هتک حیثیت در محاکم قضائی افزایش یافته است

رئیس اداره پیشگیری از جرایم مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: بیشتر پرونده‌ها در پی غفلت کاربر و عدم توجه به توصیه‌های پیشگیرانه به وجود آمده است.

اصفهان| پرونده «تک‌خوانی یک زن در ابیانه» تشکیل شد؛ کسی دستگیر نشده است

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: پرونده تک‌خوانی یک زن در ابیانه تشکیل شده و در دادستانی نطنز پیگیری می‌شود.

تشکیل 186 پرونده تخلف صنفی امسال در مهاباد

از ابتدای سالجاری تاکنون 186 پرونده تخلف صنفی در شهرستان مهاباد تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

شورای عالی بانک‌ها در استان تهران تشکیل شود

استاندار تهران با اشاره به لزوم برابری و همخوانی پرداخت مستقیم بانک‌ها با پرداخت‌های غیرمستقیم و طرح‌های ارائه شده از سوی ستاد تسهیل گفت: راه‌حل این مشکل تشکیل شورای عالی بانک‌ها در استان است تا طرف حساب ما معلوم باشد.

محاکمه رضوی و ۳۰ متهم دیگر پرونده بانک سرمایه

دادگاه رسیدگی به اتهامات محمدهادی رضوی و ۳۰ متهم دیگر پرونده بانک سرمایه سه شنبه این هفته در شعبه سوم دادگاه ویژه رسیدگی به پرونده اخلالگران اقتصادی برگزار می‌شود