چرخه‌ی صنعت گردشگری را به دست مردم بسپاریم

مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخ‌گویی به شکایات سازمان میراث فرهنگی در بازدید از اماکن تاریخی استان بوشهر گفت: باید با آموزش و ترویج فرهنگ، چرخه صنعت گردشگری را به دست مردم بسپاریم.مطالب مرتبط

چرخه‌ی صنعت گردشگری را به دست مردم بسپاریم

مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخ‌گویی به شکایات سازمان میراث فرهنگی در بازدید از اماکن تاریخی استان بوشهر گفت: باید با آموزش و ترویج فرهنگ، چرخه صنعت گردشگری را به دست مردم بسپاریم.

موزه های مردم شناسی ابرکوه دریچه توسعه صنعت گردشگری فرهنگی

یزد - ایرنا - ابرکوه یکی از 14شهر نمونه گردشگری ایران است که از 400 اثر تاریخی، طبیعی و فرهنگی آن 2 گنجینه معروف مردم شناسی آن نقش موثری در توسعه صنعت گردشگری استان یزد دارد که امروز به مناسبت روز جهانی موزه ( 28 اردیبهشت ) بازدید از این گنیجه های فرهنگی

معرفی جاذبه‌های گردشگری ایران به توراپراتورهای چینی

مدیرکل بازاریابی و تبلیغات گردشگری گفت: با برگزاری تور آشناسازی ویژه توراپراتورها و فعالان صنعت گردشگری کشورچین‌، آشنایی با جاذبه‌های گردشگری شش استان کشور محقق شد.

اصفهان ، قطب صنعت گردشگری سلامت کشور

تخصص پزشکان و ارزان بودن خدمات پزشکی، اصفهان را به قطب صنعت گردشگری سلامت تبدیل کرده است.

بیش از 120 واحد تولیدی راکت در قزوین به چرخه تولید بازگشت

معاون اقتصادی استاندار قزوین گفت: در سال گذشته 124 واحد راکت احیا و به چرخه تولید بازگشت و در راستای حمایت از رونق تولید چهارشنبه‌ هر هفته به عنوان روز صنعت و کشاورزی نامگذاری شده و در بازدید از واحدهای تولیدی به برطرف کردن مشکلات آنها پرداخت می‌شود.

55 واحد صنعتی مشکل دار استان مرکزی به چرخه تولید بازگشتند

اراک - ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 55 واحد صنعتی نیمه راکد و تعطیل شده این استان پارسال با پیگیری های کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به چرخه تولید بازگشتند.

جای خالی بسته‌های سفر ماه رمضان در صنعت گردشگری استان فارس؛ ظرفیتی که مغفول ماند

ماه مبارک رمضان در بسیاری از کشورهای مسلمان به فرصتی برای صنعت گردشگری تبدیل شده اما در ایران و استان فارس توجه جدی به آن نمی‌شود.

انتقاد از چرخه معیوب واردات گوشی در ایران

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این‌که وضعیت گوشی در بازار ما خوب نیست، گفت: چرخه واردات امروز معیوب است که در بازار مصرف اثر می‌گذارد و این چرخه باید درست شود.

گیلان؛ و این‌بار توسعه زمین منظرگردی

رشت - ایرنا - حمل و نقل ریلی یکی از مهم‌ترین گام‌ها در توسعه زمین منظر گردی برای گردشگری پایدار است و امروز، نخستین قطار گردشگری گیلان از پایتخت حرکت خود را آغاز کرده تا صنعت گردشگری استان را این‌بار، با گردشگری طبیعت‌محور، در مدار توسعه قرار دهد.

نیازسنجی صنعت گردشگری شمال غرب ایران دنبال می شود

ارومیه- ایرنا- مشاور جایکا در زمینه صنعت توریسم در ایران گفت: نیاز سنجی و رصد امکانات گردشگری موجود در شمال غرب کشور در قالب همکاری جایکا (آژانس همکاری های بین المللی ژاپن) و سازمان میراث فرهنگی انجام می شود.

ایمنی راه‌ها پیش‌نیاز تحقق صنعت گردشگری در استان سمنان است

سمنان - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با بیان اینکه ایمنی راه‌ها پیش‌نیاز تحقق صنعت گردشگری است، گفت: تا زمانی راه‌ها ایمن نشود نباید انتظار توسعه توریسم داشته باشیم.

طرح پنجره واحد در چرخه خدمات اداری اجرا نشد

بابل - نماینده مردم بابل در مجلس از دولت خواست زمان بندی و فرآیند خدمات اداری و بانکی را استاندارد و هوشمند کند و و از عدم اجرای طرح پنجره واحد در چرخه خدمات اداری انتقاد کرد.

جایکا نیازسنجی صنعت گردشگری شمال غرب ایران را دنبال می کند

ارومیه- ایرنا- مشاور جایکا در زمینه صنعت توریسم در ایران گفت: نیاز سنجی و رصد امکانات گردشگری موجود در شمال غرب کشور در قالب همکاری جایکا /آژانس همکاری های بین المللی ژاپن/ و سازمان میراث فرهنگی انجام می شود.

اظهار نظرها درباره چرخه ارزی صحیح نیست

عضو هیئت رئیسه اتاق ایران گفت: فقط بانک مرکزی به عنوان مسئول می‌تواند درمورد بازگشت ارز به چرخه اقتصادی کشور اعلام نظر کند.

شهردار تبریز: احیای کنسولگری ها منجر به توسعه صنعت گردشگری می شود

تبریز-ایرنا- شهردار تبریز با درخواست ایجاد و راه اندازی کنسولگری های کشورهای مختلف، گفت: احیای کنسولگری ها در این شهر منجر به توسعه و گسترش صنعت گردشگری می شود.

سند توسعه شهربابک باید بر اساس صنعت توریسم تدوین شود

کرمان - ایرنا - فرماندار شهربابک با بیان اینکه سند توسعه شهربابک باید بر اساس صنعت توریسم تدوین شود گفت: توجه به ظرفیت های گردشگری در کنار قابلیت های صنعت، معدن و کشاورزی این شهرستان را متحول می کند.

نمایشگاه گردشگری، جایگاه محوری اصفهان را تثبیت می کند

اصفهان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اصفهان گفت: برگزاری نمایشگاه گردشگری اصفهان، جایگاه مهم و محوری این استان را در این بخش از صنعت تثبیت می کند.

نخستین کتاب بین‌المللی جامع راهنمای گردشگری و سفر به ایران منتشر شد

نخستین کتاب جامع راهنمای گردشگری و سفر به ایران (Iran Travel Guide) به زبان انگلیسی و با هدف معرفی ظرفیت‌های عظیم ایران در صنعت گردشگری منتشر شد.

ظرفیت های گردشگری بهشهر نفعی برای مردم نداشته است

بهشهر- فرماندار بهشهر گفت: ظرفیت‌های میراثی و گردشگری بهشهر منفعتی برای مردم نداشت و به نفع مردم از این ظرفیت‌ها استفاده نشده است.

داستان تولید چرخه خشونت و فقر بر مدار توحش

رمان مدار توحش به قلم ناتاشا آپانا و با ترجمه مرضیه آرمین توسط انتشارات افق منتشر و راهی بازار کتاب شد. این رمان در رابطه با چرخه ویرانگر فقر و خشونت در ذیل پرچم استعمار، روایت‌گری می‌کند.]]>