تقویت بنیه علمی دانشجویان برای ورود به المپیادهای علمی در سال جاری

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور در خصوص مهم‌ترین برنامه‌های معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور برای سال ۹۸ اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما برای سال ۹۸ در محور دانشجویی، کاهش مشکلات مالی دانشجویان در حوزه شهریه اسمطالب مرتبط

توانمندسازی صدف ویژه دانشجویان برای ورود به بازار کار

پارک فناوری پردیس و شبکه نوآوری تهران، با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دومین دوره طرح توانمندسازی صدف را با هدف توانمندسازی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی، جهت تسهیل ورود به بازار کار، برگزار می‌کند.

دولت سیاست‌های جدیدی برای بهبود و تقویت ارتباطات بین المللی دانشگاه‌ها ارائه دهد

عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: ارتباط با اساتید برجسته خارجی و تبادل استاد و دانشجو با دانشگاه های بین المللی یکی از اهداف مهم دانشگاه است و در این ارتباط نیاز است دولت سیاست های جدیدی برای بهبود و تقویت این ارتباط ارائه دهد تا همکاری های علمی

درخواست برای به رسمیت شناختن وضعیت استارتاپ‌های سازمان میراث

معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری مرکز نوآوری پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، را یک ابتکار در حوزه نوسازی بافت‌های فرسوده و مدلی جدیدی برای استفاده بهینه از این بخش از شهر دانست و گفت: در معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری آمادگی کامل را برای تقویت استارتاپ

الگوسازی موفق در زمینه‌های علمی و فنی

در عرصه علمی توانستیم در مرز علم حرکت کنیم و الگوسازی موفقی در بخش های علمی، فنی و مهندسی داشته باشیم

انعکاس موفقیت های علمی و اجرایی برای مردم امید آفرین است

کرمان - ایرنا - رئیس جهاد دانشگاهی استان کرمان‌ با اشاره به فعالیت های خوبی که در دستگاههای اجرایی و دانشگاهها انجام می گیرد ، گفت : رسانه ها با انعکاس اقدامات اجرایی و موفقیت های علمی می توانند به تقویت امید و نشاط جامعه کمک کنند .

حدنصاب علمی دکتری در اختیار دانشگاهها است/ امکان اعتراض تا ۷خرداد

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: حد نصاب علمی برای آزمون دکتری نیمه متمرکز در اختیار دانشگاه‌ها است و آنها در اعلام حدنصاب علمی مختار هستند.

آماده انتقال تجربیات جذب دانشجویان بین‌المللی به دیگر دانشگاه‌ها هستیم

رئیس دانشگاه فردوسی مشهد با اشاره به توجه این دانشگاه به کیفیت آموزش دانشجویان بین‌المللی گفت: برگزاری طرح حمایت تحصیلی با تشکیل کلاس‌های تقویتی، تعیین اساتید مشاور علمی مخصوص دانشجویان بین‌المللی در هر دانشکده، اختصاص خوابگاه‌های مجردی و متأهلی ویژه برای

صمصامی: مبانی علمی نشان می‌دهد نرخ ارز اکنون باید 4300 تومان باشد

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و سرپرست اسبق وزارت اقتصاد، بر مبنای تئوریهای علمی اقتصاد نرخ ارز، نرخ مناسب برای تبدیل دلار به ریال را «در حال حاضر» حدود 4300 تومان می‌داند.

برگزاری نخستین کمپین روزه‌داری و سلامت با مشارکت دانشجویان و اعضای هیات علمی

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریز گفت: نخستین کمپین روزه‌داری و سلامت در تبریز با مشارکت ۱۰۰ نفر از دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشکده علوم پزشکی این دانشگاه در راستای آشناکردن مردم با فواید روزه‌داری و تأثیرات آن بر سلامت جسمی و روحی

انتخاب استاد دانشگاه یزد به عنوان یکی از سرآمدان علمی کشور در سال 9۸

دکتر حمیدرضا زارع عضو هیات علمی دانشگاه یزد در فهرست سرآمدان علمی کشور در سال 9۸ قرار گرفت.

اختصاص ۵ درصد شهریه دانشجویان علمی کاربردی به فعالیت‌های فرهنگی

رییس دانشگاه علمی کاربردی از اختصاص ۵ درصد شهریه دانشجویان این دانشگاه به فعالیت‌های فرهنگی خبر داد.

استاد دانشگاه یزد، یکی از سرآمدان علمی کشور شد

دکتر حمیدرضا زارع، عضو هیأت علمی دانشگاه یزد در فهرست سرآمدان علمی کشور در سال ۹۸ قرار گرفت.

همایش علمی خیام با رویکرد ادبی برگزار شد

دبیر علمی همایش خیام گفت: امسال همایش علمی خیام با رویکرد ادبی‌تر و برای افزایش توجه به اشعار وی در دانشگاه نیشابور برگزار شد.

برگزاری همایش علمی دوزبانه خیام در نیشابور

همایش علمی دوزبانه حکیم خیام نیشابوری با حضور معاون علمی و فن آوری رییس جمهور، مسئولان و خیام شناسان در دانشگاه نیشابور برگزار شد.

برگزاری همایش علمی دوزبانه خیام در نیشابور

همایش علمی دوزبانه حکیم خیام نیشابوری با حضور معاون علمی وفن آوری رییس جمهور، مسئولین  و خیام شناسان در دانشگاه نیشابور برگزار شد.

دانشگاه مراغه، جزء سرآمدان علمی كشور

دانشگاه مراغه با داشتن یک سرآمد علمی، در رتبه 20 سرآمدان علمی كشور قرار گرفت.

گام بلند علمی جوان ایرانی در آن سوی مرز‌ها

مبتکر ایرانی در آلمان با اختراع یک دستگاه تصفیه آب در سطح بین المللی قدم علمی بزرگی برداشته است

رستاخیز علمی ایران با سرعت غافلگیر کننده در حال پیشرفت است

تبریز – نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی پیشرفت رستاخیز علمی در جمهوری اسلامی ایران را غافلگیرکننده برای ناظران جهانی دانست.

نتیجه ارتباط بهتر پژوهشکده‌ها، حوزه‌ها و مراکز علمی، بهبود وضع جامعه و کشور است

عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: اگر پژوهشکده‌ها، حوزه‌ها و مراکز علمی با هم ارتباط بهتری داشته باشند می‌توانند نیازها را به‌درستی پاسخ دهند وضع جامعه و کشور بهتر خواهد شد.

ضرورت تقویت زیرساخت‌های تولید دارو در کشور

دبیر ستاد توسعه زیست‌فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه تعداد کارخانجات تولید دارو در کشور کم است، بر ضرورت تقویت زیر ساخت‌های آن تاکید کرد.