آغاز داوری آثارجشنواره نشریات دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور
مطالب مرتبط

آغاز داوری آثارجشنواره نشریات دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور

برگزاری سومین دوره جشنواره نشریات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل

بازنگری و ابلاغ آئین‌نامه نشریات علمی کشور

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به تغییر آئین‌نامه نشریات علمی کشور گفت: آئین‌نامه نشریات علمی با هدف گزارش اختیارات دانشگاه‌ها و مراکز پژوهش و فناوری، انجمن‌های علمی و همچنین تقویت ناشران معتبر کشور و در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید مبنی بر تم

وزیر علوم: آیین نامه نشریات علمی کشور بازنگری شد

تهران - ایرنا - وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به تغییر آیین‌نامه نشریات علمی کشور، گفت: آیین‌نامه نشریات علمی با هدف گزارش اختیارات دانشگاه‌ها و مراکز پژوهش و فناوری، انجمن‌های علمی و همچنین تقویت ناشران معتبر کشور، بازنگری و ابلاغ شد.

انتقاد مهندسان دفاتر ۳۳ شیراز از بیکاری نامنتظر/ منتظر رسیدگی هستیم

۸۰۰ مهندس دفاتر ۳۳ شیراز با بسته شدن این دفاتر بیکار شده‌اند. اعضای شورای شهر قول پیگیری داده‌اند. ]]>

محمد کاهانی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی شد

طرح پوشش یکسان برای دفاتر خدمات الکترونیک قضایی کشور پیشنهاد شد

پیرو مصوبه اخیر هیئت مدیره کانون دفاتر خدمات الکترونیک قضایی، پوشش یکسان برای مدیران و کارکنان دفاتر خدمات الکترونیک قضائی در نظر گرفته شد.

میز خدمت

معاون گردشگری، مدیرعامل موسسه ورزش و تفریحات، مدیرعامل جامعه دفاتر خدمات هواپیمایی و رئیس جامعه هتلداران جزیره کیش با حضور پای میز خدمت، پاسخگوی سوالات و مشکلات شهروندان بودند.

بازنگری و ابلاغ آیین‌نامه نشریات علمی کشور

آئین‌نامه نشریات علمی با هدف افزایش اختیارات دانشگاه‌ها و مراکز پژوهش و فناوری و همچنین تقویت ناشران معتبر و در راستای تمرکززدایی بازنگری و ابلاغ شد

3 هزار دانشجوی پزشکی در شوراهای صنفی فعالیت می کنند

تهران- ایرنا- رئیس اداره رفاهی دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اکنون از میان 549 واحد دانشکده ای، خوابگاهی و دانشجویان تخصصی علوم پزشکی در سراسر کشور 2 هزار و 990 دانشجو در شوراهای صنفی فعالیت می کنند.

داوری: خواسته جامعه والیبال باشد در انتخابات شرکت می‌کنم/تلاش نکردن برای ویزای آمریکا صحت ندارد

افشین داوری گفت: اینکه گفته می شود چون شانسی در لیگ ملت ها ند اریم برای رفتن به آمریکا تلاش نمی‌کنیم صحت ندارد.

اصلاحات 6گانه داوری در لیگ برتر جزیره

تهران- ایرنا- لیگ برتر جزیره از فصل آینده علاوه بر استفاده از فناوری کمک داور ویدئویی (VAR) با اعمال 6 تغییر مقرراتی در حیطه داوری آغاز به کار خواهد کرد.

فعالیت ۲۰۰ مرکز افق در بقاع متبرکه کشور آغاز شد

مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه، از آغاز به کار ۲۰۰ مرکزافق دربقاع متبرکه و شاخص سراسر کشور خبر داد.

فعالیت ۲۰۰ مرکز افق در بقاع متبرکه کشور آغاز شد

مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه، از آغاز به کار ۲۰۰ مرکزافق دربقاع متبرکه و شاخص سراسر کشور خبر داد.

به جایگاه علوم اسلامی از سوی جامعه‌ علمی کشور نگاه جدی شود

رئیس دانشگاه باقرالعلوم(ع) اظهار داشت: ضرورت نگاه جدی تر به جایگاه علوم اسلامی از سوی جامعه‌ علمی کشور امروز بیشتر باید مورد توجه قرار گیرد.

آئین‌نامه نشریات علمی ابلاغ شد/ نحوه صدور اعتبار علمی تغییر کرد

وزیر علوم با اشاره به اصلاح آئین‌نامه نشریات علمی کشور گفت: آئین‌نامه مذکور در راستای سیاست‌های دولت تدبیر و امید مبنی بر تمرکززدایی بازنگری و ابلاغ شد.

لزوم توانمندسازی و مهارت‌افزایی دانشجویان برای کسب اشتغال مناسب

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از دانشگاه امام صادق (ع) بر مقوله مهارت‌افزایی دانشجویان تاکید کرد و توانمندسازی دانشجویان برای ورود به جامعه و کسب اشتغال مناسب را دغدغه‌ای قابل تأمل دانست.]]>

لزوم توانمند سازی و مهارت‌افزایی دانشجویان برای کسب اشتغال مناسب/ضرورت تقویت دیپلماسی علمی

معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در بازدید از دانشگاه امام صادق (ع) بر مقوله مهارت‌افزایی دانشجویان تاکید کرد و توانمندسازی دانشجویان برای ورود به جامعه و کسب اشتغال مناسب را دغدغه‌ای قابل تأمل دانست.

تجمع دانشجویان علامه در محکومیت اهانت به ارزش‌های اخلاقی اسلامی

جمعی از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی، ظهر امروز با برگزاری تجمعی هتک حرمت به ارزش‌های اسلامی را محکوم کردند.

دختران بسکتبالیست دانشجو به لیگ جهانی راه یافتند

تهران- ایرنا- تیم بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامی که به نمایندگی از ورزش دانشجویان کشور در پنجمین دوره رقابت های بسکتبال سه نفره قهرمانی دانشجویان آسیا شرکت کرده است با رهیابی به فینال مجوز حضور در لیگ جهانی را کسب کرد.