مقدم: آمریکا تلاش حداکثری برای کشاندن ایران به پای میز مذاکره دارد/ باید نشان دهیم مجال سوء‌استفاده به احدی نمی‌دهیم
مطالب مرتبط

ما بیشترین حد خویشتن داری را از خود نشان می دهیم

وزیر خارجه کشورمان در دیدار با همتای ژاپنی اش گفت: با وجود خروج آمریکا از برجام، ما بیشترین حد خویشتن داری را از خود نشان می دهیم.

سلیمی: آمریکا برای مذاکره‌ باید ابتدا به برجام بازگردد

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه مذاکره زمانی معنا دارد که دو طرف از آن سود ببرند گفت: اگر آمریکا می‌خواهد مذاکره‌ای با ایران داشته باشد باید ابتدا به برجام بازگردد و به تعهدات خود عمل کند. امروز آمریکا به دنبال تسلیم کامل جمهوری

فشار اقتصادی؛ اهرم ترامپ برای مذاکره با مخالفان/ خلح سلاح گروه B

رفتار «دونالد ترامپ» در قبال ایران و چین نشان می دهد که وی بر خلاف تیم امنیتی خود فشار اقتصادی را تنها راه کشاندن حریف به پای میز مذاکره می داند.

الأخبار:ترامپ با سیاست ابهام و فشار منتظر تماس ایران است

تهران-ایرنا-روزنامه لبنانی الأخبار نوشت:«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا تلاش دارد تا سیاست «ابهام» و «فشار حداکثری» بر ایران را برای مجاب کردن تهران به مذاکره حفظ کند و رسانه های این کشور را به تنش افزایی و دادن اطلاعات غیر دقیق به ضرر منافع آمریکا مته

اکرمی: دشمنان قسم خورده ما هرگز با احترام و ادب به راه نمی‌آیند

یک عضو جامعه روحانیت مبارز گفت:ما باید ابتدا با پرداختن به داخل با خودمان مذاکره کنیم تا ببینیم مثلاً چه اقداماتی می‌توانیم انجام دهیم که کاغذ و موبایل را در درون کشور تولید کنیم، بعد به خارج از مرزها و مذاکره کردن یا مذاکره نکردن بیاندیشیم.

اجازه استفاده از خاک عراق برای حمله نظامی به ایران را نمی‌دهیم

سفیر عراق در روسیه تأکید کرد که مقامات عراق به آمریکا اجازه نخواهند داد تا از خاک این کشور برای هر نوع حمله نظامی علیه ایران استفاده کنند.]]>

باید شعار "ما می‌توانیم" را توسعه دهیم

باید شعار «ما می‌توانیم» را در کشور گسترش دهیم و جهاددانشگاهی و سازمان اقتصادی کوثر با هم افزایی می‌توانند در این عرصه تأثیرگذار باشند

برانکو: قهرمان ایرانیم و باید کیفیت بالایی نشان دهیم/ژاوی باید چند سال بهترین بازیکن دنیا می‌شد

مذاکره ظریف با سناتور آمریکایی بعد از کارشکنی‌های آمریکا معنا ندارد/ در مجلس به وزیر خارجه تذکر می‌دهیم

کشتیم که کشتیم دیه‌اش را می‌دهیم!

خودمان اینها را پررو کرده‌ایم، وقتی پول تبدیل به ارزش شود و به خودی خود برای فرد شخصیت و اعتبار و تفرعن بیاورد، باید انتظار داشت که قاتل پولدار لحظه‌ای بعد از جنایت لباس طلبکار بپوشد و فریاد بزند: دیه‌اش را می‌دهیم! 

روسیه: به تحریم آمریکا اقدام متقابل نشان می دهیم

سندرز تاکید کرد: عربستان باید با ایران مذاکره کند

سناتور برجسته و نامزد احتمالی دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت که رژیم مستبد سعودی باید برای برقراری صلح در منطقه با ایران وارد مذاکره شود.

عسکری: به مردم ایران قول می دهیم تا سرحد توان مبارزه کنیم

سرمربی تیم تکواندو ایران گفت: ماه ها برای حضوری قدرتمند در رقابتهای جهانی تلاش کرده‌ایم و این مسائل نمی تواند مانعی برای موفقیت ما باشد.

ترامپ: اگر ایران آماده بود، تماس بگیرد

رئیس‌جمهور آمریکا درباره تمایلی که اخیرا برای مذاکره با ایران از خود نشان داده است، گفت که اگر ایران آماده بود تماس بگیرد، حتما مذاکره خواهیم کرد.

مصاحبه | سفیر کره‌جنوبی: به‌دنبال حفظ تجارت با ایران هستیم/به مذاکرات برای دریافت معافیت تحریمی ادامه می‌دهیم

سفیر کره جنوبی در تهران می‌گوید اعمال مجدد تحریم‌های آمریکا باعث شده سئول در تأمین میعانات گازی ایران که بهترین کیفیت در جهان را دارد، متحمل هزینه‌های زیاد شود.

بغداد: اجازه نمی‌دهیم از خاک ما برای اقدام علیه همسایگان استفاده شود

دبیرکل جهاد اسلامی: ملت فلسطین قدرت شکست «معامله قرن» را دارد

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین بر ضرورت تلاش برای یکپارچه کردن صفوف فلسطینی تاکید و خاطر نشان کرد ملت فلسطین توان به شکست کشاندن طرح معامله قرن را دارد.

طیبی: آن چه در حوزه قرآن شعار می‌دهیم باید در حوزه عمل و اداره جامعه پیاده کنیم

رئیس جهاد دانشگاهی در حاشیه بازدید از بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن گفت: باید بتوانیم آن چه را در حوزه قرآن شعار می‌دهیم در حوزه عمل و اداره جامعه به منصه ظهور برسانیم.

مشاور ظریف: به تلاش‌ها برای فروش نفت ادامه می‌دهیم و راهکار هم کم نیست

ترامپ: ایران به زودی خواستار مذاکره می شود!

رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری روزنامه های واشنگتن پست و نیویورک تایمز را رسانه های جعلی خواند و نوشت که اطمینان دارد ایران به زودی خواهان مذاکره با آمریکا خواهد شد.