محمدحسین معصوم‌زاده دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران شد
مطالب مرتبط

محمدحسین معصوم‌زاده دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران شد

واکنش انجمن اسلامی دانشجویان مستقل به ناآرامی‌های اخیر دانشگاه تهران/ انتقاد به فضای فرهنگی دانشگاه

«سید حمیدرضا مجتبوی» دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه امیرکبیر شد

احسان رشید دبیر انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی شد

برگزاری سومین دوره جشنواره نشریات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل

مجلس دست سوداگران را از بازار مسکن کوتاه کند

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علامه طباطبایی در نامه‌ای به رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس خواستار استفاده از ابزار مالیات برای حمایت از خانه‌دار شدن مردم و نجات بازار از دست سوداگران شدند.

«معصوم زاده» استعفا کرد/واکنش اعضاء شورای شهر کرمان به این استعفا

دکترماه بانو معصوم زاده از شورای شهر کرمان استعفا کرد.

استعفای معصوم زاده از شورای شهر/ رای گیری به هفته آینده موکول شد

کرمان-با درخواست استعفای ماه بانو معصوم زاده از شورا پس از رأی گیری پنج نفر از اعضای شورا رأی مخالف،پنج نفر رأی موافق و یک نفر رأی ممتنع دادند که بر این اساس رأی گیری به هفته آینده موکول شد.

محمد کاهانی دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی شد

بیانیه تعدادی از دانشجویان دانشگاه تهران درباره اتفاقات امروز دانشگاه

تعدادی از دانشجویان دانشگاه تهران ظهر امروز در اعتراض به آنچه که آن را استقرار نیروهای حفاظت فیزیکی زن در همراهی با مأموران حراست دانشگاه می‌نامیدند، تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند. در ادامه دکتر مجید سرسنگی معاون فرهنگی در بین دانشجویان حاضر شد، اما تعداد

نامه یک تشکل دانشجویی به وزیرعلوم برای برکناری رئیس دانشگاه تهران

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران پیرامون اتفاقات اخیر این دانشگاه طی نامه‌ای به وزیر علوم خواستار عزل رئیس و معاون فرهنگی دانشگاه تهران شد.

نمایشگاه خود اشتغالی در فسا برپا شد

شیراز-ایرنا- نمایشگاهی با عنوان خود اشتغالی با هدف حمایت از افراد کارآفرین و تقویت توانایی های آنها با همکاری انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی فسا در این دانشگاه برپا شد.

جزئیات تجمع دانشجویان خوابگاهی دانشگاه تهران از زبان معاون دانشجویی

در پی تجمع شب گذشته تعدادی از دانشجویان ساکن یکی از خوابگاه‌های دانشگاه تهران که در اعتراض به لغو اسکان یکی از دانشجویان اتفاق افتاد، معاون دانشجویی این دانشگاه با تاکید بر این که دانشجوی مورد نظر در خصوص ثبت نام و ارائه کارت دانشجویی مقاومت می‌کند، گفت

حمایت دانشگاه آزاد از دانشجویان تبعه افغانستان

معاونت بین‌الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای، بر حمایت بیش از پیش این دانشگاه از دانشجویان تبعه افغانستان تأکید کرد.

حمایت دانشگاه آزاد از دانشجویان تبعه افغانستان

معاونت بین‌الملل و امور دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد اسلامی با صدور بیانیه‌ای بر حمایت بیش از پیش این دانشگاه از دانشجویان تبعه افغانستان تأکید کرد.

جزئیات تجمع امروز دانشگاه تهران از زبان معاون فرهنگی دانشگاه

مقارن ظهر امروز تعدادی از دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به آنچه برخورد حفاظت فیزیکی دانشگاه با نحوه پوشش برخی دانشجویان می‌دانستند، در مقابل پردیس هنرهای زیبا این دانشگاه تجمع اعتراض‌آمیزی برگزار کردند. در ادامه این تجمع دکتر مجید سرسنگی معاون فرهنگی

دانشجویان ایرانی ساکن اروپا مسابقه قرآن برگزار می کنند

تهران-ایرنا- اتحادیه های انجمن های اسلامی دانشجویان در اروپا به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و برای توجه بیشتر به کتاب آسمانی مسلمانان، مسابقه سی روز، سی سوال را با تاکید بر متن قرآن برگزار می کند.

رویکرد دانشگاه آزاد نزدیک‌تر کردن دانشجویان به بازار کار و تولید است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی گفت: رویکرد کنونی دانشگاه آزاد اسلامی جذب دانشجویان در جهتی است که آن‌ها را به بازار کار و تولید و اشتغال نزدیک‌تر کند.

تجمع دانشجویان علامه در محکومیت اهانت به ارزش‌های اخلاقی اسلامی

جمعی از دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی، ظهر امروز با برگزاری تجمعی هتک حرمت به ارزش‌های اسلامی را محکوم کردند.

دختران بسکتبالیست دانشجو به لیگ جهانی راه یافتند

تهران- ایرنا- تیم بسکتبال دانشگاه آزاد اسلامی که به نمایندگی از ورزش دانشجویان کشور در پنجمین دوره رقابت های بسکتبال سه نفره قهرمانی دانشجویان آسیا شرکت کرده است با رهیابی به فینال مجوز حضور در لیگ جهانی را کسب کرد.