گردوخاک دید افقی را در گچساران کاهش داد

گچساران- ایرنا- رئیس اداره هواشناسی گچساران با اشاره به اینکه میزان دید افقی در این شهرستان هم اکنون 6 هزار متر است گفت:پدیده گرد و خاک در دومین روز متوالی دید افقی را در منطقه کاهش داده است.مطالب مرتبط

نرخ بیکاری در گچساران 16 درصد اعلام شد

گچساران- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: نرخ بیکاری در شهرستان 124 هزار نفری گچساران 16 درصد است.

1020طرح اشتغالزایی در گچساران اجرا شد

گچساران - ایرنا - مدیر صندوق کارآفرینی امید کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکهزارو 20 طرح تولیدی و اشتغالزایی با سرمایه گذاری بیش از 212 میلیارد ریال در گچساران از سال 95 تاکنون اجرا شد.

اجرای طرح آبیاری تحت ‌فشار در 11 هزار هکتار اراضی گچساران

مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان گچساران گفت: تاکنون در شهرستان گچساران 11 هزار هکتار طرح آبیاری تحت‌ فشار در شهرستان گچساران اجرا شده است.

محموله کالای قاچاق در گچساران کشف شد

گچساران - ایرنا -فرمانده انتظامی گچساران گفت: محموله کالای قاچاق به ارزش تقریبی یک میلیارد و 138 میلیون ریال از یک دستگاه خودروی پژو در این شهرستان کشف شد.

طرح مزرعه خورشیدی در100 هکتاراز زمین های گچساران اجرا می شود

گچساران- ایرنا- فرماندار گچساران گفت: 100 هکتاز زمین برای ساخت مزرعه خورشیدی در این شهرستان در نظر گرفته شده که عملیات اجرایی آن بزودی آغاز خواهد شد.

2800 خانه روستایی گچساران مقاوم سازی شد

گچساران- ایرنا - رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گچساران گفت: 2 هزارو 800 واحد مسکونی روستایی معادل 40 درصد واحدها در این شهرستان تاکنون مقاوم سازی شده است.

نخستین برداشت پیله کرم ابریشم در گچساران آغاز شد

گچساران-ایرنا- رئیس جهاد کشاورزی گچساران گفت: برداشت محصول پیله کرم ابریشم برای نخستین بار در روستای دیل از توابع این شهرستان آغاز شد.

گردوخاک در استان‌های شرقی/گرمای هوا از جمعه بیشتر می‌شود

‌باران در اغلب مناطق کشور تا روزهای آینده/ گردوخاک در زابل

آخرین وضعیت حمله ملخ‌ها به گچساران

مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان گچساران گفت: تاکنون در 3هزار و 320 هکتار از اراضی این شهرستان در راستای مبارزه با ملخ ها سم‌پاشی صورت گرفته است.

امکان هجوم ملخ به باغها و مزارع وجود دارد

گچساران - ایرنا -رئیس جهاد کشاورزی گچساران با اشاره به بارندگی های اخیر نسبت به ورود آفت ملخ به باغستان و مزارع این شهرستان هشدار داد.

کاهش جمعیت در کمین کهگیلویه و بویراحمد

گچساران- ایرنا - بررسی روند جمعیت استان کهگیلویه و بویراحمد در سال های اخیر نشان می دهد که کاهش جمعیت در کمین این استان است.

بارش باران همراه با تگرگ در گچساران

بارش کم سابقه باران وتگرگ در آخرین روز‌های اردیبهشت در گچساران طراوت ویژه‌ای به هوای این شهرستان داد.

بارش ۳۹ میلیمتری باران در دژسلیمان گچساران

در بارندگی‌های دیشب تا صبح روز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت در دژسلیمان گچساران ۳۹ میلیمتر باران بارید.

مطالعه خط انتقال صادرات نفت گوره به پایانه جاسک آغاز شد

گچساران - ایرنا -گچساران - ایرنا -عملیات بررسی و مطالعه خط انتقال صادرات نفت از تلمبه خانه گوره در حوزه شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به پایانه نفتی جاسک روز چهارشنبه با حضور معاونان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران آغاز شد.

مطالعه خط انتقال صادرات نفت گوره به پایانه جاسک آغاز شد

گچساران - ایرنا -گچساران - ایرنا -عملیات بررسی و مطالعه خط انتقال صادرات نفت از تلمبه خانه گوره در حوزه شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران به پایانه نفتی جاسک روز چهارشنبه با حضور معاونان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران آغاز شد.

غربالگری ۳۲ هزار نفر در گچساران

در طرح بسیج ملی کنترل فشارخون ۳۲ هزار نفر از مردم شهرستان گچساران غربالگری می‌شوند.

ملخها در کهگیلویه و بویراحمد تحت کنترل است

گچساران- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمدگفت: آفت ملخ در مناطق آلوده شهرستان گچساران از توابع این استان تحت کنترل است و جای نگرانی برای بهره برداران نیست.

کشف لوازم یدکی قاچاق در گچساران 

با تلاش مأموران پاسگاه انتظامی شهرستان گچساران محموله قاچاق لوازم یدکی کشف و ضبط شد.

افزایش ۷۰ درصدی کشف کالای قاچاق در گچساران

کشف کالای قاچاق در شهرستان گچساران نسبت به مدت مشابه سال ۹۷ بیش از ۷۰ درصد افزایش داشته است.