دختران در استفاده از شبکه های اجتماعی پیشتاز هستند

تهران - ایرنا- رییس مرکز ملی مطالعات اعتیاد گفت: اعتیاد به وسایل ارتباطی از سن پایین شروع می‌شود و اوج آن در نوجوانی است، در پسرها استفاده از بازی‌های رایانه‌ای بیشتر است و دخترها، بیشتر سراغ شبکه‌های اجتماعی می‌روند.مطالب مرتبط

دختران در استفاده از شبکه های اجتماعی پیشتاز هستند

تهران - ایرنا- رییس مرکز ملی مطالعات اعتیاد گفت: اعتیاد به وسایل ارتباطی از سن پایین شروع می‌شود و اوج آن در نوجوانی است، در پسرها استفاده از بازی‌های رایانه‌ای بیشتر است و دخترها، بیشتر سراغ شبکه‌های اجتماعی می‌روند.

مردم خراسان جنوبی در انجام امور خیریه پیشتاز شدند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی  استانداری خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مردم استان در امور خیریه پیشتاز هستند گفت: پرداخت زکات در خراسان جنوبی باید فرهنگ‌سازی شود.

حدود نیمی از شبکه های اجتماعی، حاوی اخبار دروغند

از هر ده نفر کاربر شبکه های اجتماعی، بیش از چهار نفر، مطالب سیاسی در شبکه های اجتماعی می خوانند که در آن ها، اخبار دروغ جاسازی شده است.

هنرمندان پیشتازان همراهی با مردم در دشواری‎ها هستند

تهران-ایرنا- معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور هنری گفت: هنرمندان با عنوان حساس‎ترین گروه اجتماعی در کشور همواره پیشتاز همراهی با مردم به خصوص در دشواری‎ها هستند.

بیش از 48 هزار نفر در نقده بیمه شده تامین اجتماعی هستند

ارومیه- ایرنا- رییس تامین اجتماعی شعبه نقده گفت: بیش از 48 هزار نفر در نقده تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند و از مزایای آن استفاده می کنند.

فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی دچار آنومی فرهنگی شده‌اند

داوود نعمتی انارکی می‌گوید فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی بعضاً دچار آنومی فرهنگی شده‌اند، یعنی با خیل کثیری از افراد مواجه است که در تمام زمینه‌ها صاحبنظر هستند.

دختران روزه اولی پایتخت ضیافت الهی را جشن گرفتند

تهران-ایرنا- جشن دختران روزه اولی با عنوان «شهر رمضان، دختران روزه اولی» با حضور معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران و جمعی از مدیران شهری در بوستان پردیس بانوان منطقه 15 پایتخت برگزار شد.

شکایت فیس بوک از یک شرکت کره ای با ادعای سوءاستفاده اطلاعاتی

تهران – ایرنا – فیس بوک یک شرکت کره ای را به استفاده از دستکم 30 برنامه مختلف برای جمع آوری و تحلیل غیرقانونی اطلاعات کاربران این شبکه اجتماعی برای استفاده در حوزه های فروش و بازاریابی، متهم کرده است.

من و شبکه‌های اجتماعی - امیر ناظمی *

تهران- ایرنا- وقت‌گیر است حضور در شبکه‌های اجتماعی و گاه برخی از کاربران برایم می‌نویسند: به جای گذاشتن پست برو و به کارهایت برس!

چگونه دخترمان را قوی و بانشاط تربیت کنیم؟

تربیت دختران کمی پیچیده است.همه‌جا شما با تبلیغات دختران قوی و تأثیرگذار و دستاوردهای چشمگیر آن‌ها روبرو می‌شوید اما افسردگی و اضطراب تهدیدی بسیار واقعی برای دختران است.]]>

سریلانکا شبکه‌های اجتماعی را مسدود کرد

دولت سریلانکا امروز (دوشنبه) اعلام کرد که به صورت موقت برخی از شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های ارسال پیام شامل فیسبوک و واتس اپ را مسدود کرده است.

️نیشابور پیشتاز ارائه خدمات پیشگیرانه در عرصه سلامت کشور

دانشگاه علوم پزشکی نیشابور برای نخستین بار در کشور، پیشتاز و پیش قراول پویش ملی مقابله با پرفشاری خون شد.

مقابله با موج نفرت و تروریسم در شبکه های اجتماعی

سران هشتاد کشور جهان برای مقابله با اشاعه نفرت و تروریسم در شبکه های اجتماعی در پاریس گردهم آمدند.

کودکان بی‌هویت یکی از مخاطرات جدی اجتماعی هستند

یک عضو هیات رییسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگترین مخاطره حاشیه نشینان برای امنیت اجتماعی پدیده گمنامی است و کودکان بی هویت گمنام ترین حاشیه نشینان هستند.

لزوم استفاده از ظرفیت‌های اجتماعی در آزادی زندانیان

استاندار یزد با بیان اینکه برگزاری جشن گلریزان فرصتی برای جامعه است که احساسات انسانی و دینی خود را در کمک به نیازمندان به منصه ظهور برسانند گفت: لازم است از ظرفیت های اجتماعی در آزادی زندانیان استفاده شود.]]>

چند سال از عمر ما در شبکه‌های اجتماعی هدر می‌رود؟

ما انسان‌ها به طور میانگین روزانه ۲ ساعت از وقتمان را در اپلیکیشن‌های اجتماعی می‌گذرانیم؛ یعنی چیزی معادل ۵ سال و ۴ ماه در طول عمرمان!

تخفیف ۵۰ درصدی کمک هزینه خدمات مهندسی برای پژوه های پیشتاز نوسازی

مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از اعطای ۵۰ درصد از هزینه‌های خدمات مهندسی در پروژه‌های پیشتاز نوسازی خبر داد.

۶۵ درصد جمعیت دامغان بیمه‌شده تأمین اجتماعی هستند

دامغان - رئیس تأمین اجتماعی دامغان بابیان اینکه ۶۵ درصد جمعیت این شهرستان بیمه‌شده تأمین اجتماعی هستند، گفت: تأمین اجتماعی دامغان به ۲۵۰ نفر از بیمه‌شدگان مقرری بیمه بیکاری پرداخت می‌کند.

مردم خراسان جنوبی، پیشتاز در کار خیر

مردم خراسان جنوبی در کمک رسانی به هم نوع خود، همیشه پیشتاز بوده اند.

تجلیل از معلمان پیشتاز سازمان دانش آموزی مهاباد

مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس سازمان دانش آموزی با تجلیل از 54 مربی پیشتاز در مهاباد برگزار شد.