هواشناسی: دمای تهران 3 درجه افزایش می یابد

تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران، طی سه روز آینده سه درجه افزایش دما را برای این استان پیش بینی کرد.مطالب مرتبط

هواشناسی: دمای تهران 3 درجه افزایش می یابد

تهران- ایرنا- اداره کل هواشناسی استان تهران، طی سه روز آینده سه درجه افزایش دما را برای این استان پیش بینی کرد.

میانگین دمای هوا در خراسان رضوی هشت درجه افزایش می یابد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: میانگین دما در مناطق مختلف این استان از روز یکشنبه روند افزایشی دارد و تا روز سه شنبه هفته جاری هشت درجه افزایش می یابد.

دمای هوا در خراسان رضوی 10 درجه کاهش می یابد

مشهد- ایرنا- کارشناس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: همزمان با بارشهای رگباری که از عصر امروز در استان آغاز می شود میانگین دمای هوا در خراسان رضوی بین هشت تا 10 درجه کاهش می یابد.

افزایش دمای ۵ تا ۸ درجه‌ای هوا در شمال و شمال شرق کشور

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به افزایش دمای ۵ تا ۸ درجه‌ای هوا در شمال و شمال شرق کشور گفت: طی پنج روز آینده برای برخی نقاط کشور رگبار باران پیش‌بینی می‌شود.

افزایش 5 درجه‌ای دمای کشور از ابتدای هفته آینده

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با شاره به افزایش 3 تا 5درجه‌ای دمای کشور از ابتدای هفته آینده ، نوسانات دمایی را طی روزهای آینده تشریح کرد و در عین حال گفت: امروز و فردا (31 اردیبهشت و اول خرداد) کاهش 6‌ درجه‌ای دما در نوار شمالی رخ می‌دهد

دمای هوا در آذربایجان غربی افزایش می یابد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: آذربایجان غربی تا اواسط هفته جاری /سه شنبه/ جوی آرام و پایدار خواهد داشت و دمای هوا به طور نسبی افزایش می یابد.

سرپرست هواشناسی سمنان: دمای هوا افزایش می یابد

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان گفت: افزایش نسبی دمای هوای از اویل هفته آینده برای این استان پیش بینی می شود.

هوای کشور 7 تا 10 درجه خنک می‌شود

تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی گفت: طی سه روز آینده شاهد کاهش دمای 7 درجه‌ای در استان‌های شمال غرب و سواحل خزر و 6 تا 10 درجه‌ای در شمال شرق کشور خواهیم بود.

کاهش 9 درجه‌ای دمای هوا در گلستان؛ دریای خزر مواج و طوفانی می‌شود

معاون توسعه و پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان گلستان گفت: با نفوذ سامانه سرد و بارشی از امشب به استان گلستان، دمای هوا 6 تا 9 درجه سانتی‌گراد خنک‌تر می‌شود.

افزایش دما در گیلان

دمای هوای گیلان ۲تا۴ درجه امروز و فردا افزایش می‌یابد.

دمای هوا در گلستان به بیش از 35 درجه می‌رسد

معاون توسعه و پیش‌بینی هواشناسی استان گلستان گفت: با تقویت جریانات جنوبی دمای هوای استان گلستان تا روز دوشنبه به بیش از 35 درجه می‌رسد.

هواشناسی خراسان شمال به سیلابی شدن مسیل ها هشدار داد

بجنورد- ایرنا- هواشناسی خراسان شمالی نسبت به سیلابی شدن مسیل ها از روز سه شنبه تا اواخر هفته هشدار داد و اعلام کرد: دمای هوا هم در این مدت 6 تا هشت درجه سانتیگراد کاهش می یابد.

دمای هوا در چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد

شهرکرد- مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: دمای هوا در چهارمحال و بختیاری افزایش می یابد.

افزایش ۵ درجه‌ای دمای کشور/ واکنش پلیس به تصویب طرح تشدید مجازات اسیدپاشی

"واکنش پلیس به تصویب طرح تشدید مجازات اسیدپاشی، افزایش ۵ درجه‌ای دمای کشور از ابتدای هفته آینده، دستگیری ۵۲۸ سارق و مالخر، هیچ دوشغله‌ای در وزارت رفاه نداریم، سال گذشته ۶۰۰۰ عضو پیوندی زیر خاک رفت، از سرعت گرفتن انتصابات در شهرداری تهران تا بررسی تخلفات ی

مازندران تا 6 درجه خنک می شود

ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران از موج جدید بارش باران و کاهش حدود 6 درجه ای دمای هوا در این استان خبر داد.

مازندران تا 6 درجه خنک می شود

ساری - ایرنا - هواشناسی مازندران از موج جدید بارش باران و کاهش حدود 6 درجه ای دمای هوا در این استان خبر داد.

افزایش دمای هوا در شمال و شمال شرق کشور

سازمان هواشناسی از افزایش دمای ۵ تا ۸ درجه‌ای هوا در شمال و شمال شرق کشور خبر داد.

افزایش نسبی دمای هوا

دمای هوای گیلان تا پایان هفته افزایش می یابد.

افزایش تدریجی دمای آذربایجان غربی تا آخر هفته ادامه داد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره هواشناسی مهاباد با اشاره به تداوم جو آرام و پایدار در آذربایجان غربی گفت: روند افزایش تدریجی دمای این استان تا پایان هفته جاری ادامه می یابد.

بارش باران و کاهش دمای برخی استانها

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش ۴ تا ۶ درجه‌ای دمای هوا در استان‌های واقع در شمال شرق کشور طی امروز و فردا خبر داد.