تصمیم برجامی دولت و حمایت یکپارچه ملت

تهران-ایرنا- ارسال پیام واحد حمایت از تصمیم دولت در کاهش تعهدات برجامی نشان می دهد، جریان های سیاسی در ایران فارغ از هر نگرشی، در آینه برجام به دنبال منافع ملی بودند و در صورت کدر شدن این آینه و دیده نشدن آن منافع در کناره گیری تدریجی از برجام هم یک صدا ومطالب مرتبط

اجرایی شدن تصمیم اخیر دولت وضعیت چاپ را از بحران خارج می کند

قم- ایرنا- رئیس اتحادیه چاپخانه داران قم با اشاره به تصمیم دولت و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای تسریع در واردات کاغذهای ثبت سفارش شده و تاکید برترخیص هر چه سریعتر کاغذهای موجود درگمرک گفت: اجرایی شدن این تصمیم دولت به طور قطع وضعیت چاپ کشور را از بحران

عصبانیت دموکرات ها از تصمیم های نظامی و تسلیحاتی دولت ترامپ

تهران – ایرنا – تصمیم دولت آمریکا برای اعزام نظامیان بیشتر به خاورمیانه و فروش تسلیحات به عربستان و امارات بدون کسب مجوز از کنگره با واکنش خشم آلود شماری از نمایندگان این کشور مواجه شد.

تلاش عراق برای حل اختلاف میان ایران و آمریکا/ آغاز توقف برخی تعهدات برجامی در سازمان انرژی اتمی/ انتخاب سخنگوی دولت/ احتمال اخراج بولتون از کاخ سفید/ انتخاب سخنگوی دولت

تلاش عراق برای حل اختلاف میان ایران و آمریکا،‌ لزوم شکل‌گیری منشور رقابت سالم در میان جریان‌های سیاسی،‌ آغاز توقف برخی تعهدات برجامی در سازمان انرژی اتمی، جزئیات گفت‌وگوی پمپئو و عبدالمهدی و ارسال پیام آمریکا به ایران، ابراز نگرانی سنتکام نسبت به تهدید ن

ایجاد تعادل بین بازار و تولید در وزارتخانه یکپارچه راحت‌تر است

وزیر سابق صنعت، معدن و تجارت معتقد است که مدیریت متمرکز و منسجم، تصمیم‌گیری سریع و شجاعانه و واگذاری تصدی‌گری‌ها به مردم در وزارتخانه ادغام شده بهتر انجام می‌شود.

لزوم مدیریت یکپارچه مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس

رییس کمیته معماری و طرح‌های شهری شورای شهر تهران با اشاره به لزوم مدیریت یکپارچه مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس گفت: به منظور مدیریت یکپارچه این مجموعه باید طرحی تهیه شود و در صورت لزوم در شورای شهر تهران به تصویب برسد.

پاسخ روحانی به درخواست آمریکا/ از تصمیم برجامی خود کوتاه نمی‌آییم

رئیس دفتر رئیس‌جمهور پاسخ حسن روحانی در واکنش به ۱۹ بار درخواست ملاقات از سوی آمریکایی‌ها را تشریح کرد.

دولت از مراکز علمی حوزوی و دانشگاهی حمایت کند

قم - عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای برنامه‌های فرهنگی بدون پشتوانه بسیار مشکل است و لازم است دولت از مراکز علمی حوزوی و دانشگاهی حمایت کند.

اهداف دولت در عرضه ذرت و جو در بورس

عضو شورای رقابت با اشاره به موافقت کمیسیون اقتصاد دولت با عرضه ذرت و جو در بورس، گفت: افزایش شفافیت معاملات، افزایش رضایت مندی کشاورزان و کاهش بار مالی دولت هدف از اتخاذ این تصمیم است.

حمایت دولت از بخش خصوصی برای برگزاری آیین‌های ملی یونسکو در گیلان

استاندار گیلان در دیدار دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در از حمایت کامل دولت از برگزاری آیین‌های ویژه در استان با همکاری یونسکو خبرداد.

حمایت دولت از بخش خصوصی برای برگزاری آیین های ملی یونسکو در گیلان

استاندار گیلان در دیدار دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در از حمایت کامل دولت از برگزاری آیین های ویژه در استان با همکاری یونسکو خبرداد.

یکپارچه‌سازی پرواز عتبات استان مرکزی و قم

مدیر فرودگاه اراک گفت: یکپارچه‌سازی پرواز عتبات استان مرکزی و قم در حال انجام است و پیش‌بینی می‌شود این پرواز پس از ماه مبارک رمضان مجدداً راه‌اندازی شود.

تصمیم عراق به خرید اس400 از روسیه با وجود مخالفت آمریکا

سفیر عراق در مسکو اعلام کرد که دولت متبوعش تصمیم به خرید سامانه دفاع موشکی اس 400 از روسیه گرفته است.

معاون استانداری فارس: دولت واحدهای تولیدی خرد را حمایت می کند

شیراز- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس با اشاره به شعار سالجاری گفت : دولت برای تقویت تولید حمایت از واحدهای تولیدی خرد را در دستور کار دارد.

تولید در صنایع متاثر از تحریم نفتی در گرو حمایت دولت است

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت: حفظ تولید در صنایع خوزستان که تحریم های نفتی بر آنها تاثیر می گذارد، در گرو حمایت و همکاری دولت است.

استقرار سامانه یکپارچه اطلاعات مکانی در کلانشهر‌ها

نشست مشترک کمیسیون شهرسازی و معماری مجمع کلانشهر‌ها و کمیسیون عمران مجلس به منظور استقرار سامانه یکپارچه اطلاعات مکانی در کلانشهر‌ها برگزار شد

واکنش اتحادیه عرب به تصمیم پارلمان آلمان در حمایت از تل آویو

مشاور دبیر کل اتحادیه عرب در امور فلسطین به اقدام اخیر پارلمان آلمان در راستای حمایت از رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.

آمریکا: شرکت مخالفان ونزوئلا در مذاکرات با دولت عقب‌نشینی نیست

وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، واشنگتن تصمیم رهبر مخالفان دولت ونزوئلا برای شرکت نمایندگانش در مذاکراتی با نمایندگان دولت این کشور در شهر اُسلو در نروژ را عقب نشینی و اعتراف به شکست نمی‌داند.

پیرو سیاست‌های دولت تدبیر و امید در انتخابات از گرایش خاصی حمایت نمی‌کنیم

استاندار البرز گفت: به تبعیت از سیاست‌های دولت تدبیر و امید از هیچ جریان و گرایش خاصی در انتخابات پیش رو حمایت نخواهیم کرد.]]>

دفاع پامپئو از تصمیم ترامپ برای دور زدن کنگره جهت فروش سلاح به سعودی‌ها

وزیر خارجه آمریکا از تصمیم دولت این کشور برای دور زدن قوانین کنگره جهت فروش تسلیحات به عربستان سعودی دفاع کرد.

دولت برای تکمیل اردوگاه شهید بابایی استان قزوین حمایت همه جانبه خواهد داشت

قزوین - ایرنا - رییس امور پایش، ارزیابی و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: اردوگاه شهید بابایی استان قزوین ظرفیتهای بی نظیری دارد و دولت برای تکمیل و راه اندازی آن حمایت های مالی ویژه لحاظ می کند.