نماینده مجلس: اظهارنظر غیرمسئولانه به مشکلات اقتصادی دامن می زند

سمنان- ایرنا- رئیس مجمع نمایندگان استان سمنان گفت: اظهارنظرهای غیرمسئولانه و غیرکارشناسی برخی افراد خاص به افزایش مشکلات اقتصادی و فشارهای خارجی دامن می زند.مطالب مرتبط

جلالی‌زاده: اظهارنظر هیجانی و قضاوت زودهنگام مشکلات را افزایش می‌دهد

یک فعال سیاسی با بیان اینکه لازم نیست درباره هر موضوعی اظهارنظر انجام شود، گفت: قضاوت زودهنگام یا اظهارنظر از روی هیجان نه تنها کمکی به کشورمان نمی‌کند بلکه مشکلات را افزایش خواهد داد.

عبداللهی: دولت در جهت برطرف کردن مشکلات اقتصادی و معیشتی روستاییان اقدام کند

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عدم رونق کسب و کار در روستاها موجب مشکلات زیادی برای مردم شده است گفت: دولت هر چه سریع‌تر برای برطرف کردن این دسته از مشکلات اقدام کند.

دولت برنامه‌ریزی جدی و عملی برای حل مشکلات اقتصادی مردم داشته باشد

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: توجه به مشکلات اقتصادی وظیفه همه است و دولت باید برنامه‌ریزی جدی و عملی نسبت به حل مشکلات اقتصادی مردم داشته باشد.

یوسفی:‌ لازمه حل مشکلات اقتصادی شفاف سخن گفتن با مردم است

نماینده مردم اهواز در مجلس گفت: با اقتصاد بانک محور و توزیعی (و نه تولیدی) نمی‌توان نسخه شفابخشی برای اقتصاد پیچید.

تذکر نماینده باوی و کارون در خصوص مشکلات آب و فاضلاب اهواز

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس گفت: متأسفانه پس از سیل اخیر مشکلات آب و فاضلاب اهواز، حمیدیه، باوی و کارون افزایش یافته و همچنین در اقدامی نسنجیده با تغییر مدیریت این واحدها مشکلات تشدید شده است.

دشمن سهم اندک در مشکلات اقتصادی کشور دارد

مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: دشمن به ما فشار اقتصادی وارد کرده اما سهم آن در مشکلات خیلی اندک است و اشکال عمده این وضعیت مربوط به خودماست، مشکلاتی در کشور داریم که مربوط به منافقین و کسانی است که در دلشان ایمان قطعی وجود ندارد.

اولویت مجلس رفع مشکلات آموزش و پرورش است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رفع مشکلات آموزش و پرورش در اولویت قرار گرفت و اخیراً هم در بررسی مالیات بر ارزش افزوده رقم قابل توجه از عایدی ارزش افزوده به بازسازی و نوسازی مدارس اختصاص یافت]]>

عارف و لاریجانی شریک روحانی در مشکلات اقتصادی هستند

عضو شورای مرکزی فراکسیون ولایی مجلس با بیان اینکه عارف و لاریجانی شریک روحانی در مشکلات اقتصادی هستند، گفت: عملکرد دولت روحانی به پای جریان اصلاحات و حامیان لاریجانی نوشته شده است.

رفع مشکلات آموزش و پرورش در اولویت مجلس قرار دارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: رفع مشکلات آموزش و پرورش در اولویت قرار گرفت و اخیراً هم در بررسی مالیات بر ارزش افزوده رقم قابل توجه از عایدی ارزش افزوده به بازسازی و نوسازی مدارس اختصاص یافت

نماینده مردم قم در مجلس:‌ مشکلات ایجاد شده در زمینه گوشت و دام به سوء مدیریت برمی‌گردد

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی مشکل کمبود گوشت و دام را مربوط به سوء مدیریت دانست و گفت: متأسفانه جاهایی چشم‌ها بسته‌ شده تا با قاچاق برای کشور مشکل ایجاد شود.

امام جمعه همدان: مسببان مشکلات اقتصادی برای فرار از پاسخگویی مردم را از جنگ می‌ترسانند

نماینده ولی فقیه در همدان با بیان اینکه مسببان مشکلات اقتصادی امروز کشور، برای فرار از پاسخگویی مردم را از جنگ می‌ترسانند، گفت: متأسفانه در کشور هستند مدیرانی که تفکر غربی و لیبرالی دارند و سرباز غرب محسوب می شوند.

خالدی: سه قوه در جهت ساماندهی قیمت مسکن تلاش کنند

نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات خرید مسکن تاکید کرد: لازم است که قوه قضائیه، دولت و مجلس هر سه برای حل مشکل در این حوزه وارد شوند.

مشکلات اقتصادی با تدبیر حل می شود

مشهد- ایرنا- فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی گفت: نباید از آمریکا هراس داشته باشیم زیرا مشکلات اقتصادی کشور با تدبیر و استفاده از ظرفیت های موجود حل می شود.

زرآبادی:‌ نسبت به مشکلات صنفی و حقوق فرهنگیان اقدامی شود

نماینده مردم قزوین در مجلس گفت: چرا در انجام رسالت اصلی آموزش و پرورش که رسیدگی به مشکلات صنفی و حقوق فرهنگیان است هیچ اقدامی نمی‌شود؟

مذاکره با آمریکا مشکلی را رفع نمی‌کند/ تولید مواد اولیه در داخل

گرمسار- نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس با تأکید بر اینکه مذاکره با آمریکا مشکلات کشور را رفع نمی‌کند، گفت: پیروزی در جنگ اقتصادی نیازمند رونق تولید و تهیه مواد اولیه صنایع در داخل است.

نماینده تفرش: شرایط جذب سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال خرد اصلاح شود

نماینده مردم تفرش در مجلس گفت: دولت در قالب کمیته‌ها و ستادها آرایش مقابله با جنگ اقتصادی گرفته اما خروجی این ستادها و عمل به تصمیم‌ها بسیار کند است.

حل مشکلات اقتصادی کشورنیازمند مقاومت و صبر است

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه قصرشیرین گفت: حل مشکلات اقتصادی ایران اسلامی نیازمند مقاومت و صبر است زیرا با این 2 گزینه کشور همانند عرصه های نظامی در اوج قرار می گیرد.

حباب خریدهای هیجانی و موج سواری اقتصادی سودجویان

اراک - ایرنا - خرید هیجانی در چرخه اقتصادی نوعی آسیب و اختلال در بازار است که در سال های اخیر این معضل گریبانگیر اقتصاد ایران نیز شده است و باید حباب آن را با رفتارهای آگاهانه و شناسایی بهنگام عوامل دامن زننده، شکست.

تذکر حاجی دلیگانی درباره وزیر اقتصاد و پاسخ مطهری

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس گفت: وزیری که باید در جنگ اقتصادی جلودار باشد میدان را خالی می کند حضور نیافتن وزیر اقتصاد در جلسات زیر سوال بردن مجلس است.

پیگیری نماینده استان یزد به پرداخت مطالبات شاغلان نظام سلامت

یزد - ایرنا - نماینده استان یزد در مجلس شورای اسلامی بر حل مشکلات و تامین مطالبات کارکنان درمانی و شاغلان مراکز بهداشتی و درمانی به منظور خدمات رسانی بهتر به مردم تاکید کرد.