استاندار مازندران: وجود رسانه آزاد لازمه رونق کسب و کار است

ساری - ایرنا - استاندار مازندران گفت : لازمه توسعه شاخص های کسب و کار ، کاهش فساد اداری و بروکراسی اداری در کشور داشتن رسانه آزاد است.مطالب مرتبط

ایجاد سه منطقه آزاد در مازندران کلید خورد

ساری - ایرنا - استاندار مازندران با ارائه طرح پیشنهادی خود برای ایجاد سه منطقه آزاد و تصویب آن در کارگروه تخصصی دبیرخانه مناطق آزاد کشور ، بار دیگر موتور دسترسی به این خواسته دیرینه مردم مازندران را روشن کرد.

استاندار مازندران: رونق تولید از شعار خارج و عملی می شود

ساری - ایرنا - استاندار مازندران با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان رونق تولید گفت که این رونق تولید تنها به صورت یک اسم یا نوشتن بر روی سر برگ های اداری خلاصه نمی شود و به صورت جدی و مستمر برای عملی کردن آن تلاش می کنیم .

استاندار : مازندران بدون صنعت هم به توسعه پایدار می رسد

ساری - ایرنا - استاندار مازندران لازمه توسعه استان را توجه به ظرفیت های موجود آن دانست و تاکید کرد : مازندران با ظرفیت های خوب کشاورزی، شیلات، معدن و پایانه صادرات بدون صنعت هم می تواند به توسعه پایدار دست یابد.

تصویب طرح ایجاد منطقه آزاد تجاری در مازندران

استاندار مازندران: با حضور نمایندگان دبیرخانه و عضو شورایعالی مناطق آزاد کشور، طرح پیشنهادی ایجاد یک منطقه آزاد تجاری در استان تصویب شد.

لازمه تحقق رونق تولید ثبات در تصمیم گیری هاست

یزد - ایرنا - رئیس اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی یزد می گوید: لازمه ایجاد رونق تولید در چارچوب تحقق شعار سال 98، ثبات در سیاست گذاری ها و تصمیم گیری ها از سوی دولت دارد.

واحدهای راکد صنعتی مازندران فعال شود

استاندار مازندران با اشاره به اینکه رونق تولید نباید صرفا در حد شعار باشد، گفت: واحدهای راکد صنعتی مازندران فعال شود.

ساری- ایرنا - استاندار مازندران گفت : اگر توجه کافی به کشاورزی و صنایع تبدیلی بشود، نیاز به صنایع بزرگ مرتفع می شود و اقتصاد مازندران رونق می گیرد ، اما به آن بخش ها توجه خوبی نشده است.

مشاور رسانه ای استاندار کرمان:مهمترین کالا را رسانه ها تولید می‌کنند

کرمان - ایرنا - مدیرکل روابط عمومی و مشاور رسانه ای استاندار کرمان با اشاره به اهمیت رسانه های در دنیای امروز ، گفت: مهمترین و گرانبهاترین کالای دنیا خبر است که توسط رسانه ها تولید می شود.

پارسال 6 هزار میلیارد ریال وام رونق تولید درمازندران داده شد

ساری-ایرنا-معاون اقتصادی استاندار مازندران گفت: در سال گذشته 6 هزار میلیارد ریال تسهیلات بسته رونق تولید به واحدهای تولیدی و صنعتی در این خطه شمال کشور پرداخت شده است.

بررسی شرایط بازگشت رونق به کارخانه نساجی مازندران

بازگشت رونق به کارخانه نساجی مازندران با طرح و بررسی چالش‌های این واحد بزرگ صنعتی، وارد مرحله اجرایی شد

صدای رونق تولید با وجود تحریمها از خراسان رضوی به گوش می رسد

مشهد- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی گفت: دشمن می کوشد با تحریمهای اقتصادی در کشور نفوذ کند اما خوشبختانه در خراسان رضوی به ابتکار استاندار این استان صدای رونق تولید، پویایی و تکاپو به گوش می رسد و تا کنون بیش از 60 شرکت در طرحهای معین اق

اصحاب رسانه در جنگ رسانه ای هوشیارانه عمل کنند

کرمان - مشاور استاندار کرمان در امور رسانه و روابط عمومی از خبرنگاران و اصحاب رسانه خواست که در جنگ رسانه ای هوشیارانه عمل کنند.

عربستان استاندار سابق المهره یمن را آزاد کرد

پس از اینکه مقامات سعودی وزیر و استاندار سابق استان المهره یمن را آزاد کرده و اجازه دادند به کشورش بازگردد، اهالی المهره از او استقبال کردند.

گزارش تصویری نشست قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور استاندار خوزستان

شامگاه دوشنبه ۲۳ اردیبهشت ماه نشست قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد اسلامی خوزستان با حضور غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان، حجت الاسلام براتی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و صالحی آرا معاون اجرایی قرار گاه جهادی دانشگاه آزاد و تنی چند از مسئولین برگزار شد.]]>

‌گام‌های خوبی در استان ایلام برای رونق اقتصادی و تولیدی ‌برداشته شد‌

استاندار ایلام گفت:‌ گام‌های خوبی در استان ایلام با وجود مشکلات و تحریم های ظالمانه دشمنان در زمینه رونق اقتصادی و تولیدی ‌برداشته شده است.

«رونق تولید»، محور دومین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی

مدیرکل سرگرمی‌های سازنده و بازی‌های رایانه‌ای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان معتقد است ادامه مسیر حرکت دومین رویداد ملی ایده‌آزاد اسباب‌بازی هم‌سو با شعار سال ۹۸ «رونق تولید» خواهد بود.

حضور منطقه آزاد ارس در نمایشگاه ارویک گامی در جهت رونق تولید ملی

تبریز-ایرنا - مدیران منطقه آزاد ارس با آگاهی از شرایط کنونی کشور، توسعه روابط با کشورهای دوست و همسایه را در دستور کار دارند و هفته گذشته با حضور در نمایشگاه ارویک ارمنستان گامی در جهت حفظ مراودات و تقویت روابط خارجی در زمینه های مختلف اقتصادی و رونق تولی

آغاز مسابقات لیگ دسته یک کشتی آزاد و فرنگی باشگاه های کشور

تیم های پاس ارگ کیان نکاء، فالکون مازندران و علویان بابل به عنوان نمایندگان مازندران در این رقابتها حضور دارند.

ممنوعیت قطع خدمات عمومی مدارس مازندران

استاندار مازندران : قطع آب،برق و گاز مدرسه ها ممنوع است.

رسانه موفق افکار عمومی را هدایت می کند

تهران-ایرنا- عضو هیات علمی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد گفت: رسانه موفق افکار عمومی را هدایت می کند و رسانه جریان اصلی در این موضوع تا حدودی موفق عمل کرده است.