نحوه مشارکت شهروندان در مدیریت بحران شهری سازماندهی می شود

تهران- ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از تهیه «آیین نامه نحوه سازماندهی مشارکت شهروندان در امور ایمنی و مدیریت بحران شهری و تعیین نقش و مسئولیت آنها در قالب سلسله مراتب شهری و فرآیند مدیریت بحران» و تقدیم آن به هیات دولت خبر داد.مطالب مرتبط

نحوه مشارکت شهروندان در مدیریت بحران شهری سازماندهی می شود

تهران- ایرنا- معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از تهیه «آیین نامه نحوه سازماندهی مشارکت شهروندان در امور ایمنی و مدیریت بحران شهری و تعیین نقش و مسئولیت آنها در قالب سلسله مراتب شهری و فرآیند مدیریت بحران» و تقدیم آن به هیات دولت خبر داد.

ارائه آئین‌نامه نحوه سازماندهی مشارکت شهروندان در امور ایمنی و مدیریت بحران شهری به دولت

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از ارائه آئین نامه نحوه سازماندهی مشارکت شهروندان در امور ایمنی و مدیریت بحران شهری به دولت خبر داد.

تهیه آیین نامه نحوه سازماندهی مشارکت شهروندان در امور ایمنی

آیین نامه نحوه سازماندهی مشارکت شهروندان در امور ایمنی و مدیریت بحران شهری تقدیم دولت شد

ارائه آئین‌نامه سازماندهی مشارکت شهروندان در امور ایمنی به دولت

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از ارائه آئین نامه نحوه سازماندهی مشارکت شهروندان در امور ایمنی و مدیریت بحران شهری به دولت خبر داد.

سامانه هوشمند مدیریت پارکینگ‌های شهری رونمایی شد

سامانه هوشمند مدیریت پارکینگ‌های شهری که به همت محققان پارک علم و فناوری کردستان طراحی شده، با هدف ایجاد نظم شهری و دسترسی عادلانه شهروندان در سنندج رونمایی شد.

مشارکت مردمی بزرگترین سرمایه مدیریت بحران است

خمین - ایرنا - مدیرکل تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: مشارکت مردمی در زمان وقوع بحران بزرگترین سرمایه است و باید ظرفیت های مردمی به صورت هدفمند در این راستا ساماندهی و هدایتگری شود.

هشدار مدیریت بحران به اصفهانی‌ها؛ باران‌های سیل‌آسا تا 10 خرداد ادامه دارد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: معمولاً بار‌ش‌های ناگهانی تا اوایل خردادماه ادامه دارد و توصیه می‌کنیم شهروندان و هم‌استانی‌ها تا 10 خردادماه مراقبت‌های ویژه را در نظر بگیرند.

لوایح زیربنایی مدیریت شهری بهتر است از طریق دولت به مجلس ارسال شود

شهردار تهران درخصوص بررسی طرح جامع مدیریت شهری در مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است بازبینی قوانین مدیریت شهری با همکاری و هماهنگی دولت انجام شود.

970 هزار پیامک هشدار سیل به شهروندان لرستانی ارسال شد

خرم آباد - ایرنا - مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: 970 هزار پیامک اطلاع رسانی و هشدار سیل به شهروندان خرم اباد، دورود، کوهدشت و چگنی ارسال و آگاهسازی مردم پلدختر نیز با مراجعه های حضوری انجام شد.

شهروندان از توقف درکوهپایه ها، مسیل ها و دره ها خودداری کنند

اصفهان- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان به شهروندان و گردشگران هشدار داد که از امروز تا پایان هفته از توقف در اطراف کوهپایه ها، مسیل ها، دره ها و رودهای استان خودداری کنند.

تاثیر تحصیلات بر مشارکت در مدیریت پسماند خانگی

نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد هر چه سطح سواد بالاتر رود، تمایل به مشارکت در مدیریت پسماند خانگی کمتر می‌شود.

قدردانی از کمک‌های مدیریت شهری تهران به سیل زده‌ها

امام جمعه اهل تسنن شهرستان آق قلا: به عنوان یک شهروند آق قلا از زحمات و محبت‌های مدیریت شهری تهران در کمک به سیل زده‌ها بی نهایت تشکر می‌کنم

فرمانداران پنج نفر را به عنوان«بحران یار» انتخاب کنند

یاسوج- مدیرکل مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای مدیریت صحیح در بحرانها هر فرماندار باید پنج نفر را به عنوان بحران یار انتخاب کند.

در سال 98 شاهد طغیان سفیدبالک‌ها نخواهیم بود

رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر گفت اقدامات مدیریت شهری به معنای حذف کامل سفید بالک از چرخه و سیستم طبیعت نیست اما پایش مستمر رشد جمعیت آن از سوی مدیریت شهری صورت خواهد گرفت. ]]>

۵ گام اساسی شهرداری قدس برای تحکیم ارتباط با شهروندان برداشته شد

قدس- دبیر اطلاع رسانی ستاد مدیریت بحران شهرداری قدس گفت: ۵ گام اساسی شهرداری قدس برای تحکیم ارتباط با شهروندان برداشته شد.

کلیات طرح جامع مدیریت شهری تصویب نشد

نمایندگان مجلس با کلیات طرح جامع مدیریت شهری و روستایی مخالفت کردند.

علت دستگیری‌های گسترده در شهرداری فردیس

شهردار فردیس گفت: اگر مدیر بالادستی برای انجام یک تخلف در حوزه مدیریت شهری سفارش‌پذیر نباشد و به مدیران پایین دست خود تخلف را سفارش نکند، جلوی بخش زیادی از فسادهای احتمالی در مدیریت شهری گرفته می‌شود.

برگزاری نشست ستاد مدیریت بحران چرام

به منظور ارتقاء سطح آمادگی ادارات چرام، جلسه ستاد مدیریت بحران در فرمانداری این شهرستان تشکیل شد.

تبدیل رود دره‌ها به یک معضل شهری

رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر در مورد رفتار مدیریت شهری با رود دره‌های پایتخت واکنش نشان داد.

تامین هزینه‌های نگه‌داشت شهر ارومیه نیازمند مشارکت شهروندان