لزوم وحدت اصولگرایان در انتخابات/عدم وحدت به‌نفع رقیب تمام می‌شود

دبیرکل جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی ضمن تاکید بر وحدت اصولگرایان در انتخابات، گفت: عدم همگرایی به رقیب کمک می‌کند تا بتواند با تکثر آرا طرف مقابل، به آرای منسجمی برای خود دست یابد.مطالب مرتبط

حفظ وحدت، آرمان بلند اهل‌بیت در اعتلای دین اسلام / امام علی (ع)، پرچمدار وحدت مسلمین

اوج پایبندی به مقوله وحدت را در سیره معصومان(ع) شاهدیم. این بزرگواران هر کدام در عصر خویش با برخورد کریمانه و اخلاق حسنه خویش قلوب عموم مردم از ادیان و مذاهب مختلف را به سوی خود جذب می‌کردند.

وحدت و همدلی آزادسازی خرمشهر را رقم زد

آبادان – ایرنا – فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان رمز پیروزی در آزادسازی خرمشهر را وحدت و همدلی بیان کرد و گفت: اکنون نیز باید همدلی و وحدت کلمه سرلوحه آحاد مردم و مسئولان باشد.

ضرورت فهم وحدت و تبری در هیئات مذهبی/ مواجهه با اشتباه یک مداح

مسئله وحدت و تبری باید همواره در صدر مباحث هیئات مذهبی ما مطرح باشد و این مسئله فهم شود. چراکه اشتباهاتی از سنخ آنچه از شبکه پنجم سیما پخش شد می‌تواند زحمات کشور در امر وحدت را از بین ببرد.

«جمنا» در مسیر تصمیمات شورای وحدت حرکت می‌کند

قائم مقام جمعیت رهپویان گفت: جبهه مردمی نیروهای انقلاب نیز که در دوره‌ای نقش به سزایی در ایجاد وحدت داشته است در این مسیر به حرکت خود ادامه می‌دهد و در مسیر تصمیمات شورای وحدت حرکت می کند.

گزارش تسنیم| اشرف غنی ماند؛ آرایش نظامی کابل در روز پایانی حکومت وحدت ملی

اول خرداد دوره قانونی حکومت وحدت ملی پایان یافت، با وجود هشدارهای تند شورای نامزدان انتخابات ریاست جمهوری اشرف غنی حاضر به کناره گیری از قدرت نشده و شهر کابل همچنان آرایش نظامی به خود گرفته است.

گزارش تسنیم| یک روز تا پایان حکومت وحدت ملی؛ آغاز رویارویی نامزدان ریاست جمهوری و اشرف غنی

همزمان با پایان دوره کاری حکومت وحدت ملی تنش‌ها بین شورای نامزدان انتخابات ریاست جمهوری و حکومت بر سر تفسیر ماده 61 قانون اساسی و ادامه کار اشرف غنی افزایش یافته است.

حضور مردم در مراسم شب قدر، نشانه وحدت کشور

آیت الله خاتمی گفت: این اجتماعات، فرا جناحی است و نشان از وحدت و یکپارچگی مردم و مسولان دارد که باید قدر آن را دانست.

عطامحمد نور: برای پایان بخشیدن به حکومت وحدت ملی اعتراضات وسیع مردمی راه اندازی خواهد شد+فیلم

رئیس اجرایی حزب جمعیت اسلامی افغانستان اعلام کرد که دوره قانونی حکومت وحدت ملی پایان یافته و پس از عید سعید فطر حرکت‌های بزرگ مردمی برای پایان بخشیدن به حکومت وحدت ملی برگزار خواهد شد.

«گیل و آمارد» وحدتی در «وحدت»/ شادیانه‌های جدید در راه است

ناصر وحدتی از هنرمندان پیشکسوت موسیقی نواحی گیلان، روز شانزدهم تیر ماه سال جاری تازه‌ترین کنسرت خود را در تالار وحدت تهران برگزار خواهد کرد.

توطئه های آمریکا با تقویت وحدت ملی خنثی می شود

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: توطئه ها و تهدیدهای دشمنان اسلام و انقلاب به خصوص آمریکای جنایکار با تقویت وحدت و یکپارچگی ملی خنثی می شود.

وحدت و همدلی رمز پیروزی در خرمشهر است

خرمشهر - فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان گفت: وحدت و همدلی رمز پیروزی در خرمشهر است که باید همواره سرلوحه آحاد مردم باشد.

اتحاد و وحدت رمز پیروزی ایران در مقابل تحریم دشمنان است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه درسپاه مراغه گفت: تنها رمز پیروزی مقابل تحرم و تهدید دشمنان اتحاد و وحدت بین مردم و مسئولان است.

روحانی: وحدت فکر و اعتماد به یکدیگر عامل پیروزی درجنگ اقتصادی است

رییس جمهور در نشست با جمعی از اصحاب رسانه گفت که وحدت فکر و اعتماد به یکدیگر از ملزومات اصلی پیروزی در جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران اسلامی است.

حفظ و انتقال آثار و ارزش های دفاع مقدس زمینه ساز تقویت وحدت

رشت- استاندار گیلان با تأکید بر لزوم حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس، گفت: حفظ، انتقال آثار و ارزش های دفاع مقدس زمینه ساز تقویت وحدت می شود.

اقامه نماز عید فطر موجب افزایش وحدت می شود

قزوین- مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: اقامه نماز عید فطر به صورت متمرکز و یکپارچه سبب شکوه و عظمت هر چه بیشتر این روز مبارک و همچنین افزایش وحدت و اتحاد می شود.

عارف: شرط پیروزی در شرایط فعلی وحدت و انسجام است

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه رمز ادامه انقلاب، مقاومت و ایثار است، گفت: با توکل به خدا و تجربه چهار دهه گذشته از شرایط پیچیده‌تر از جنگ رو در روی نظامی بیرون می‌آییم البته شرط پیروزی ایجاد زمینه آن یعنی وحدت و انسجام و شنیدن یک صدا از مردم است.

عارف: شرط پیروزی در شرایط فعلی وحدت است/ فعلا برای تبلیغات انتخاباتی زود است

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه رمز ادامه انقلاب، مقاومت و ایثار است، گفت: با توکل به خدا و تجربه چهار دهه گذشته از شرایط کنونی که پیچیده‌تر از جنگ رو در روی نظامی است، پیروز بیرون می‌آییم البته شرط پیروزی ایجاد زمینه آن یعنی وحدت و انسجام و شنیدن یک صدا

وحدت و همدلی رزمندگان موجب پیروزی خرمشهر شد

کرج - ایرنا - مشاور رهبر معظم انقلاب در نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: وحدت و همدلی موجب پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات بیت المقدس و آزادی خرمشهر شد.

برگزاری 170 رویداد با مرجعیت علمی قرآن در نمایشگاه امسال

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: در مجموع در این هشت شب 170 رویداد برگزار شد که مرجعیت علمی قرآن و اهل بیت(ع) و تبیان بودن قرآن و وحدت جهان اسلام را در زیر سایه وحدت‌بخش قرآن نشان داد.

کاظمی: لازمه مقاومت در برابر فشارهای دشمن اتحاد و همدلی است

نایب رئیس کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس با تاکید بر اینکه شعار وحدت و همدلی باید در عمل نیز خود را نشان دهد، گفت: دشمنی آمریکا برای همه ملت ایران مشکل ایجاد کرده و امروز همه ملت در مضیغه هستند. در شرایط امروز بیش از گذشته به وحدت و همدلی نیاز داریم.