رضایی: دستگاه‌ قضا بر واگذاری شفاف پروژه‌های عمرانی دولتی نظارت کند
مطالب مرتبط

واگذاری 540 پروژه دولتی به بخش خصوصی در همدان

100 درصد تعهدات واگذاری پروژه‌ها به بخش خصوصی عملی شد

اردبیل-ایرنا- معاون برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: سال گذشته 100 درصد تعهدات این استان در واگذاری پروژه‌های دولتی به بخش خصوصی تحقق پیدا کرد.

استانداری همدان آماده واگذاری پروژه‌های نیمه تمام به قرارگاه پیشرفت و آبادانی است

استاندار همدان گفت: آمادگی داریم پروژه‌هایی را به صورت مشترک با سپاه در عرصه محرومیت‌زدایی اجرا کنیم و یا اینکه پروژه‌های قابل واگذاری در استان را به سپاه بسپاریم.

بازار اجاره‌بها متلاطم شد؛ نرخ‌ها ساعتی بالا می‌رود

رئیس کمیسیون عمران مجلس، از رویکرد دستگاه های اجرایی در عدم واگذاری اراضی دولتی برای تولید مسکن انتقاد کرد و گفت: دستگاه های نظارتی و بازرسی باید با متخلفان برخورد کنند.

پروژه‌های عمرانی نباید حتی یک روز تعطیل شوند

شهردار مشهد با اشاره به اینکه سرعت اجرای پروژه‌ها و زمانبندی آن برای ما بسیار مهم است، تاکید کرد: لذا نباید عملیات اجرایی پروژه‌های عمرانی حتی یک روز تعطیل شود.]]>

واگذاری 500 طرح نیمه تمام دولتی به سرمایه گذاران بخش غیر دولتی

500 طرح نیمه تمام دولتی در استان کرمان آماده واگذاری به سرمایه گذاران غیر دولتی می شود .

54 درصد از بودجه شهرداری شهر قدس برای پروژه‌های عمرانی اختصاص یافت

شهردار شهر قدس با اشاره به اختصاص 54 درصدی بودجه شهرداری به خدمات عمرانی گفت: 112 پروژه عمرانی در سال جاری به منظور تأمین و ارتقای زیرساخت‌های شهری اجرا می‌شود. 

چرا پوری حسینی با واگذاری سرخابی‌ها از طریق فرابورس مخالف است؟

شفاف شدن وضعیت مالی و دارایی و بدهی سرخابی‌ها کار پر زحمت و زمانبر و البته از پیش شرط‌های واگذاری آنها در بورس و فرابورس است، بنابراین پوری حسینی به نمایندگی از دولت اصرار بر تغییر مسیر واگذاری سرخابی‌ها از بازار سهام به سمت مزایده است.

مراسم واگذاری زمین موزه ایران درودی به سه‌شنبه موکول شد

مراسم رونمایی سند واگذاری زمین موزه و پروژه عمرانی ساخت موزه ایران درودی روز سه‌شنبه (۳۱ اردیبهشت ماه) برگزار می‌شود.

مصوبه «نحوه فروش و واگذاری اموال مازاد بانک‌های دولتی» ابلاغ شد

معاون اول رئیس‌جمهور مصوبه هیئت وزیران درخصوص تعیین شیوه قیمت گذاری و نحوه واگذاری دارایی بانک‌های دولتی در شرکت‌ها و بنگاه‌ها را ابلاغ کرد.

مصوبه نحوه فروش و واگذاری اموال مازاد بانک‌های دولتی ابلاغ شد

معاون اول رئیس‌جمهور مصوبه هیئت وزیران درخصوص تعیین شیوه قیمت‌گذاری و نحوه واگذاری دارایی بانک‌های دولتی در شرکت‌ها و بنگاه‌ها را ابلاغ کرد.

گام شفاف‌ساز در بازار مسکن

دو مجموعه دولتی و یک دستگاه بخش خصوصی در نظر دارند موانع هفت ساله‌ای که به ابهامات قیمتی در بازار مسکن دامن می‌زد را کنار بزنند.

مدیران برای واگذاری طرحهای نیمه تمام شجاعت به خرج دهند

مدیران دستگاه های اجرایی برای واگذاری پروژه های نیمه تمام به بخش خصوصی شجاعت به خرج دهند و از هیچ مسئله ای برای احقاق حق استان ترس نداشته باشند.

9 میلیارد تومان صرف تکمیل پروژه های عمرانی میبد شد

یزد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد گفت : در سال 97، 18 میلیارد و 800 میلیون تومان به اجرای 200 پروژه شهرستان میبد از محل اعتبار استانی اختصاص یافت که 9 میلیارد تومان آن تخصیص داده شد.

داستان موزه ایران درودی به سرانجام رسید

سرانجام پس از گذشت نزدیک به سه سال و پشت سر گذاشتن کش و قوس‌های فراوان، قرار است روز جمعه (۲۷ اردیبشهت ماه) از سند واگذاری زمین موزه ایران درودی رونمایی و پروژه عمرانی ساخت موزه آغاز شود.

جلسه شفاف سازی نحوه تخصیص ارز با حضور مسئولان برگزار می شود

تهران-ایرنا-رییس فراکسیون شفاف سازی و انضباط اقتصادی و مالی مجلس گفت: جلسه این فراکسیون برای بررسی عملکرد شفاف سازی دستگاه های اجرایی و نظارتی با حضور وزیر اقتصاد، وزیر صمت و رییس بانک مرکزی برگزار می شود.

ضرورت اطلاع رسانی شفاف در عصر ارتباطات

کرج - ایرنا - ضرورت اطلاع رسانی شفاف در عرصه موضوعی بود که در نخستین گردهمایی روسا و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی البرز مورد توجه قرار گرفت.

لزوم شفاف سازی اطلاعات مناقصه ها در آذربایجان شرقی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی بر شفاف سازی اطلاعات فراخوان و قرارداد مناقصه ها تاکید کرد.

تکمیل 300 پروژه نیمه کاره خلخال 25 سال زمان نیاز دارد

اردبیل - ایرنا - فرماندار خلخال گفت: در شرایط اعتباری فعلی ، کاهش 50 درصدی اعتبارات استانی همراه با محدودیت اعتبارات عمرانی ملی، تکمیل و بهره برداری از 300 پروژه و طرح عمرانی نیمه کاره آغار شده از سال های گذشته این شهرستان ، 25 سال طول خواهد کشید.

ضرورت پیروی سایر دستگاه‌ها و نهادها از اقدام وزارت کار در شفاف‌سازی مشخصات دریافت‌کنندگان تسهیلات

عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران اهواز با تقدیر از اقدام وزارت کار که اخیرا مشخصات افراد دریافت‌کننده تسهیلات ۴ درصدی برنامه اشتغال روستایی و عشایری این وزارتخانه را منتشر کرد بر ضرورت پیروی سایر دستگاه‌ها و نهادها از وزارت کار در شفاف‌سازی دریافت‌کنندگا