راهنمای خرید کامپیوتر پایین رده
مطالب مرتبط

راهنمای خرید کامپیوتر پایین رده

راهنمای خرید کامپیوتر بالا رده

راهنمای خرید کامپیوتر رده حرفه ای

راهنمای خرید کامپیوتر میان رده

تذکر نماینده مجلس به وزیر کشاورزی درباره قیمت پایین خرید تضمینی گندم

بررسی آینده شغلی و تحصیلی رشته مهندسی کامپیوتر

سیمناری با موضوع بررسی آینده شغلی و تحصیلی مهندسی کامپیوتر در دانشگاه الزهرا (س) برگزار می‌شود.

ارزش لیر ترکیه به پایین‌ترین سطح ۸ ماهه سقوط کرد

روز پنج‌شنبه، نرخ برابری ارز ترکیه در برابر دلار، تا ۶.۲۴ پایین آمد و به پایین‌ترین سطح خود در ۸ ماه اخیر رسید.

تلاش زرماکارون برای حفظ قدرت خرید مردم

مدیر روابط عمومی گروه صنعتی و پژوهشی زر، قیمت‌ جدید این برند را پایین‌تر از نرخ مصوب سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان اعلام کرد.

پتروشیمی‌ها 20 درصد گران‌تر از قیمت صادراتی به ما کالا می‌دهند/ برای تامین ظروف شب‌های قدر آماده‌ایم/ به دلیل کاهش قدرت خرید مردم، فقط به صادرات امید داریم

رئیس انجمن تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف گفت: قدرت خرید مردم پایین آمده و امیدی به بازار داخل نداریم. این تعداد واحدی هم که هنوز به فعالیت ادامه می‌دهند به خاطر صادرات است که اگر مشکلات مواد اولیه ما به خصوص تفاوت قیمتی مواد اولیه تولیدی خودمان با رقبای

نخستین کتاب بین‌المللی جامع راهنمای گردشگری و سفر به ایران منتشر شد

نخستین کتاب جامع راهنمای گردشگری و سفر به ایران (Iran Travel Guide) به زبان انگلیسی و با هدف معرفی ظرفیت‌های عظیم ایران در صنعت گردشگری منتشر شد.

باب شدن فروش انحصاری در بازار کامپیوتر

یک جامعه شناس : شهروندان از خرید هیجانی بپرهیزند

کرمان - ایرنا - استاد جامعه شناسی دانشگاه شهید باهنر کرمان با اشاره به هیجان این روزهای مردم در خرید برخی کالاها توصیه کرد : شهروندان کمتر خرید هیجانی کنند و خرید مایحتاج و لوازم مصرفی خود را مدیریت نمایند زیرا با پرهیز از هیجان زدگی در خرید می توان تا حد

خوزستان| صنایع پایین دستی در فاز دوم منطقه ویژه پتروشیمی ماهشهر تاسیس می‌شود

فرماندار بندرماهشهر با اشاره به اهمیت صنایع پایین دستی گفت: فاز دوم منطقه ویژه پتروشیمی برای ایجاد صنایع پایین دستی بوده و صنایع مادر در آن جایی ندارد.

نسخه کامپیوتر Octopath Traveler در استیم قرار گرفت

خرید اینترنتی باتری ماشین از امداد باتری

خرید باتری ماشین یکی از خرید هایی است که امروزه به صورت اینترنتی شکل گرفته است و مشتریان ترجیح می دهند بر خلاف گذشته به وقت خود احترام بیشتری گذاشته و از فروشگاه های مجازی خرید خود را انجام دهند.]]>

گزارش خرید آی گپ به سازمان بازرسی می‌رود

تهران-ایرنا- دقایقی قبل خبری در خصوص خرید 50 میلیاردی پیامرسان آی گپ با دلالی دو چهره مشهور منتشر شد. بر اساس سندی که از این خرید در کدال بورس وجود دارد می‌توان به نکاتی توجه کرد.

قند مردم در صف های خرید بالا رفت

سنندج - ایرنا - صف ها یکی پس از دیگری در ارتباط با خرید کالا تشکیل می شود و اینک نوبت صف قند و شکر رسیده تا اینگونه قند مردم در صف های خرید بالا و بالاتر برود.

راهنمای چالش های فصل نهم Fortnite | هفته اول

راهنمای چالش های فصل نهم Fortnite | هفته دوم

روایتی از غصب املاک مردم رامسر توسط رضاخان/چرا رضاخان به «کرم زمین‌خوار» معروف شد؟

گروه استان‌ها ـ منطقه‌ شمال ایران زمین‌هاى بسیار حاصل‌خیزى دارد که در آن زمان، رضاخان این زمین‌ها را به زور از صاحبان‌شان به قیمت بسیار پایین مى‌خرید و بعضى از باغ‌ها، مزرعه‌ها و چراگاه‌ها را بدون پرداخت پول تصرف مى‌کرد.