پخش سخنرانی آیت الله جوادی آملی و آیت الله مدرسی از شبکه سه سیما

سخنرانی آیت الله جوادی آملی با عنوان «حکمت ربانی» بعد از اذان مغرب و سخنرانی آیت الله مدرسی با موضوع «تفسیر سوره انسان» هر سحرگاه ماه مبارک رمضان از شبکه سه پخش می‌شود.مطالب مرتبط

پخش سخنرانی آیت الله جوادی آملی و آیت الله مدرسی از شبکه سه سیما

سخنرانی آیت الله جوادی آملی با عنوان «حکمت ربانی» بعد از اذان مغرب و سخنرانی آیت الله مدرسی با موضوع «تفسیر سوره انسان» هر سحرگاه ماه مبارک رمضان از شبکه سه پخش می‌شود.

پخش سخنرانی آیت‌الله مکارم شیرازی از شبکه قرآن

تلویزیون برای حضور علما و مراجع تقلید تدارک ویژه‌ای دیده است که در این میان می‌توان به سخنرانی آیت‌الله مکارم‌شیرازی، آیت‌الله جوادی‌آملی، آیت‌الله مدرسی و آیت‌الله جاودان اشاره کرد.

کتاب شرح نهج البلاغه آیت الله جوادی آملی آماده انتشار شد

جلد نخست از کتاب ارزشمند «سَلُونِی قَبْلَ أَن ْتَفْقِدُونِی»؛ مجموعه شرح و تحریر نهج البلاغه آیت الله جوادی آملی، به زودی منتشر می شود.

طرح «پل حیات» در غرفه دفتر آیت الله جوادی آملی اجرا می‌شود

طرح «پل حیات» از سوی دفتر آیت الله جوادی آملی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم باعث شور و نشاط و حضور جوانان و علاقه مندان زیادی در این غرفه شده است.

حضور دفتر آیت‌الله جوادی آملی در نمایشگاه قرآن

دفتر آیت‌الله جوادی آملی تنها دفتر مراجع عظام تقلید است که در نمایشگاه بین‌المللی قرآن به عنوان بزرگ‌ترین رویداد قرآنی کشور حضور یافته است.

پخش سخنرانی‌های آیت‌الله مکارم شیرازی از تلویزیون

شبکه قرآن و معارف سیما در ماه رمضان هشت باکس سخنرانی در ساعت‌های مختلف را برای بینندگان خود در نظر گرفته است.

آیت الله احمد مبلغی به ویژه برنامه ضیافت می رود

ویژه برنامه ضیافت که شب های ماه مبارک رمضان از شبکه ۴ سیما به روی آنتن می رود، امشب میزبان آیت الله مبلغی است.

هیچگاه ژِست مرجعیت در مرحوم بهجت دیده نشد/ آیت‌الله بهجت انقلابی و انقلاب‌پرور بود

حجت‌الاسلام صدیقی استاد اخلاق گفت: مرحوم آیت‌الله بهجت بسیار متواضع بود و هیچ وقت آن ژِست مرجعیت و مدرّسی و چهره مشهور را در چهره‌اش نمی‌دیدیم، همیشه آدم احساس می‌کرد مجذوب است.

لحظات روحانی ماه رمضان همراه با سخنرانی

شبکه قرآن و معارف سیما در ماه مبارک رمضان با اختصاص ۸ باکس سخنرانی در ساعت‌های مختلف، لحظاتی ناب را برای مخاطبان به ارمغان خواهد آورد

سخنرانی آیت‌الله رئیسی در شرق تهران

خاطرات سیدحسن نصر الله درباره آیت الله بهجت منتشر شد

کتاب «پدر معنوی حزب الله» خاطرات و تحلیل های سیدحسن نصر الله درباره آیت الله بهجت است که توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.

اذعان صهیونیستها به ناتوانی در رویارویی با حزب الله

تحلیلگر نظامی صهیونیست: فکر نمی‌کنم اسرائیل حاضر به پذیرفتن جنگ جدید با حزب الله باشد؛ با توجه به توان حزب الله، چنین جنگی، ویرانگر خواهد بود.

۴ پایه ایمان؛ شوق، شفقت، صبر و جهاد/ انفاق افطار به شوق بهشت

آیت الله مدرسی گفت: اگر کسی شوق بهشت را داشته باشد، دیگر اصلا دنیا و شهوات و لذات آن به چشم او نمی آید و توجهی به آن ندارد.

خانه‌ آیت‌الله خاتمی در دهه 70

مدیر خانه موزه آیت الله خاتمی (ره) گفت: خانه‌موزه آیت الله خاتمی (ره)، خانه‌ای تاریخی به جامانده از دوران قاجار است که محل زندگی آیت الله «سید روح الله خاتمی» (ره) و خانواده وی بوده است.

خاطرات سید حسن نصرالله درباره آیت‌الله بهجت منتشر شد

کتاب «پدر معنوی حزب‌الله» خاطرات و تحلیل‌های سیدحسن نصر الله درباره آیت‌الله بهجت است که توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.

پخش مشروح دیدار مسئولان نظام با رهبر انقلاب

مشرح دیدار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با مسئولان نظام امشب (۲۵ اردیبهشت ماه) ساعت ۲۱ از شبکه یک سیما پخش می‌شود.

اشتغالات حوزوی، علت غیبت آیت الله مکارم در برنامه رمضان سیما

قم - ایرنا - مسئول پایگاه اطلاع رسانی آیت الله ناصر مکارم شیرازی گفت: علت حضور نیافتن این مرجع تقلید در برنامه ماه رمضان صدا و سیمای جمهوری اسلامی اشتغالات زیاد حوزوی است.

علت عدم حضور آیت الله مکارم در برنامه ماه رمضان سیما اشتغالات حوزوی است

قم - ایرنا - مسئول پایگاه اطلاع رسانی آیت الله ناصر مکارم شیرازی گفت: علت عدم حضور این مرجع تقلید در برنامه ماه رمضان صدا و سیمای جمهوری اسلامی اشتغالات زیاد حوزوی است.

حقیقت شکر این است که انسان بفهمد عبد است/ سیره پیامبر در شکرگزاری

آیت الله مدرسی در جلسه تفسیر سوره انسان گفت: حقیقت شکر این است که انسان جوهر ذات خود را درک کند و بفهمد که یک عبدی بیش نیست.

نکوهش صومعه نشینی و دوری از دنیا/ بزرگترین لذت در دنیا و آخرت

آیت الله مدرسی گفت: ما باید یک تعادلی بین دنیا و آخرت برقرار کنیم. آنهایی که می گویند ما دنیا را نمی خواهیم و فقط سمت آخرت می روند، در نهایت گرفتار می شوند.