ماراتن در سیلاب

بیش از دو ماه است که سیل خانه‌های زیادی در مناطق شمال، غرب و جنوب کشور را ویران کرده و مسیر زندگی های مختلفی را تغییر داده است. در این میان کنکوری‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد مناطق سیل‌زده به دلیل اینکه مدت زیادی درس‌خوانده و خود را آماده حضور در یکی ازمطالب مرتبط

پیوستن چین به رقابت 5G، با پخش زنده ماراتن 30000 نفری

میزگرد سیلاب - 5| از این پس سیلاب‌های وحشتناک بیشتری در ایران داریم

کارشناس مدیریت منابع آب با بیان اینکه "از این پس سیلاب‌های وحشتناک بیشتری در ایران داریم"، گفت: باید سدهایی را بسازیم که فقط نقش کنترل سیلاب داشته باشند، قطعا اینکار توجیه اقتصادی دارد و قطعا در بلندمدت به نفع ما خواهد بود.

فوتبال جهان|بنفیکا برای سی‌وهفتمین بار قهرمان پرتغال شد

فوتبال جهان - تیم فوتبال بنفیکا ماراتن لیگ پرتغال را از رقیب سنتی‌اش برد.

انتقال آب کارون به اصفهان، مانع سیلاب خوزستان نمی‌شد

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اصفهان گفت: عمده سیلاب‌ها در خوزستان در حوضه‌های دز و کرخه بوده و انتقال آب از کارون به زاینده‌رود تأثیری در کاهش سیلاب نداشت.

سیلاب لحظه‌ای در نیم ساعت رودخانه "کلات" را درنوردید

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای خراسان رضوی با اشاره به اینکه حجم سیلاب دو روز اخیر رودخانه کلات به 980 هزار مترمکعب رسیده است، گفت: بارندگی‌ 22 میلیمتری در نیم ساعت موجب بروز سیلاب در این منطقه شده بود.]]>

سند جامع مقابله با سیل در خوزستان تدوین شود

اهواز _ ایرنا _ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان با تاکید بر عبرت گرفتن از سیلاب اخیر در خوزستان گفت: با توحه به امکان تکرار مجدد سیلاب در خوزستان ضرورت دارد سند جامع کنترل سیلاب تهیه و تدوین شود.

آیا مسبب سیلاب‌های اخیر "تغییر اقلیم" است؟

برخی از مسئولان کشورمان، یکی از دلایل سیلاب‌های اخیر را "تغییرات اقلیم" دانسته‌اند اما برخی اقلیم‌شناسان با تذکر نسبت به سوءاستفاده از مسئله تغییراقلیم، دلایل این سیلاب‌ها را توضیح داده‌اند.

لزوم آسیب‌شناسی حادثه سیلاب‌های امسال به صورت بی‌طرف

رئیس هیأت ویژه گزارش ملی سیلاب‌ها در بازدید از مناطق سیل‌زده استان گلستان، بر لزوم آسیب‌شناسی حادثه سیلاب‌های سال جاری به صورت بی‌طرف تاکید و تدوین درس آموخته‌ها و ارائه راهبردها را از جمله اهداف این گزارش توصیف کرد. 

زدودن آثار سیلاب در آق قلا + گزارش

آثار سیلاب در آق قلا همچنان مشهود است و تلاش ها برای پاکسازی آن ادامه دارد.

مرادی: با هزینه شخصی دنبال سهمیه المپیک هستم/ برای من فدراسیون دوومیدانی وجود ندارد!

دونده المپیکی دوی ماراتن ایران می‌گوید فدراسیون دوومیدانی وجود ندارد و با هزینه شخصی برای کسب سهمیه المپیک و مسابقات جهانی تلاش می‌کند.

افزایش غلظت مواد مغذی پس از سیلاب در مصب اروندرود و مُند

تهران- ایرنا- رئیس مرکز اقیانوس‌شناسی خلیج‌فارس بوشهر از نتایج تحقیقات میدانی وقوع سیلاب در محدوده مصبی رودخانه مُند و اروندرود ‏در فروردین 98 خبر داد و گفت: نتایج نشان داد میزان غلظت مواد مغذی در این دو نقطه نسبت به قبل از سیلاب افزایش یافته است.

سیلاب در کلات جاری شد

مشهد- ایرنا- فرماندار کلات گفت: در پی بارشهای رگباری عصر امروز جریان سیلاب برای ساعتی شهر کلات را فراگرفت و دقایقی پیش فروکش کرد.

سیل در ‌کلات‌ نادری؛ ‌تخریب خانه‌ها شدید است‌/برآورد 20 میلیارد خسارت سیلاب‌

فرماندار شهرستان کلات آخرین جزئیات سیلاب امروز این شهرستان و خسارات آن را بیان کرد.

۱۵ کشته در سیلاب‌های "مالی"

در پی بارندگی‌های سیل‌آسا و وقوع سیلاب‌های گسترده در سراسر "باماکو"، پایتخت "مالی"، دست‌کم ۱۵ نفر کشته شده‌اند.

اولویت اول در کنترل سیلاب ها حفظ جان مردم

مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب معاونت مطالعات پایه سازمان آب و برق خوزستان گفت : اولویت اول در کنترل سیلاب ها حفظ جان مردم است.

اولویت اول در کنترل سیلاب‌ها حفظ جان مردم

مدیر دفتر برنامه ریزی منابع آب معاونت مطالعات پایه سازمان آب و برق خوزستان گفت: اولویت اول در کنترل سیلاب‌ها حفظ جان مردم است.

خانه‌هایی که در شرق استان گیلان خواب سیلاب می‌بینند + فیلم

گروه استان‌ها ـ خطر سیلاب و رانش زمین منازل مسکونی و اهالی حاشیه رودخانه منتهی به پلرود رحیم آباد رودسر در استان گیلان را تهدید می‌کند.

سیلاب در خراسان شمالی خسارت به بار آورد

بجنورد - ایرنا - بارش تگرگ و باران های رگباری، عصر امروز سبب جاری شدن سیلاب و خسارت به بخش های مختلف کشاورزی، راه و ابنیه فنی و همچنین آبگرفتگی منازل در برخی روستاهای خراسان شمالی شد.

جاری شدن سیلاب در مناطق مختلف استان سمنان

بارش شدید باران در استان سمنان سبب جاری شدن سیلاب در گرمسار ، آرادان ، مهدیشهر و شاهرود شد و بخشی از جاده اصلی تهران - مشهد را برای مدتی مسدود کرد.

سیلاب در خراسان شمالی خسارت به بار آورد

بجنورد- ایرنا- بارش تگرگ و باران های رگباری، عصر امروز سبب جاری شدن سیلاب و خسارت به بخش های مختلف کشاورزی، راه و ابنیه فنی و همچنین آبگرفتگی منازل در برخی روستاهای خراسان شمالی شد.