دادستان: پساب تصفیه خانه یزد جابه جا و هدایت شود

یزد - ایرنا - دادستان یزد در نامه ای به مدیرعامل آب و فاضلاب و مدیران ذی ربط استان به رفع مشکل محل خروجی پساب تصفیه خانه یزد تاکید کرد و نوشت: نزدیکی نسبی منطقه شاهدیه و وجود حشره های موذی و بوی نامطبوع از مواردی است که مورد اعتراض عمومی واقع شد و باید بهمطالب مرتبط

بهره برداری از تصفیه خانه تکمیلی پساب فاضلاب یزد ،بزودی

معاون عمرانی استاندار: تصفیه خانه تکمیلی پساب فاضلاب یزد ،فردا مورد بهره برداری قرار می گیرد و بازچرخانی پساب برای آب های زیرزمینی شروع می شود.

الزام تمامی نیروگاه‌های کشور به استفاده از پساب تصفیه‌ شده

معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی گفت: استراتژی ما استفاده از پساب تصفیه شده در تمامی نیروگاه‌های کشور است.

الزام تمامی نیروگاه‌های کشور به استفاده از پساب تصفیه‌ شده

معاون راهبری تولید شرکت تولید نیروی برق حرارتی با اشاره به استراتژی این شرکت برای استفاده از پساب تصفیه شده در تمامی نیروگاه‌های کشور، گفت: این طرح هم اکنون به‌صورت پایلوت در نیروگاه شهید مفتح همدان در حال اجراست و بیش از 85 درصد آب مورد نیاز این واحد از

­الزام تمامی نیروگاه‌های کشور به استفاده از پساب تصفیه شده

معاون راهبری تولید شرکت تولید نیروی برق حرارتی : این طرح هم اکنون به صورت آزمایشی در نیروگاه شهید مفتح همدان در حال اجراست و بیش از ۸۵ درصد آب مورد نیاز این واحد از پساب تامین می‌شود

استفاده از پساب تصفیه‌ شده در نیروگاه در معرض فرونشست

استفاده از خط دوم انتقال آب از سد ماملو به تصفیه‌خانه

به منظور تأمین پایدار آب در زمان تعمیرات و بازدید‌های دوره‌ای، خط دوم انتقال آب از سد ماملو به تصفیه‌خانه هفتم تهران فعال شد

سم پاشی مراکز پشه تصفیه خانه فاضلاب شهر یزد در حال انجام است

یزد - ایرنا - کارشناس بهداشت محیط مرکز بهداشت یزد گفت: شناسایی و سم پاشی کانون های پشه خیز اطراف تصفیه خانه فاضلاب مرکز این استان در شهرهای زارچ و شاهدیه با حضور 16 تیم در حال انجام است.

اولین تصفیه خانه تکمیلی کشور در یزد بهره برداری شد

یزد - ایرنا - اولین تصفیه خانه تکمیلی کشور بر اساس استاندارد ‌‌EPA روز چهارشنبه با حضور استاندار یزد و جمعی از مسئولان این استان مورد بهره برداری قرار گرفت.

بهره برداری از تصفیه‌خانه واحد صنعتی تولیدکننده چرم که در شهرک صنعتی چرمشهر

تصفیه‌خانه فاضلاب واحد تولید‌کننده چرم در شهرک صنعتی چرمشهر با هزینه بیش از ۱۰ میلیارد ریال و ظرفیت ۲۵۰ مترمکعب در شبانه‌روز افتتاح شد و به بهره‌برداری رسید.

بهره‌برداری از فاز اول تصفیه‌خانه فاضلاب پارس‌آباد و بیله‌سوار

اردبیل – استاندار اردبیل گفت: فاز اول تصفیه خانه فاضلاب شهرهای پارس‌آباد و بیله‌سوار امسال تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

پتروشیمی بدون تصفیه‌خانه فاضلاب ، نباید مجوز راه‌اندازی بگیرد

اجرای طرح‌های زیست محیطی در پالایشگاه پارس جنوبی

رییس تعمیرات اساسی پالایشگاه ششم پارس جنوبی از بهبود شرایط زیست محیطی در این پالایشگاه خبر داد و گفت: در حال اجرای طرحی برای تصفیه پساب صنعتی پالایشگاه هستیم.

سهم 300 میلیون مترمکعبی پساب در احیای دریاچه ارومیه

ارومیه- ایرنا- استفاده از پساب از جمله 27 راهکار مصوب ستاد احیای دریاچه ارومیه برای احیای این پهنه آبی با سهم آب آورد 300 میلیون مترمکعبی در سال محسوب می شود که در چهار سال گذشته طرح های مهمی با سرمایه گذاری کلان برای تحقق آن، تعریف و اجرایی شده است.

سهم 300 میلیون مترمکعبی پساب در احیای دریاچه ارومیه

ارومیه- ایرنا- استفاده از پساب از جمله 27 راهکار مصوب ستاد احیای دریاچه ارومیه برای احیای این پهنه آبی با سهم آب آورد 300 میلیون مترمکعبی در سال محسوب می شود که در چهار سال گذشته طرح های مهمی با سرمایه گذاری کلان برای تحقق آن، تعریف و اجرایی شده است.

آغاز سم پاشی کانون های پشه خیز در شاهدیه و زارچ

کار شناسایی و سم پاشی کانون های پشه خیز اطراف تصفیه خانه یزد امروز آغاز شد.

105 کیلومتر از خط انتقال آب رود ارس به تبریز با فاینانس چینی احداث می‌شود

گروه استان‌ها ـ مدیرعامل آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی با بیان اینکه 680 میلیون یورو از محل اعتبارات فاینانس با باز شدن خط اعتباری ایران و چین پرداخت می‌شود، گفت: ادامه این 105 کیلومتر همراه با تصفیه خانه و مخازن ذخیره خواهد بود.

فیروزکوه ؛ ضرب الاجل 15 روزه برای راه اندازی تصفیه خانه شهرک صنعتی

انتشار بوی نامطبوع فاضلاب شهرک صنعتی قدیم فیروزکوه ؛ مدعی العموم و رئیس دادگستری این شهرستان  را به محوطه این شهرک کشاند.

کدورت آب شهرستان دالاهو تا پایان سال برطرف می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان با اشاره به احداث مخزن ذخیره آب ریجاب در نیمه اول ۹۸ گفت: تا پایان امسال با احداث ۲ تصفیه‌خانه مشکل کدورت آب کرندغرب و ریجاب حل می‌شود.

امضاءقرارداد احداث واحد تصفیه نفت کوره پالایشگاه اصفهان

قرارداد احداث واحد تصفیه نفت کوره پالایشگاه اصفهان به ارزش حدود ۶۰۰ میلیون یورو، عصر امروز بین این پالایشگاه و شرکت ایرانی نارگان به امضاء رسید

پروژه های آبرسانی کهگیلویه به زودی به بهره برداری می رسد

یاسوج- ایرنا- مجتمع بزرگ آبرسانی به روستاهای حومه شرق دهدشت و تصفیه خانه بزرگ آب سرفاریاب به زودی به بهره برداری می رسند.