‍کلانتری: این همه سختی حق مردم رنجدیده سیستان نیست

زاهدان- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: اینهمه سختی حق مردم رنجدیده سیستان نیست و آبادی این منطقه در گرو انسجام مردم و مسئولان است.مطالب مرتبط

مطالبات درازهی از 7 وزیر

نماینده مردم سراوان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از وضعیت مرزنشینان سیستان‌ و بلوچستان اظهار کرد: وضعیت مرز سیستان‌ و بلوچستان امروز برای مردم این منطقه یک فرصت نیست،‌ بلکه یک تهدید است. این فرصت مرز فقط برای عده‌ای و افرادی وجود دارد.

محسن هاشمی: مردم باید سختی را در زندگی مسئولان هم ببینند

تهران- ایرنا- محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر امروز کشور در شرایط سخت اقتصادی و تحریم هست و قرار است مردم در سختی تامین معاش و زندگی روزمره خود باشند، پس انتظار دارند این سختی را در زندگی شخصی مسئولان و خانواده های آنان نیز مشاهده کنند.

محسن هاشمی: مردم باید سختی را در زندگی مسئولان هم ببینند

تهران- ایرنا- محسن هاشمی رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر امروز کشور در شرایط سخت اقتصادی و تحریم هست و قرار است مردم در سختی تامین معاش و زندگی روزمره خود باشند، انتظار دارند این سختی را در زندگی شخصی مسئولان و خانواده های آنان نیز مشاهده کنند.

عملکرد روابط عمومی ها در سیستان و بلوچستان مطلوب نیست

زاهدان- معاون استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عملکرد روابط عمومی‌های استان به لحاظ اطلاع رسانی، تولید خبر حرفه ای و انتقال پیام موجز، مختصر و واقعی و در راستای منافع ملی مطلوب نیست.

عملکرد روابط عمومی ها در سیستان و بلوچستان مطلوب نیست

زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عملکرد روابط عمومی‌های استان به لحاظ اطلاع رسانی، تولید خبر حرفه ای و انتقال پیام موجز، مختصر و واقعی و در راستای منافع ملی مطلوب نیست.

مسمومیت آب شرب اسفراین در گروی موافقت کلانتری + سند

آیا کلانتری در پاسخ به درخواست واگذاری بخشی از منطقه حفاظت‌شده ساریگل، این زیستگاه ارزشمند و سلامت مردم اسفراین را به تیشه معدنکاوان خواهد سپرد یا به رسم امانتداری از شکافته شدن قلب منطقه حفاظت‌شده ساریگل و مسموم شدن آب سد بیدواز ممانعت خواهد کرد؟

نقوی‌حسینی: بازنشستگان در شرایط سختی قرار دارند

نماینده مردم ورامین گفت: یازنشستگان در شرایط سختی قرار دارند. درخواست من این است که دولت نسبت به همسان سازی حقوق آنها و صدور حکمشان براساس مصوبه مجلس اقدام کنند.

کلانتری 12 قایم در میناب افتتاح شد

بندر عباس- ایرنا- به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی( ع ) کلانتری 12 قایم روز سه شنبه طی مراسمی با حضور فرماندهی انتظامی هرمزگان و جمعی از مسوولان به بهره برداری رسید.

افتتاح کلانتری ۱۲ قایم شهرستان میناب

صبح امروز کلانتری ۱۲ شهرستان میناب به بهره برداری رسید.

تاثیرگذاری طرح تحول کلانتری‌ها در ارتقای امنیت

رئیس پلیس پیشگیری ناجا: طرح تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها در ارتقای امنیت و آرامش و توان ارائه خدمات انتظامی تاثیرگذار است

مردم سیستان و بلوچستان 630 میلیون تومان به سیل زدگان کمک کردند

زاهدان- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان گفت: مردم این استان 630 میلیون تومان به طور نقدی و غیر نقدی به سیل زدگان کشور کمک کردند.

طرح تحول کلانتری‌ها در ارتقای امنیت و آرامش تاثیر گذار است

رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت: طرح تحول کلانتری‌ها و پاسگاه‌ها در ارتقای امنیت و آرامش و توان ارائه خدمات انتظامی تأثیرگذار است.

پس رفت شهر اهواز مورد قبول شورا و مردم نیست

اهواز- عضو شورای شهر اهواز گفت: برای مردم و شورای شهر قابل قبول نیست که شهر اهواز نه تنها پیشرفت و رشد نداشته باشد، بلکه شاهد پس رفت آن باشیم.

بوفون: روزهای بسیار سختی را تجربه کردیم

سنگربان ایتالیایی پاری ‌سن‌ ژرمن بعد از پیروزی برابر آنژه تاکید کرد که تیمش روزهای سختی را تجربه کرده است.

حضور مسئولان در شرایط سخت اقتصادی کنار مردم نباید صرفاً تبلیغاتی باشد

رئیس شورای شهر تهران گفت: حضور مسئولان در کنار مردم نباید تنها در تبلیغات و شعار باشد، مردم انتظار دارند سختی که متحمل می‌شوند را نیز در زندگی شخصی مسئولان و خانواده های آنان نیز مشاهده کنند.

گشت و گذاری در موزه های جذاب و دیدنی سیستان و بلوچستان

زاهدان- ایرنا- موزه های زیبای سیستان و بلوچستان مکانی جذاب و دیدنی برای آشنایی با تاریخ و فرهنگ کهن مردم این خطه از ایران اسلامی است.

ایران شروع کننده جنگ با آمریکا نیست/ اینستکس دور زدن امریکا نیست

مدیر عامل اتاق بازرگانی آلمان-ایران با بیان اینکه مردم ایران مثل همیشه زندگی عادی خود را دارند، اظهار داشت: من به صراحت بر این باورم که نه مردم و نه دولت ایران شروع کننده جنگ نخواهند بود.

برهم صالح: در سختی‌ها در کنار دولت و ملت ایران خواهیم ایستاد

رییس‌جمهور عراق اظهار کرد: همان‌طور که جمهوری اسلامی ایران در سختی‌ها کنار دولت و ملت عراق بود ما نیز در سختی‌ها در کنار دولت و ملت ایران خواهیم ایستاد.

#از_تسنیم_بپرسید: چگونه اختراع خود را ثبت کنیم؟

 ثبت اختراع در ایران کار سختی نیست اما مانند هر کار اداری دیگری روند خاص خود را دارد. برای اینکه با مراحل ثبت اختراع آشنا شوید، این گزارش را از دست ندهید.

حق آبه مردم اصفهان مطالبه‌ای موقتی نیست

اصفهان - رئیس شورای شهر اصفهان گفت: حق آبه مردم اصفهان مطالبه‌ای موقتی نیست و در دریافت آن عزم جدی داریم ضمن اینکه با توجه به بارندگی‌های خوب امسال انتظار جریان دائمی آب در زاینده را داریم.