اختصاص بیش از ۲۱۰ میلیارد ریال اعتبار به صندوق پژوهش و فناوری استان

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان گفت: بیش از 210 میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان اختصاص یافت.مطالب مرتبط

اختصاص بیش از ۲۱۰ میلیارد ریال اعتبار به صندوق پژوهش و فناوری استان

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان گفت: بیش از 210 میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به صندوق پژوهش و فناوری استان کرمان اختصاص یافت.

540 میلیارد ریال اعتبار به طرح های آبخیزداری هرمزگان اختصاص یافت

بندرعباس-ایرنا- معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری هرمزگان گفت: امسال 540 میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح های آبخیزدای و آبخوانداری در این استان اختصاص داده شد.

613 میلیارد ریال اعتبار مکانیزاسیون به استان مرکزی اختصاص یافت

اراک - ایرنا - رئیس اداره امور فناوری های مکانیزاسیون کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: 613 میلیارد ریال اعتبار برای افزایش ضریب مکانیزاسیون امسال به این استان اختصاص یافت.

اختصاص ۵۴۰ میلیارد ریال اعتبار به طرح‌های آبخیزداری هرمزگان

امسال ۵۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح‌های آبخیزدای و آب خوان داری استان اختصاص یافته است.

65 میلیارد ریال اعتبار به مکانیزاسیون کشاورزی شیروان اختصاص یافت

بجنورد- ایرنا- رییس اداره فناوری‌های نوین سازمان جهادکشاورزی خراسان شمالی گفت: امسال 65 میلیارد ریال اعتبار به مکانیزاسیون کشاورزی شیروان اختصاص یافت که بیشترین آن برای خرید ماشین آلات بخش زراعت است.

600 میلیارد ریال اعتبار برای پروژه‌های آبخیزداری درخراسان جنوبی اختصاص یافت

تامین و تخصیص اعتبار پروژه های آبخیزداری و آبخوانداری خراسان جنوبی از محل صندوق توسعه ملی تا سقف 600 میلیارد ریال از سوی سازمان جنگ‌لها، مراتع و آبخیزداری کشور در جلسه ای با حضور استاندارخراسان جنوبی و رئیس سازمان جنگلها مصوب شد.

2.5 میلیارد ریال اعتبار به طرح های بوم گردی نقده اختصاص یافت

ارومیه - ایرنا - رییس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری نقده گفت: 2 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار به طرح های بوم گردی این شهرستان اختصاص یافت که در اختیار صاحبان طرح های مصوب قرار می گیرد.

162 میلیارد تومان اعتبار از صندوق توسعه ملی برای تکمیل پروژه‌ها در گیلان اختصاص یافت

استاندار گیلان گفت: طی سفر رئیس جمهور به گیلان حدود 162 میلیارد تومان اعتبار از صندوق توسعه ملی برای تکمیل و آغاز برخی پروژ‌ه‌ها اختصاص یافته است.

770 میلیارد ریال اعتبار سفر رئیس جمهوری به دشتی اختصاص یافت

بوشهر-ایرنا- فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: 770 میلیارد ریال اعتبار از محل سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر برای احداث و تکمیل پروژه های عمرانی شهرستان دشتی اختصاص یافت.

12.8 میلیارد ریال برای زمین چمن استان مرکزی اختصاص یافت

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی افزود: 12 میلیارد و 830 میلیون ریال اعتبار سال گذشته برای ایجاد زمین چمن مصنوعی در این استان اختصاص یافت.

2 میلیارد ریال به مبارزه با ملخ مهاجم اختصاص یافت

یاسوج- ایرنا- معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: : 2 میلیارد ریال اعتبار اولیه به منظور مقابله با ملخ های صحرایی موجود در این استان توسط شورای هماهنگی مدیریت بحران اختصاص یافت که به صورت اضطراری در اختیار سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحم

25 میلیارد ریال اعتبار به روستاهای بانه اختصاص یافت

سنندج - ایرنا - رئیس بنیاد مسکن بانه گفت: از محل اعتبارات تملک دارایی استان و اعتبارات ملی 25 میلیارد ریال برای تکمیل زیر ساخت های عمرانی روستاهای این شهرستان اختصاص یافت.

اختصاص ۲۷ هزار میلیارد ریال اعتبار برای سیل‌زدگان کشاورزی

هیئت وزیران مبلغ ۲۶ هزار و ۹۱۰ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال به صورت هزینه‌ای برای جبران خسارت بخش‌های کشاورزی خسارت‌دیده ناشی از سیل سال ۱۳۹۸ در استان‌های کشور اختصاص داد.

اختصاص35 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه تخت‌های فعال بیمارستان نهبندان

نماینده مردم شهرستان‌های نهبندان و سربیشه در مجلس ‌از پیگیری و تصویب ردیف مستقل در اصلاحیه بودجه سال 98 کل کشور به منظور ارتقای ظرفیت بیمارستان نهبندان از 32 به 95 تخت و اختصاص 35 میلیارد ریال اعتبار خبرداد.

همکاری صندوق پژوهش صنعت برق و انرژی در سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر در شرکت‌های دانش‌بنیان

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی، سرمایه ریسک‌پذیر و مشارکت و سرمایه‌گذاری در طرح‌های پژوهشی و فناوری را از ماموریت‌های این صندوق نام برد و گفت: بر این اساس تاکنون ۴۰ شرکت از تسهیلات این صندوق بهره‌مند شدند.

اختصاص ۱۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای طرح‌های فاضلاب تهران

معاون مهندسی و توسعه آبفای استان تهران گفت: امسال حدود ۱۴هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای طرح‌های فاضلاب استان تهران در نظر گرفته شده است.

صندوق کارآفرینی امید اردبیل 220 میلیارد ریال تسهیلات داد

اردبیل - ایرنا - مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت: این صندوق با پرداخت 220 میلیارد ریال تسهیلات از محل اعتبارات تسهیلاتی صندوق توسعه ملی زمینه اشتغال هزار و 660 نفر را در مناطق مختلف این استان فراهم کرد.

اختصاص ۱۸۷۳ میلیارد تومان اعتبار ملی برای تکمیل پروژه‌های گیلان

استاندار گیلان با اشاره به دو قسم اعتبارات تخصیص یافته برای تکمیل پروژه های مصوب سفر رئیس جمهور به گیلان گفت: ۱۸۷۳ میلیارد تومان اعتبار ملی و ۱۶۲ میلیارد تومان اعتبار از صندوق توسعه ملی برای تکمیل و آغاز پروژه های سفر اختصاص یافته است.]]>

اختصاص ۷۰ میلیارد ریال برای تهیه سبد غذایی مددجویان ایلامی

ایلام - معاون امور حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد ایلام از اختصاص بیش از ۷۰ میلیارد ریال اعتبار برای تهیه سبد غذایی مددجویان این نهاد در ماه مبارک رمضان خبر داد.

تصویب ۴۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی در دزفول

دزفول- سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت: بالغ بر ۴۸۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی شهرستان دزفول در سال جاری اختصاص یافته است.