کلانتری: تالاب بین المللی هامون نیازمند برنامه منسجم و هدفمند است

زاهدان- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: همانطور که برنامه احیاء دریاچه ارومیه به شکل هدفمند در حال اجراست برای سیستان و تالاب بین المللی هامون نیز نیازمند برنامه ای منسجم و هدفمند هستیم.مطالب مرتبط

زاهدان| 38 درصد مساحت تالاب هامون آبگیری شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون بیش از 38 درصد تالاب هامون آبگیری شده که این درصد مربوط به مساحت است و ربطی به حجم گنجایش آبی ندارد.

مقابله با بیوتروریسم نیازمند آموزش های اصولی و هدفمند است

یاسوج- معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مقابله با بیوتروریسم نیازمند آموزش های اصولی و هدفمند است.

حضور حداقلی و هدفمند ایران در نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب

مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی می‌گودی در حال حاضر حضور ما حداقلی است اما باید در همین حضور حداقلی نیز به‌صورت هدفمند شرکت کنیم.

تالاب های فارس نیازمند دریافت حقآبه

تالاب‌ها و دریاچه‌های استان فارس برای زنده ماندن نیاز به دریافت حقآبه دارند.

470 هزار بچه ماهی در تالاب شادگان رها سازی شد

آبادان - ایرنا - فرماندار شادگان گفت: 470 هزار بچه ماهی به منظور تکثیر گونه های بومی ماهیان در تالاب بین المللی شادگان رها سازی شد.

در طرح گردشگری تالاب انزلی حذف آسیب های محیطی در نظر گرفته می شود

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی گیلان گفت: اجرای طرح گردشگری در تالاب انزلی با حذف آسیب های محیطی از جمله تولید زباله ، پسماند و فاضلاب، آسیب به گونه های گیاهی و جانوری با ارزش، تصرف غیرقانونی اراضی حاشیه تالاب و تالاب خواری قابل اجرا خواهد بود

توانمند سازی بانوان در عرصه اقتصادی

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده: زنان برای حضور هدفمند در بازار کسب کار نیازمند مهارت و آموزش هستند تا بتوانند در عرصه اقتصادی بدرخشند.

پرندگان مهاجر در تالاب کانی برازان مهاباد تخمگذاری کردند

مهاباد - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد گفت: هزاران قطعه پرنده آبزی و کنارآبزی مهاجر در حاشیه تالاب بین المللی کانی برازان این شهرستان لانه سازی و تخمگذاری کردند.

احیای تالاب گاوخونی فقط از طریق مدیریت مصرف امکانپذیر نیست

اصفهان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: احیای تالاب بین المللی گاوخونی فقط با مدیریت مصرف آب امکانپذیر نیست و باید با بارگذاری های بیش از حد در این حوضه مقابله کرد.

کشت گلخانه ای بر مبنای بهره وری آب هدفمند شود

سمنان- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان سمنان گفت: توسعه کشت گلخانه ای و تولید محصولات در این بخش بر مبنای بهره وری مطلوب از منابع آبی هدفمند شود.

کلانتری 12 قایم در میناب افتتاح شد

بندر عباس- ایرنا- به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی( ع ) کلانتری 12 قایم روز سه شنبه طی مراسمی با حضور فرماندهی انتظامی هرمزگان و جمعی از مسوولان به بهره برداری رسید.

افتتاح کلانتری ۱۲ قایم شهرستان میناب

صبح امروز کلانتری ۱۲ شهرستان میناب به بهره برداری رسید.

بهره وری، شاهین اقبال بر شانه های اقتصاد- مژگان حیدری*

اراک - ایرنا - هر تحول بزرگ اجتماعی، سیاسی و اقتصادی مستلزم محرک های هدفمند و برنامه محوری است که با مدیریت صحیح درکالبد جامعه متولد شده و راه خود را تداوم می بخشد.

تاکید بر استفاده کامل از ظرفیت تهاتر در قانون بودجه فارس

رحیمی استاندار فارس در دومین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه فارس گفت: با توجه به اینکه دستگاه ها از ظرفیت تهاتر در بودجه ۹۷ نتوانسته اند به خوبی استفاده کنند از مسئولین خواسته می شود با برنامه ریزی منسجم تلاش کنند استان فارس در سال ۹۸ استان اول در این زمی

مرگ آشکار 30 هزار یمنی مقابل سکوت محافل بین المللی

تهران- ایرنا- وزارت بهداشت دولت نجات ملی یمن (جنبش انصارالله) اعلام کرد که بستن فرودگاه بین المللی صنعا از سوی ائتلاف متجاوزان به سرکردگی عربستان تاکنون سبب مرگ بیش از 30 هزار بیمار نیازمند اعزام به خارج شده است.

تهدیدات سد «لاسک» برای تالاب انزلی

به دنبال آغاز ساخت سد لاسک در استان گیلان و تلاش فعالان محیط زیست برای توقف اجرای این طرح، مدیر کل دفتر اکوسیستم‌های تالابی سازمان محیط زیست آسیب‌های ناشی از سد لاسک را برای تالاب انزلی تشریح کرد و گفت: سدسازی مانع ورود سیلاب‌های بهاره به تالاب، انباشت رس

قایق‌سواری در تالاب آق‌گل ممنوع!

معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان استفاده از قایق‌های گردشگری در تالاب آق‌گل را غیرقانونی دانست.

تهدید و تبعات سد «لاسک» برای تالاب انزلی

به دنبال آغاز ساخت سد لاسک در استان گیلان و تلاش فعالان محیط زیست برای توقف اجرای این طرح، مدیر کل دفتر اکوسیستم‌های تالابی سازمان محیط زیست آسیب‌های ناشی از سد لاسک را برای تالاب انزلی تشریح کرد و گفت: سدسازی مانع ورود سیلاب‌های بهاره به تالاب، انباشت رس

شبکه جاده ای استان اردبیل نیازمند تقویت است

معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی گفت: ضعف و کمبود در شبکه جاده ای استان اردبیل مشهود است  و زیرساخت های حمل ونقل استان نیازمند توجه می باشد.

ظرفیت اکولوژی منطقه گردشگری تالاب میقان اراک باید بررسی شود

معاون عمرانی استاندار مرکزی با بیان اینکه ظرفیت اکولوژی منطقه گردشگری تالاب میقان باید مورد بررسی قرار گیرد گفت: هزینه انجام طرح مطالعاتی تالاب میقان برعهده شرکت املاح معدنی است.