تراشه‌های عالی اینتل درآمد فصل اول این شرکت را عالی کرد
مطالب مرتبط

آسیب پذیری خطرناک در تراشه‌های اینتل

دعوت از مردم قزوین برای شرکت در راهپیمایی حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم دعوت کرد تا فردا بعد از اقامه نماز جمعه در راهپیمایی حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی شرکت کنند.

شرکت‌های خودروسازی موظف به اعلام قیمت خودروها به شورای عالی رقابت شدند

تهران - ایرنا- نمایندگان مجلس شورای اسلامی شرکت‌های خودروسازی را موظف کردند که در هنگام فروش خودروها قیمت تمام شده، درصد سود و قیمت قطعی را محاسبه کرده و به شورای عالی رقابت اعلام کنند.

شرکت در راهپیمایی سراسری حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مردم را به شرکت گسترده در راهپیمایی سراسری حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرد.

راهپیمایی حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی

مردم مومن و انقلابی استان مرکزی امروز پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی ضد آمریکایی حمایت خود را از بیانیه شورای عالی امنیت ملی اعلام کردند.

شرکت‌های خودروسازی موظف به اعلام قیمت تمام‌شده خودروها به شورای عالی رقابت شدند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی شرکت‌های خودروسازی را موظف کردند که در هنگام فروش خودروها قیمت تمام شده، درصد سود و قیمت قطعی را محاسبه کرده و به شورای عالی رقابت اعلام کنند.

واکنش دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی به اظهارات منتسب به یک نماینده

سخنگوی شورای عالی امنیت ملی کشورمان تأکید کرد «دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی» تنها نهاد صاحب صلاحیت برای اظهارنظر در موضوعات راهبردی کشور است و اظهارات شخصی افراد حقیقی و حقوقی غیر مرتبط، تاثیری بر تصمیمات ذکر شده ندارد.

راهپیمایی نمازگزاران چهارمحال و بختیاری در دفاع از بیانیه شورای عالی امنیت ملی

امروز مردم چهارمحال و بختیاری بعد از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در راهپیمایی حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی شرکت کردند‌.

دعوت از گیلانیان برای شرکت در راهپیمایی حمایت از اقدام شورای عالی

رشت- شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان در پیامی از مردم این استان برای حضور در راهپیمایی روز جمعه اعلام حمایت از اقدام شورای عالی امنیت ملی دعوت به عمل آورد.

راهپیمایی سراسری در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای از مردم ولایتمدار استان گلستان برای شرکت گسترده در راهپیمایی سراسری در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی دعوت کرد.

مصوبات شورای عالی جوانان ابلاغ شد

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان و دبیر شورای عالی جوانان کشور، مصوبات سی و هشتمین جلسه شورای عالی جوانان را ابلاغ کرد.

وابستگی بودجه کشور به درآمد‌های نفتی به ۳۰ درصد کاهش یافته است

جلسه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری (عتف) پیش از ظهر امروز (سه شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.]]>

راهپیمایی نمازگزاران خوزستان در حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی

مردم انقلابی و روزه دار خوزستان امروز همگام با نمازگزاران سراسر کشور پس از برپایی اقامه نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی، حمایت خود را از بیانیه شورای عالی امنیت ملی اعلام کردند.

محققان به توسعه یک تراشه رایانشی شبه مغز نزدیک شدند

پژوهشگران "دانشگاه مونستر"(University of Münster) آلمان در مطالعه اخیر یک گام به توسعه یک تراشه رایانشی شبه مغز نزدیک شده اند.

حمایت مردم استان از بیانیه شواری عالی امنیت ملی

در پی صدور بیانیه شورای عالی امنبییت ملی در دفاع از حقوق مردم ایران اسلامی و دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ،مردم روزه دار کهگیلویه وبویراحمد همگام با ملت ایران با شرکت در راهپیمایی ،حمایت خود را از این بیانیه اعلام کردند.

در راهپیمایی حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی شرکت می کنیم

در پی دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از مردم برای حضور در راهپیمایی حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی ، مردم سمنان آمادگی خود را برای  مقابله مثل در برابر نقض عهد و بدقولی‌ها در برجام اعلام کردند.

نمازگزاران قزوینی از بیانیه شورای عالی امنیت ملی حمایت کردند

قزوین- نمازگزاران استان قزوین با شرکت در راهپیمایی از بیانیه شورای عالی امنیت ملی در برابر تهدید و بدعهدی آمریکا حمایت کردند.

دعوت برای حضور مردم در راهپیمایی حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در اطلاعیه ای از مردم دارالمومنین همدان دعوت کرد فردا، در راهپیمایی حمایت از بیانیه شورای عالی امنیت ملی شرکت کنند .

ادعای رسانه‌های عربی مبنی بر سفر یک مقام عالی رتبه قطری به تهران

رسانه‌های عربی در اخبار ضد و نقیضی مدعی شدند که طی دور روز گذشته یک مقام عالی رتبه قطری به تهران سفر کرده و با مقامات عالی رتبه کشورمان دیدار کرده است.

اظهارنظرها درباره موضوعات راهبردی تنها ازمجرای شورای عالی امنیت ملی بیان می شود

تهران-ایرنا- سخنگوی شورای عالی امنیت ملی گفت: تنها نهاد صاحب صلاحیت برای اظهار نظر در موضوعات راهبردی کشور دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی بوده و اظهار نظرهایی که خارج از این مجرا بیان می شود فاقد وجاهت است.