نمایش گنجینه فرعون طلایی در پاریس + تصاویر

نمایشگاه «گنجینه فرعون طلایی» که قرار است به کشورهای مختلف جهان سفر کند، این‌بار در پاریس و در گالری «Grande Halle de la Villette» به نمایش گذاشته شده است.مطالب مرتبط

نمایش «برگ‌جان» در پاریس

فیلم «برگ جان» ساخته ابراهیم مختاری در اینالکو (موسسه ملی زبان‌ها و تمدن‌های شرقی) پاریس به نمایش در می‌آید.

حقایق زندگی در حومه‌ پاریس/ «بینوایان» امروزی در کن چه می‌کنند؟

لادی لی فیلمساز فرانسوی می‌گوید با نمایش «بینوایان» در جشنواره فیلم کن، ماموریتش را که به نمایش گذاشتن حقایق زندگی حومه شهر پاریس است، انجام می‌دهد.

شیرهای طلایی ونیز به لیتوانی و آمریکا رسید/ ایران دست خالی ماند + تصاویر

سود قارچ دنبلان خراسان شمالی در جیب واسطه ها

بجنورد- ایرنا- زمین، مادر طبیعت گنجینه های گرانبهایی در دل خود دارد، گنجینه هایی که چهارفصل سال با دست و دلبازی به مردم تقدیم می کند و یکی از این گنجینه ها قارچ دنبلان است که در مناطق معدودی از کشور، از جمله خراسان شمالی می روید.

اربعین حسینی نمایش اقتدار شیعه

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی در جلسه ستاد اربعین حسینی استان گفت: اربعین نقطه طلایی و نمایش اقتدار شیعه است و باید به مباحث معنوی آن توجه ویژه شود.

گنجینه ای از آدمک های بی جان

بیرجند - ایرنا - آدمک هایی بی جان پس از آنکه در خراسان جنوبی عنوان دومین موزه تخصصی عروسک ها را در ایران به دست آورند در خانه فروتنی بیرجند جای گرفتند و اکنون این بنای با ارزش تاریخی گنجینه ای از عروسک های بومی است.

گنجینه ای از آدمک های بی جان

بیرجند - ایرنا - آدمک هایی بی جان پس از آنکه در خراسان جنوبی عنوان دومین موزه تخصصی عروسک ها را در ایران به دست آورند در خانه فروتنی بیرجند جای گرفتند و اکنون این بنای با ارزش تاریخی گنجینه ای از عروسک های بومی است.

حیدری؛ خسرو خوبان نسل طلایی استقلال - غفار میرزایی*

پنجاه پاس گل و تاثیر گذاری در سمت راست استقلال موجب شد تا شماره 2 آبی پوشان بیش از دیگر نفرات نسل طلایی برای سال ها در ذهن هواداران این تیم ماندگار شود.

ژان پیر ژونه: «پاریس امروز زشت است»

ژان پیر ژونه، کارگردان فرانسوی فیلم مشهور «امیلی پولن» گفته است به سبب زشت بودن اکنون پاریس قصد ساختن دنباله‌ای بر این فیلم ندارد.

زاگرب، پاریس و تورنتو مقصد این روز‌های سینمای ایران

تهران - ایرنا - سینماگران ایرانی در تازه ترین حضور بین المللی خود در شهرهای زاگرب، پاریس و تورنتو رقابت می کنند و تجلیل می‌شوند.

شایعه پیش خرید، آفت جان خوشه های طلایی

سنندج - ایرنا - خوشه های طلایی کردستان که سال گذشته خود را به مقام دوم کشور رسانده اند گویی امسال از نیش آفت دلالان در امان نیستند و شایعه پیش خرید زودتر از داس کشاورز بر تن این خوشه ها می خورد.

گندم رقم طلایی مناسب اقلیم شهرستان مرودشت

کارشناس مرکز جهاد کشاورزی حومه مرودشت از کشت رقم طلایی گندم برای نخستین بار در شهرستان مرودشت خبر داد.

جولان دلالان بر خرمن دانه های طلایی

گچساران- ایرنا- هر ساله دلالان هنگام برداشت گندم با حضور گسترده در بازار گندم، دسترنج یک سال از دست‌های پینه ‌بسته تولید کنندگان این دانه های طلایی را به جیب می زنند هر چند این مبلغ برای درمان دست‌های آنها و خانواده‌ شان کافی نیست.

نمایش «پل کارون» به مناسبت سوم خرداد در شیراز به روی صحنه می‌رود

نویسنده و کارگردان نمایش پل کارون از اجرای این نمایش به مناسبت سوم خرداد خبر داد و گفت: این نمایش زندگی شهید شاهرخ ضرغام معروف به حر انقلاب را روایت می‌کند.

کنسرت ساکت و تاج لغو شد / اجرا در پاریس و لندن در پیش است

کیوان ساکت از لغو اجرایش در تهران خبر داد و در عین حال تاکید کرد که برای اجرا در پاریس و لندن عازم اروپاست.

طالقانی: «ویلموتس» نسل طلایی بلژیک را پرورش داده است

تهران- ایرنا- عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با تمجید از «مارک ولیموتس» سرمربی جدید تیم ملی ایران، گفت: او نسل طلایی فوتبال بلژیک را پرورش داده و شاید در برخی موارد بهتر از «کارلوس کی روش» باشد.

بهرام بیضایی نمونه عالی مدرن‌سازی نمایش‌های ایرانی و شرقی است/ نوزدهمین جشنواره نمایش‌های آئینی سنتی به یزد می‌رود

علی‌اصغر راسخ‌راد که حدود دو ماه پیش، جانشین داود فتحعلی‌بیگی در کانون نمایش‌های آئینی سنتی شد، اهداف و برنامه‌های خود برای تقویت نمایش‌های ایرانی را تشریح کرد. ]]>

ایران فرصت طلایی برای سرمایه گذاری

سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران شرایط کنونی را فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری در ایران دانست

قسم محسن تنابنده مجوز نمایش گرفت/ شاه‌کش به سینما می‌آید

شورای پروانه نمایش برای سه فیلم «شاه‌کش»، «من می‌ترسم» و «قسم» مجوز نمایش صادر کرد.]]>

تجمع معترضان زیست محیطی در پاریس

تهران - ایرنا - معترضان زیست محیطی روز یکشنبه برای مورد توجه قرار دادن روند رو به کاهش گوناگونی زیستی روی کره خاکی، در منطقه گردشگری «تروکادرو» پاریس تجمع و سطح زمین را به خون ساختگی آغشته کردند.