درس‌های حماسه سوم خرداد می‌تواند دسیسه‌های فعلی دشمنان را نقش بر آب می‌کند

سرپرست معاونت ساسی امنیتی استانداری کرمان گفت: وقتی برای یک رویداد برنامه‌ریزی می‌کنیم، نگاه صرفا یا به گذشته، با حال و یا آینده است در حالی که باید به همه مقاطع پرداخت و درس های حماسه سوم خرداد می تواند تمام دسیسه‌های فعلی دشمنان را نیز نقش بر آب کند و همطالب مرتبط

سوم خرداد پاسداشت حماسه مردم ایران است

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال وبختیاری گفت: سوم خردادماه روز بزرگداشت حماسه آفرینی مردم غیور ایران اسلامی در برابر دشمنان است.

باید با الگوگیری از حماسه سوم خرداد در مقابل دشمنان مقاومت کرد

حماسه سوم خرداد برای دانشجویان کردستانی بازخوانی شود

رئیس دانشگاه کردستان گفت: باید رویداد، حماسه‌‌ها و پیام‌های سوم خرداد به دانشجویان، و جوانان امروز کشور یادآوری شود.‌

فرماندار ابرکوه: سوم خرداد حماسه اقتدار مردم ایران است

یزد - ایرنا - فرماندار ابرکوه گفت: سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر از سوی رزمندگان اسلام در سال 1361، از جمله حماسه های جاویدان و برگ زرینی در تاریخ مقاومت جمهوری اسلامی، حماسه اقتدار و استقامت مردم ایران است.

حماسه آفرینی رزمندگان آران وبیدگل در آزادسازی خرمشهر

سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر از جمله حماسه های جاویدان و برگ زرینی در تاریخ مقاومت جمهوری اسلامی، حماسه اقتدار و استقامت مردم ایران است.

حماسه سوم؛ روایت جسورانه حماسه‌سازان و حماسه‌سوزان خرمشهر قهرمان!

به مناسبت سالگرد "آزادسازی خرمشهر" مستند روشنگرانه، جسورانه، خوش ساخت و تحلیلی"حماسه سوم" نوشته و ساخته محمد دیندار نویسنده و کارگردان و منقد و پژوهشگر سینمایی کشور از یکم تا چهارم خرداد از شبکه مستند سیما به نمایش درمی‌آید.

حماسه سوم خرداد برای نسل جوان تبیین شود

زنجان- ایرنا- مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان با تاکید بر معرفی رشادت های رزمندگان در عملیات بیت المقدس، گفت: با اجرای برنامه های پرمحتوا سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشته و حماسه سازی دلیرمردان به جوانان و نوجوانان، تشریح و ت

استاندار البرز:ایثار و ایستادگی مردم در سوم خرداد 61 حماسه ساز شد

کرج - ایرنا - استاندار البرز با بیان اینکه سوم خرداد نماد اتحاد، ایثار و وفاق مردم ایران اسلامی است، گفت: ایثار و ایستادگی مردم در سوم خرداد 61 حماسه ساز شد.

لزوم تاسی از حماسه فتح خرمشهر در جنگ اقتصادی دشمنان

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت : ایران اسلامی امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند تأسی از درس های انسان ساز حماسه فتح خرمشهر است.

مشق نور و حماسه فتح خرمشهر در لنگرود

به مناسبت لیالی قدر و یوم الله سوم خرداد مراسم معنوی مشق نور و حماسه فتح خرمشهر در شهرستان لنگرود برگزار شد.

حماسه خرمشهر الگویی برای پیروزی در جنگ اقتصادی است

مراغه- ایرنا - مسئول سابق قرارگاه عاشورا با اشاره به فرمایش امام راحل(ره) که خرمشهر را خدا آزادکرد، گفت: امروز در مقابل جنگ تبلیغاتی و اقتصادی دشمنان باید از حماسه فتح خرمشهر درس و عبرت گرفت.

«حماسه سوم» روی آنتن شبکه مستند می‌رود

«حماسه سوم» به نویسندگی و کارگردانی محمد دیندار ۱ تا ۴ خرداد به مناسبت سالگرد آزادسازی خرمشهر روی آنتن شبکه مستند می‌رود.

اجرای ۴۳ برنامه به مناسبت سوم خرداد در خرمشهر

خرمشهر- دبیر ستاد بزرگداشت حماسه سوم خرداد آزاد سازی خرمشهر گفت: برنامه ریزی شده است به مناسبت سوم خرداد ۴۳ برنامه فرهنگی، هنری، معنوی و حماسی در خرمشهر اجرا شود.

امام جمعه زاهدان: حماسه سوم خرداد، درس ایستادگی و مقاومت آموخت

حماسه سوم خردادماه درس مقاومت و ایستادگی را به ملت ایران اسلامی آموخت.

آزادی خرمشهر، حماسه ای که هیمنه دشمنان را در هم پیچید

امروز ، سالروز آزاد سازی خرمشهر است، سالروز خلق حماسه ای جاودانه که بر تمامی پیش بینی های دشمن بعثی خط بطلان کشید و هیمنه استکبار را در هم پیچید.

حماسه آزادسازی خرمشهر، الگوی مقاومت، اقتدار و هوشمندی برای غلبه بر جبهه دشمن

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای با گرامیداشت سوم خرداد ماه، سالروز حماسه تاریخی و بزرگ آزادسازی خرمشهر و "روز ملی مقاومت، ایثار و پیروزی"، الگوی حماسه آزادسازی خرمشهر و نسخه مقاومت و تسلیم ناپذیری برابر دشمن را ضامن پیروزی و غلبه ملت ایران بر قدر

نماینده مردم قزوین در مجلس: حماسه سوم خرداد نتیجه اتحاد مردم و رهبری امام (ره) بود

نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: حماسه سوم خرداد نتیجه اتحاد بین آحاد مختلف مردم و رهبری هوشمندان امام خمینی(ره) بود.

مقاومت درس مهم حماسه سوم خرداد است

تشریح برنامه های گرامیداشت سوم خرداد

برنامه‌های گرامیداشت حماسه سوم خرداد در کهگیلویه وبویراحمد اعلام شد.

حماسه سوم خرداد تمام معادلات دشمن را تغییر داد