اجلاس جهانی شورای پژوهش با حضور ایران برگزار شد

تهران- ایرنا- اجلاس جهانی شورای پژوهش در سال 2019، با حضور صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران با موضوع اثربخشی پژوهش برگزار شد.مطالب مرتبط

گفت و گوی تمدن های آسیایی با حضور ایران در پکن برگزار می شود

پکن- ایرنا- اجلاس گفت و گوی تمدن های آسیا با حضور مقامات، مسئولان و گروه های فرهنگی و هنری از 47 کشور جهان از جمله جمهوری اسلامی ایران در پکن پایتخت چین برگزار می شود.

برگزاری یازدهمین اجلاس مشترک کنسولی ایران و هند

یازدهمین اجلاس مشترک کنسولی ایران و هند صبح امروز با حضور نمایندگان دو کشور در پایتخت هند برگزار شد.

برگزاری یازدهمین اجلاس مشترک کنسولی ایران و هند در دهلی نو

یازدهمین اجلاس مشترک کنسولی ایران و هند با حضور مدیران کل کنسولی وزارتخانه‌های امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و هند در دهلی نو، برگزار شد.

اجلاس گفت و گوی تمدن های آسیایی با حضور ایران در پکن آغاز شد

پکن- ایرنا- اجلاس بین المللی گفت و گوی تمدن های آسیا با حضور مقامات، مسئولان و گروه های فرهنگی و هنری از 47 کشور جهان از جمله جمهوری اسلامی ایران از امروز چهارشنبه در پکن پایتخت چین آغاز شد.

اجلاس مجمع رؤسای شورای اسلامی کلانشهرها در رشت برگزار می‌شود

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: اجلاس مجمع رؤسای شورای اسلامی کلانشهرها و مراکز استان‌ها در رشت برگزار می‌شود.

ششمین اجلاس جهانی کاهش خطرپذیری در ژنو آغاز بکار کرد

اجلاس جهانی کاهش خطر پذیری با پیام آنتونیو گوترش، دبیرکل سازمان ملل متحد در ژنو سوئیس آغاز شد.]]>

امیدوارم در لیگ جهانی هم موفق شویم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم بسکتبال سه نفره دانشجویان ایران پس از کسب مجوز حضور در لیگ جهانی، گفت: امیدوارم در این مسابقات که آبان ماه به میزبانی چین برگزار می شود، حضور خوبی داشته و عنوانی در شان دختران ایرانی کسب کنیم.

استاندار یزد : اجلاس جهانی پیرغلامان شهریور ماه برگزار می شود

یزد - ایرنا - استاندار یزد برگزاری هجدهمین اجلاس بین‌المللی پیرغلامان و خادمان حسینی را در شهریور 1398 یک فرصت معنوی و تاریخی با شکوه برای استان ذکر کرد و خواستار همکاری مردمی و مشارکت های خیری در برگزاری آن شد .

نشست هیات رئیسه سازمان جهانی اسب عرب در یزد برگزار می شود

یزد - ایرنا - رئیس فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران گفت: با توجه ها به ظرفیت های موجود، برگزاری جلسه هیات رئیسه سازمان جهانی اسب عرب به ایران واگذار شد و این نشست اواخر سال 1398 با حضور اعضا در شهر تاریخی یزد برگزار می شود.

نشست هیات رئیسه سازمان جهانی اسب عرب در یزد برگزار می شود

یزد - ایرنا - رئیس فدراسیون سوارکاری جمهوری اسلامی ایران می گوید: با توجه ها به ظرفیت های موجود کشور، برگزاری جلسه هیات رئیسه سازمان جهانی اسب عرب به ایران واگذار شد و این نشست اواخر سال 1398 با حضور اعضا در شهر تاریخی یزد برگزار می شود.

دومین تکواندوکار ایران هم حضور در رقابت‌های جهانی را از دست داد

کارشکنی سفارت انگلیس در صدور روادید تکواندوکاران ایران برای حضور در مسابقات جهانی باعث شد پس از میرهاشم حسینی، عرفان ناظمی هم حضور در این رویداد بزرگ را از دست بدهد.

اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی دهه اول شهریور در یزد برگزار می‌شود

هجدهمین اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی دهه اول شهریور ماه امسال و به میزبانی یزد حسینیه ایران برگزار می‌شود.

رشت میزبان شصت و سومین اجلاس مجمع روسای شورای کلانشهرها و مراکز استان ها

شصت و سومین اجلاس مجمع روسای شورای کلانشهرها و مراکز استان ها اواخر خرداد در رشت برگزار می شود.

تحریم های امریکا مانع کمک‌رسانی بین المللی به سیلزدگان ایران شد

تهران – ایرنا- رئیس شورای شهر مشهد در ششمین اجلاس جهانی کاهش خطرپذیری ژنو با اشاره به تحریم های ظالمانه امریکا علیه مردم ایران و ممانعت ازارسال کمک های نقدی به سیلزدگان گفت، وجدان هیچ انسان آزاده‌ای در جهان نمی‌تواند وضع تحریم های ضدحقوق بشری را که از عو

میزبانی موزه علم و فناوری از اجلاس موزه‌های دانشگاهی

رئیس ایکوم ایران گفت: کتابخانه ها نیز به عنوان نهاد موزه‌ای شناخته می‌شوند. همچنین قرار است موزه علم و فناوری، اجلاس سالانه موزه‌های دانشگاهی را برگزار کند.

نمایشگاه گردشگری آسیا در پکن گشایش یافت

پکن- ایرنا- نمایشگاه گردشگری آسیا با حضور کشورهای مختلف از جمله جمهوری اسلامی ایران روز شنبه در حاشیه اجلاس بین المللی گفت و گوی تمدن های آسیایی در پکن برگزار شد.

اجلاس معاونان دانشگاه‌های علوم پزشکی برگزار می شود

اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشکده‌ها و دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور به صورت ویدئو کنفرانس با موضوع «پویش ملی بهار همدلی» فردا سه‌شنبه ۲۴ اردیبهشت برگزار می شود.

بزرگداشت روز جهانی نور در موزه ملی علوم و فناوری

تهران- ایرنا- معاون پژوهشی پژوهش و فناوری موزه ملی علوم و فناوری گفت: این موزه فردا 26 اردیبهشت همزمان با روز جهانی نور ویژه مراسمی به همین مناسبت برگزار می کند.

​نشست روند پژوهش‌های ارتباطی در ایران برگزار می‌شود

هجدهمین اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی در یزد برگزار می‌شود

یزد ـ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد گفت: هجدهمین اجلاس بین‌المللی پیرغلامان حسینی دهه اول شهریورماه سال جاری در یزد برگزار می‌شود.