بازسازی یک فیلم کلاسیک/ کیت وینسلت اسب می‌شود

«زیبای سیاه» یک فیلم کلاسیک اقتباسی این بار با نقش آفرینی کیت وینسلت دوباره ساخته می‌شود.مطالب مرتبط

برگزاری نمایشگاهی از خودروهای کلاسیک در همدان

به مناسبت روزجهانی موزه و میراث فرهنگی، نمایشگاهی از خودروهای کلاسیک در پیاده راه اکباتان همدان برگزار شد.

برپایی گردهمای خودروهای کلاسیک و امدادی در همدان

همدان- ایرنا- گردهمایی بزرگ خودروهای کلاسیک و امدادی عصر امروز جمعه در پیاده راه میدان امام خمینی (ره) و اکباتان همدان برگزار شد.

گردهمایی خودروهای کلاسیک و امدادی در همدان

به مناسبت گرامیداشت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی، گردهمایی خودروهای کلاسیک و امدادی امروز جمعه ۲۷ اردیبهشت ۹۸ در همدان برگزار شد.

همدان/ نمایش خودروهای کلاسیک و امدادی

ایرنا- همدان- خودروهای کلاسیک و امدادی همدان با هدف جمع آوری کمک به سیل زدگان کشور، در پیاده راه امام خمینی(ره) و اکباتان این شهر به نمایش درآمدند. عکس از: جواد همدانی

هفتمین گردهمایی خودروهای کلاسیک فولکس

ایرنا - شیراز - هفتمین گردهمایی خودروهای کلاسیک فولکس به مناسبت روز فولکس واگن ایران روز جمعه در کنار ارگ کریم خان شیراز برگزار شد.*15*

نوستالژی ماشین‌های قورباغه‌ای در تنها موزه خودروهای تاریخی کشور

مسئول تنها موزه خودروهای تاریخی و کلاسیک کشور در یزد از ارزش نوستالژی خودروهای کلاسیک به منظور بهره‎وری اقتصادی در حوزه گردشگری یاد کرد و آن‌ها را اهرمی انگیزشی برای جذب گردشگر به شهر جهانی یزد خواند.

نظام کلاسیک آموزش و پرورش پاسخگوی تمامی نیازهای تربیتی دانش‌آموزان نیست

رئیس سازمان دانش‌آموزی استان کرمان با اشاره به اینکه در راستای سند تحول آموزش و پرورش هدف ما تربیت دانش‌آموزانی در تراز جمهوری اسلامی است گفت: نظام کلاسیک ما در آموزش و پرورش پاسخگوی تمامی نیازهای تربیتی دانش‌آموزان نیست.

گردهمایی «فولکس‌ های کلاسیک» در شیراز

گردهمایی خودروهای کلاسیک و امدادی در همدان

بازسازی خسارتهای سیل با کمک سپاه شتاب می گیرد

همدان- ایرنا- استاندار همدان با تاکید بر اینکه در بازسازی خسارتهای سیل معین هیچ استانی نیستیم، گفت: همه توان استان برای ترمیم و تعمیر خرابی های داخل صرف می شود و کمک سپاه پاسداران روند بازسازی را شتاب می بخشد.

«پینه‌دوز» به تئاتر شهر می‌آید/ الگویی از سه‌گانه درام‌نویسی کلاسیک و نوین ایرانی

پیشتازی اردبیل در بازسازی مناطق سیل زده

استان اردبیل به عنوان پیشتاز در امر بازسازی درمناطق سیل زده عمل کرده است.

واچوفسکی‌ها به «ماتریکس ۴» فکر می‌کنند/ بازسازی منتفی است

کارگردان «جان ویک ۳» که در معرفی این فیلم این روزها فعال است، اعلام کرد لیلی و لانا واچوفسکی این روزها روی ساخت «ماتریکس۴» کار می‌کنند.

بازسازی واحد های مسکونی در ساوه

بازسازی واحدهای مسکونی تخریب شده از سیلاب در ساوه بیش از ۳۲۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

دولت در بازسازی منازل آسیب دیده تا آخر در کنارمردم است

اهواز- ایرنا- استاندار خوزستان گفت: دولت،نظام و مجموعه حاکمیت تا آخرین لحظه برای بازسازی و جبران خسارت مناطق سیل زده استان در کنار مردم ایستاده است.

بازسازی کاروانسرای «ملک» زاهدان در حال اجراست

زاهدان- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: بازسازی و مرمت کاروانسرای «ملک» زاهدان با اعتبار ۵۰۰ میلیون تومان در حال اجرا است.

احداث سیل‌بند توسط گروه‌ تفحص شهدا در شیخیطر سوسنگرد+عکس و فیلم

اعضای کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح مدتیست که با استفاده از ادوات و امکاناتی که برای تفحص شهدا مورد استفاده قرار می‌گیرد به کمک بازسازی مناطق سیل‌زده شتافته‌اند.

تعلل بانک ها در کمک به بازسازی مناطق سیل زده

سرپرست استانداری گلستان با انتقاد از کم کاری بانک ها در کمک به سیل زدگان گفت:‌بانک‌ها بی توجه به ارزیابی ها، پرونده‌ها را دوباره ارزیابی می‌کنند؛ این کار روند بازسازی را با تاخیرجدی روبرو کرده است.

بازسازی کاروانسرای ملک زاهدان در حال اجراست

زاهدان- ایرنا- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: بازسازی و مرمت کاروانسرای ملک (گاراژ ملک) زاهدان با اعتبار 500 میلیون تومان در حال اجرا است.

تشریح نحوه ارائه کمک‌های دولت به آسیب‌دیدگان سیل از زبان استاندار خوزستان+ فیلم

پس از پایان سیل خوزستان یکی از دغدغه‌های اصلی مردم به‌ویژه کشاورزان آسیب‌دیده نحوه حمایت دولت برای بازسازی منازل و مزارع آن‌ها است‌.