تصاحب مدال طلای جشنواره اختراعات ژنو توسط برگزیده المپیاد دانش‌آموزی‌نانو

یکی از برگزیدگان دوره‌های پنجم و ششم المپیاد دانش‌آموزی فناوری‌نانو موفق به کسب مدال طلای چهل و هفتمین جشنواره اختراعات ژنو شد.مطالب مرتبط

جشنواره نانو بسترجدید ارائه دستاوردهای علمی و پژوهشی

تهران- ایرنا- مسئول برگزاری دهمین جشنواره دانش آموزی علوم و فناوری نانو گفت که این جشنواره بستر جدیدی را برای ارائه آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی دانش آموزان در حوزه فناوری نانو ایجاد کرده است.

دانش‌آموز خرمشهری ۲ مدال برنز جهانی گرفت

اهواز ـ دو مدال برنز شانزدهمین دوره رقابت های جهانی دو و میدانی، توسط دانش آموز خرمشهری تصاحب شد.

کریمی مدال طلای خود را به زندانیان غیر عمد اهداء کرد

دارنده مدال برنز جهان با حضور در مراسم گلریزان در شهرستان فردیس مدال طلای قهرمانی آسیا خود را به نفع زندانیان جرائم غیر عمد به مزایده گذاشت که توسط اعضای شورای اسلامی شهر فردیس به قیمت 200 میلیون ریال خریده شد.

کریمی مدال طلای خود را به زندانیان جرائم غیرعمد اهدا کرد

تهران- ایرنا- علیرضا کریمی با حضور در مراسم گلریزان در شهرستان فردیس مدال طلای قهرمانی آسیا خود را به نفع زندانیان جرائم غیر عمد به مزایده گذاشت که این مدال توسط اعضای شورای اسلامی شهر فردیس به قیمت 200 میلیون ریال خریداری شد.

برگزاری نخستین جشنواره دانش‌آموزی آوای خاک

نخستین جشنواره دانش‌آموزی آوای خاک هم‌زمان با شانزدهمین کنگره علوم خاک ایران از ۵ تا ۷ شهریورماه سال جاری در دانشگاه زنجان برگزار می‌شود.

کسب مدال برنز دونده خوزستان درمسابقات دانش آموزی قهرمانی جهان

مرتضی عباسپور درمسابقات دو ومیدانی قهرمانی دانش آموزی جهان در ماده پرش سه گام در کرواسی در سکوی سوم ایستاد.

منصوریان: انگیزه ام برای کسب طلای جهان چندبرابر شد

قهرمان ووشوی جهان پس از کسب پیروزی ارزشمند در لیگ حرفه ای ساندای چین، گفت: با این موفقیت، انگیزه‌ام برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی ووشوی ایران و تصاحب مدال طلای رقابت های قهرمان جهان، چندبرابر شد.

پیگیری بهره‌مندی برگزیدگان المپیاد سلولی از تسهیلات نخبگان

تهران- ایرنا- رئیس کمیته علمی المپیاد سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی ستاد توسعه سلول‌های بنیادی از رایزنی و پیگیری این ستاد برای بهره‌مندی برگزیدگان المپیاد دانش‌آموزی از تسهیلات بنیاد نخبگان خبر داد.

المپیاد خلاقیت دانش آموزی در دانشگاه تبریز برگزار شد

تبریز- ایرنا - نخستین دوره مسابقات مقدماتی المپیاد نوآوری و خلاقیت ایران ، 'بالتازار کاپ ' در دانشگاه تبریز برگزار شد.

پارلمان مشورتی دانش آموزی در استانداری یزد تشکیل می‌شود

یزد ـ رئیس سازمان دانش آموزی استان یزد از تشکیل پارلمان مشورتی دانش آموزی در استانداری یزد خبر داد و گفت: اعضای هیئت رئیسه این پارلمان، مشاور استاندار در امور دانش‌آموزی خواهند بود.

31 هزار دانش آموز عضو سازمان دانش آموزی یزد هستند

یزد - ایرنا ‌- رئیس سازمان دانش آموزی یزد از عضویت 31 هزار دانش آموز در این سازمان خبر داد و گفت: این تعداد 13 درصد جمعیت دانش آموزی استان را تشکیل می دهد.

دانش آموزان همدانی در جشنواره ملی سینا درخشیدند

همدان- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش همدان گفت: نخستین دوره جشنواره ملی دانش آموزی سینا با درخشش دانش آموزان همدان به کار خود پایان داد.

مواد ضدآب و لک شدن کاشی با فناوری نانو تولید شد

محققان در یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید نانو سیلیس کلوئیدی با فناوری نانو شدند که در ضد آب و ضد لک شدن کاشی ها موثر است.

عضویت بیش از ۱.۵ میلیون دانش‌آموز در سازمان دانش آموزی

معاون وزیر آموزش و پرورش با اشاره به عضویت بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار دانش‌آموز در سازمان دانش‌آموزی گفت: دارای یکی از بزرگترین شبکه‌های درون سازمانی و پیشرو در تعلیم و تربیت اجتماعی دانش آموزان هستیم.

امکان صرفه‌جویی 100 میلیون لیتر بنزین با نانو فیلتر ایرانی

تهران- ایرنا- محققان موفق به تولید فیلترهای هوای خودرو با فناوری نانو شدند که در کاهش آلودگی هوا و مصرف بنزین تأثیر به سزایی دارد. سال گذشته بیش از 100 هزار فیلتر نانویی توسط یک شرکت دانش‌بنیان در خودروهای داخلی مورد استفاده قرار گرفته است.

علیرضا کریمی مدال طلای خود را صرف حمایت از زندانیان کرد

کرج - ایرنا - علیرضا کریمی کشتی گیر ارزشی کشور شامگاه یکشنبه در مراسم گلریزان ، مدال طلای آسیایی خود را برای کمک به آزادی زندانیان غیرعمد اهداء کرد.

نخستین جشنواره دانش‌آموزی «آوای خاک» برگزار می‌شود

منصوریان: انگیزه زیادی برای کسب مدال طلای جهان پیدا کرده‌ام

ووشوکار تیم ملی بانوان ایران گفت: پیروزی برابر یکی از بهترین‌های ووشو جهان ارزشمند بود و همین موضوع انگیزه‌های زیادی به من داد تا برای کسب مدال طلای جهانی تلاش کنم.

دوومیدانی دانش آموزی در راه کرواسی

مراسم بدرقه تیم ملی دوومیدانی دانش آموزی کشورمان در ۲ بخش دختران و پسران امروز برگزار شد

پیروزی ارزشمند 'الهه منصوریان'در لیگ حرفه ای ساندای چین

تهران - ایرنا - قهرمان ووشوی جهان پس از کسب پیروزی ارزشمند در لیگ حرفه ای ساندای چین، گفت: با این موفقیت، انگیزه ام برای رسیدن به ترکیب اصلی تیم ملی ووشوی ایران و تصاحب مدال طلای رقابت های قهرمان جهان، چندبرابر شد.