دانش نیروی دریایی قابل اشتراک گذاری با دانشگاه

دانش و تجربه نیروی دریایی قابل اشتراک گذاری با دانشگاه علم و صنعت است و این دو نهاد می‌توانند در عرصه تولید تجهیزات علمی تأثیرگذار باشندمطالب مرتبط

بررسی طرح‌های اقتصادی دانشگاه آزاد/ایجاد ۳ کمیته «سرمایه‌گذاری»، «دانش‌بنیان» و «ارزیابی»

با اشاره به ایجاد سه کمیته «سرمایه‌گذاری»، «دانش‌بنیان» و «ارزیابی» برای بررسی طرح‌های دانش‌بنیان دانشگاه، گفت: دانشگاه آزاد با تجاری‌سازی طرح‌های دانش‌بنیان می‌تواند به یکی از رسالت‌های اصلی خود که توسعه امور دانش‌بنیان است، دست یابد.

304 شناور نیروی دریایی سپاه به سیل زدگان کمک کردند

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: 304 فروند شناور نیروی دریایی در مناطق سیل‌زده خدمت‌رسانی کردند که 140 فروند از آنها متعلق به بسیج هستند.

موفقیت دانشگاه شریف در جذب هیأت علمی

عملکرد موفق دانشگاه صنعتی شریف در جذب دانش آموختگان دانشگاه‌های تراز اول دنیا قابل تقدیر و سبب رشد علمی این دانشگاه در سال‌های اخیر است

فرمانده نیروی دریایی سپاه: ۳۰۴ شناور نیروی دریایی در مناطق سیل‌زده خدمت‌رسانی کرده‌اند

فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: ۳۰۴ فروند شناور نیروی دریایی در مناطق سیل‌زده خدمت‌رسانی کرده اند که ۱۴۰ فروند از آنها متعلق به بسیج هستند.

آمریکا: گشت زنی‌های دریایی برای مقابله با چین نیست

رئیس عملیات نیروی دریایی آمریکا امروز (چهارشنبه) گفت افزایش گشت‌زنی‌های نیروی دریایی در آب‌های مورد مناقشه چین جنوبی برای به چالش کشیدن ادعای چین بر این آب ها نیست اما آمریکا این گشت زنی روتین و دائمی را ادامه خواهد داد.

وجود نیروی انسانی و تجهیزات به روز تهدیدات دشمن را خنثی می‌کند

فرمانده نیروی دریایی ارتش تاکید کرد: با توجه به قرار داشتن کشور ایران در منطقه حساس خاورمیانه، حضور موثر و قدرتمند نیروی دریایی ارتش در خصوص ایجاد امنیت و نظم در سواحل مکران و آبهای آزاد بسیار راهبردی است.]]>

فرمانده جدید منطقه دوم دریایی ولایت منصوب شد

طی مراسمی با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش ناخدایکم کوروش محرابی به عنوان فرمانده جدید منطقه دوم دریایی ولایت نیروی دریایی ارتش معرفی شد.

حضور قدرتمند نیروی دریایی ارتش، برای امنیت آب های آزاد راهبردی است

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران(نداجا) گفت: حضور موثر و قدرتمند نیروی دریایی ارتش برای ایجاد امنیت و نظم در سواحل مکران و آب های آزاد بسیار راهبردی است.

حضور قدرتمند نیروی دریایی در ایجاد امنیت و نظم آب‌های آزاد بسیار راهبردی است

فرمانده نیروی دریایی ارتش تاکید کرد: با توجه به قرار داشتن کشور ایران در منطقه حساس خاورمیانه، حضور موثر و قدرتمند نیروی دریایی ارتش در خصوص ایجاد امنیت و نظم در سواحل مکران و آبهای آزاد بسیار راهبردی است.

نیروی دریایی چین، چالش بزرگ آمریکا

پکن- ایرنا- توسعه قدرت چین در دریاها و بالا رفتن توان این کشور در مناطق آبی برای مقابله با نیروی دریایی آمریکا به عنوان بزرگترین قدرت دریایی دنیا، به یک چالش بزرگ تبدیل شده است و در کشاکش جنگ تجاری به دامنه اختلافات دو کشور افزوده است.

وجود نیروی انسانی و تجهیزات به روز تهدیدات دشمن را خنثی می‌کند

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: وجود نیروی انسانی ولایتمدار و همچنین داشتن تکنولوژی و تجهیزات به روز، هر تهدیدی از سوی دشمن را خنثی می‌کند که نیروی دریایی ارتش هر دو مشخصه را دارد.

شیوه ‌نامه فعالیت‌ اقتصاد دانش ‌بنیان دانشگاه آزاد ابلاغ شد

تهران-ایرنا- رئیس دانشگاه آزاد شیوه‌ نامه فعالیت‌های اقتصاد دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری را به معاونان و مدیران واحدها و مراکز آموزشی و معاونت آموزش‌های عمومی و مهارتی این دانشگاه ابلاغ کرد.

مصدومیت ۸تکاور نیروی دریایی در حادثه رانندگی آبادان

واژگونی مینی بوس پادگان دریایی شهدای تکاور در جاده آبادان - چوئبده موجب مصدوم شدن هشت نفر از سربازان این یگان دریایی شد.

مایکروسافت و انتقال قابلیت اشتراک‌گذاری صفحه‌ نمایش به دستگاه‌های دیگر

شیوه‌نامه فعالیت‌های اقتصاد دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری دانشگاه آزاد ابلاغ شد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی «شیوه‌نامه فعالیت‌های اقتصاد دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاری دانشگاه آزاد اسلامی» را ابلاغ کرد.

محفل انس با قرآن در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش

ایرنا -بندرعباس - محفل انس با قران روز یکشنبه در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش راهبردی جمهوری اسلامی ایران با حضور فرمانده این نیرو برگزار شد.*7

مصدومیت 8 تکاور نیروی دریایی در حادثه رانندگی آبادان

واژگونی مینی بوس پادگان دریایی شهدای تکاور در جاده آبادان - چوئبده موجب مصدوم شدن هشت نفر از سربازان این یگان دریایی شد.

۳۰۴ فروند شناور در مناطق سیل‌زده فعالیت دارند

بندرعباس - فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ۳۰۴ فروند شناور نیروی دریایی در مناطق سیل‌زده خدمت‌رسانی کردند که ۱۴۰ فروند از آنها متعلق به بسیج بودند.

دانش‌آموختگان دانشگاه فردوسی از چه خدماتی بهره‌مند می‌شوند؟

نماینده معاونت آموزشی در امور دانش‌آموختگان دانشگاه فردوسی مشهد گفت: در آیین‌نامه‌ تعامل با دانش‌آموختگان، پنج سطح برای دانش‌آموختگان در نظر گرفته شده که این سطح‌بندی پس از ارسال مدارک و مستنداتی که دانش‌آموختگان در سامانه برای ما ارسال خواهند کرد، توسط د

هشت تکاور نیروی دریایی در آبادان مصدوم شدند

آبادان - ایرنا - رئیس فوریت های دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: واژگونی مینی بوس پادگان دریایی شهدای تکاور در جاده آبادان - چوئبده موجب مصدوم شدن هشت نفر از سربازان این یگان دریایی شد.