رییس فنی وحرفه ای آبادان:نیروی کار عراق متقاضی فراگیری آموزش در ایران است

آبادان - ایرنا - رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آبادان از تمایل اتباع عراق برای فراگیری آموزش های فنی و حرفه ای در منطقه آزاد اروند خبر داد و گفت: اتباع عراقی تمایل به همکاری مشترک در زمینه جذب نیروی کار ماهر همچنین آموزش نیروی کار خود در این منطقه دارند.مطالب مرتبط

رییس دیوان وقف اهل سنت عراق: مردم ما در برابر تهدیدها در کنار ایران می‌ایستند

رییس دیوان وقف اهل سنت عراق در دیدار با سفیر ایران در بغداد تاکید کرد، مردم عراق در کنار جمهوری اسلامی ایران در برابر تهدیدها خواهند ایستاد.

هشت تکاور نیروی دریایی در آبادان مصدوم شدند

آبادان - ایرنا - رئیس فوریت های دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: واژگونی مینی بوس پادگان دریایی شهدای تکاور در جاده آبادان - چوئبده موجب مصدوم شدن هشت نفر از سربازان این یگان دریایی شد.

لایروبی اروندرود توسعه گردشگری آبی در آبادان وخرمشهر را به دنبال دارد

آبادان - ایرنا - معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند گفت: مذاکرات امیدوار کننده ای در زمینه لایروبی اروندرود بین ایران و عراق آغاز شده که تحقق آن توسعه گردشگری آبی در آبادان و خرمشهر را به دنبال خواهد داشت.

رییس وقف سنی عراق: عراقی ها در کنار ایران برابر تهدیدها می ایستند

بغداد - ایرنا - شیخ «عبدالطیف الهمیم» رییس دیوان وقف اهل سنت عراق و عالم برجسته اهل سنت در دیدار با 'ایرج مسجدی' سفیر جمهوری اسلامی ایران در بغداد تاکید کرد که عراقی ها در کنار ایران در برابر تهدیدها می ایستند.

احتمال تعطیلی رشته های کم متقاضی علوم پایه پزشکی

دبیر شورای آموزش علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی از ارائه طرح ساماندهی خدمات در حوزه آزمایشگاه‌ها و ایجاد محدودیت در رشته‌های کم متقاضی در علوم پایه پزشکی خبر داد.

رطوبت هوا در آبادان و خرمشهر به 90 درصد رسید

آبادان - ایرنا - رییس اداره هواشناسی آبادان گفت:رطوبت هوا در شهرستان های آبادان و خرمشهر در روز شنبه به 90 درصد رسید.

نشست هماهنگی لایروبی اروندرود با حضور نمایندگان ایران و عراق برگزار شد

آبادان - ایرنا - نشست مشترک هماهنگی 2 کشور ایران و عراق به منظور بررسی مسائل و جزئیات فنی مربوط به لایروبی مشترک اروندرود روز یکشنبه در بندر خرمشهر برگزار شد.

ارائه تسهیلات به مشمولان متقاضی تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از ارائه تسهیلات به مشمولان متقاضی تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت خبر داد.

ارائه تسهیلات به مشمولان متقاضی تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از ارائه تسهیلات به مشمولان متقاضی تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت خبر داد.]]>

ارائه تسهیلات به مشمولان متقاضی تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت

معاون احضار و اعزام سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی از ارائه تسهیلات به مشمولان متقاضی تمدید و تعجیل تاریخ اعزام به خدمت خبر داد.

صادرات ۹۶۵ میلیون دلاری به عراق از ابتدای امسال

نایب رییس اتاق بازرگانی ایران و عراق اعلام کرد که با وجود تحریم‌ها و محدودیت‌های اقتصادی از ابتدای امسال تاکنون صادرکنندگان ایرانی به عراق ۹۶۵ میلیون دلار صادرات داشته‌اند.

مصدومیت ۸تکاور نیروی دریایی در حادثه رانندگی آبادان

واژگونی مینی بوس پادگان دریایی شهدای تکاور در جاده آبادان - چوئبده موجب مصدوم شدن هشت نفر از سربازان این یگان دریایی شد.

مصدومیت تکاوران درآبادان صحت ندارد /لزوم برخورد باعوامل انتشارخبر

آبادان - در پی انتشار خبر مصدومیت هشت تکاور نیروی دریایی، فرمانده پایگاه دریایی آبادان و خرمشهر این خبر را کذب محض خواند.

مصدومیت 8 تکاور نیروی دریایی در حادثه رانندگی آبادان

واژگونی مینی بوس پادگان دریایی شهدای تکاور در جاده آبادان - چوئبده موجب مصدوم شدن هشت نفر از سربازان این یگان دریایی شد.

بخش خبری 30-2-98

در این مجموعه به تشکیل کارگروه فنی مشترک ایران و عراق برای لایروبی اروند رود،حال و هوای رمضانی بازارهای آبادان و خرمشهر و تردد ماشین های سنگین طی روز در شهر پرداخته شد.

چگونه می توان بین فلسفه تحلیلی و اسلامی تعامل برقرار کرد؟

عضو هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس گفت: کار تاریخی درست و فراگیری آموزش‌های لازم در سنت دو کار ضروری است که فرد با این دو می‌تواند کار معنی داری در داد و ستد فلسفه تحلیلی و اسلامی انجام دهد.

کمبود ۱۳هزار نیروی انسانی در آموزش و پرورش

با افزایش پنج درصدی دانش آموزان در آموزش پرورش خراسان رضوی با کمبود ۱۳هزار نیروی انسانی مواجه هستیم.

تعلیق برنامه آموزش ارتش عراق از سوی آلمان

آلمان مشارکت در برنامه آموزش ارتش عراق را به‌خاطر بالا گرفتن تنش‌ها در منطقه ملعق کرد.]]>

فعال شدن طرح‌های مهندسی ایران در عراق

دبیر کل اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق از فعال شدن حدود ۳ میلیارد دلار طرح‌های خدمات فنی و مهندسی پیمانکاران ایران در عراق خبر داد

برهم صالح: در سختی‌ها در کنار دولت و ملت ایران خواهیم ایستاد

رییس‌جمهور عراق اظهار کرد: همان‌طور که جمهوری اسلامی ایران در سختی‌ها کنار دولت و ملت عراق بود ما نیز در سختی‌ها در کنار دولت و ملت ایران خواهیم ایستاد.