مبانی قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب منتشرشد

با تلاش حجت‌الاسلام والمسلمین قرائتی، مقاله «مبانی قرآنی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری» منتشر شد.
کلمات کلیدی: [ بیانیه گام دوم انقلاب]


مطالب مرتبط

بیانیه گام دوم انقلاب، بر اساس خطوط هدایتی قرآن است

تهران- ایرنا-دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور یکی از نکات در بیانیه گام دوم انقلاب را هدایت اراده‌ها برای مجاهده و بنیانگذاری تمدن نوین اسلامی دانست و گفت: تمام مسیر (بیانیه) بر اساس خطوط هدایتی قرآن و تفسیر عملی و اعتقادی آموزه‌های قرآنی است.

اهواز| تربیت نسل قرآنی خواسته مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب است

مدیرکل تبلیغات اسلامی خوزستان با اشاره به نگاه نو مقام معظم رهبری به نسل نو گفت: تربیت نسل قرآنی خواسته رهبر معظم انقلاب در بیانیه گام دوم انقلاب است.

تأکید بر ضرورت فهم بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در ولایت معنوی قرآن

نشست چشم‌انداز گام دوم انقلاب و تبیین نقش مؤسسات قرآنی در تحقق اهداف آن با حضور دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی از سوی غرفه اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور در نمایشگاه قرآن برگزار شد.

گام دوم نشان از پویایی انقلاب دارد

شیراز- رئیس انجمن اسلامی و مسئول بسیج استانداری فارس گفت: بیانیه گام دوم انقلاب و با زمان جلو رفتن جمهوری اسلامی بر همگان انقلاب ثابت کرد که مبانی نظام همواره پویایی خود را حفظ می کند.

خوشنویسی قرآن منطبق بر بیانیه گام دوم انقلاب در نمایشگاه قرآن

مشهد- ایرنا- مسئول کمیته هنری چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قرآن و عترت مشهد گفت: آیات قرآنی منطبق بر توصیه های کلیدی رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم انقلاب توسط پنج خوشنویس برتر مشهد در این نمایشگاه کتابت شده است.

بیانیه گام دوم انقلاب یک بیانیه جهانی است

حجت الاسلام مهدی طائب اظهارکرد: حیطه بیانیه گام دوم انقلاب تنها جمهوری اسلامی نیست، بلکه این یک بیانیه جهانی است.

انعکاس مباحث روز در «بهار انقلاب قرآنی»/پویشی که به سیما رسید

برنامه تلویزیونی «بهار انقلاب قرآنی» در قالب یک پویش تبلیغی به همین نام، به بررسی مسائل سیاسی و اجتماعی روز از منظر قرآن می‌پردازد.

برگشت 3 میلیارد از اعتبار قرآنی سال 97 به خزانه

جدول توزیع اعتبارات قرآنی از محل تحقق اهداف منشور توسعه فرهنگ قرآنی در سال 1397 به دستگاه‌های فعال در این حوزه به همت شورای عالی انقلاب فرهنگی منتشر شده که در آن برگشت بیش از سه میلیارد ریال از این بودجه به خزانه دیده می‌شود.

بیانیه گام دوم انقلاب در برش استانی عملیاتی شود

زنجان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: با توجه به اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب که توسط رهبری معظم اعلام شد، این بیانیه در برش استانی باید عملیاتی شود.

پیشرفت ایران با نقش آفرینی جوانان در «گام دوم انقلاب»

ارومیه- ایرنا- معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد خوی بیانیه «گام دوم انقلاب» را حلّال بسیاری از مشکلات جامعه به دست جوانان کشور عنوان کرد و گفت: رهبری در بیانیه گام انقلاب، آینده درخشان و امیدبخش ایران در سایه بهره مندی از ظرفیت جوانان را ترسیم کرده ا

آیت‌الله دری نجف‌آبادی: بیانیه گام دوم انقلاب باید سرلوحه کار مسئولان و مردم باشد

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب باید سرلوحه کار مسئولان و مردم باشد گفت: ایجاد تمدن نوین اسلامی افق نگاه رهبری در بیانیه گام دوم است.

بیانیه گام دوم انقلاب، راهبرد تحقق تمدن نوین اسلامی است

گنبدکاووس - ایرنا - رییس سازمان بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان گلستان با اشاره به بیانیه رهبری موسوم به گام دوم انقلاب، خاطرنشان کرد: راهبرد این بیانیه مهم، تحقق تمدن نوین اسلامی است.

جزئیات نخستین نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات اسلامی

مسئول نمایشگاه دستاوردهای قرآنی دفتر تبلیغات گفت: معرفی آثار و محصولات قرآنی و شناسایی ظرفیت‌های قرآنی و ترویج آموزه‌ها و فرهنگ قرآنی از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

بیانیه گام دوم انقلاب سرلوحه کار مسئولان و مردم باشد

اردستان- معاون سابق سیاسی سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید سرلوحه کار مسئولان و آحاد ملت ایران قرار گیرد.

گزارش نحوه توزیع اعتبارات قرآنی در سال 97 منتشر شد

تهران – ایرنا – دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، گزارش نحوه توزیع اعتبارات قرآنی در سال 97 را که توسط دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی تهیه شده است، منتشر کرد.

فعالیت 50 روحانی برای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در قشم

قشم - ایرنا - رییس اداره تبلغیات اسلامی قشم گفت:در راستای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب، 50 روحانی در این شهرستان فعالیت می کنند.

نشست تبیین بیانیه "گام دوم انقلاب" با حضور نسل جوان در اهواز+ تصاویر

نخستین نشست صمیمی با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب و باحضور اقشار مختلف و سخنرانی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های خوزستان در اهواز برگزار شد.

افتتاحیه نمایشگاه علوم قرآنی در یزد

یزد - ایرنا - نمایشگاه علوم قرآنی با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد،استاندار و جمعی از مسئولان ، تا دوم خرداد از ساعت 21 الی 1 بامداد در محل حسینیه صاحب الزمان عج محمود آباد( انتهای خیابان انقلاب ) برای بازدید علاقه مندان دایر است.

آثاری از بیانیه گام دوم انقلاب در نمایشگاه قرآن مشهود نبود

معاون پژوهش و برنامه ریزی ستاد همکاریهای حوزه و آموزش و پرورش گفت:با توجه به اینکه شاکله بیانیه گام دوم از قرآن کریم است شایسته بود آثاری از این بیانیه مهم را درنمایشگاه شاهد باشیم.

دیدارفعالان قرآنی با امام جمعه ایلام

ضرورت توجه به مبلغین ومفسرین قرآنی ،ایجاد کارگروه اندیشه ورزی قرآن در استان ،وپاسداشت چهره های قرآنی از مهمترین مباحث مطرح شده در این دیدار بود.