هواشناسی: باد شدید و گرد و خاک استان سمنان را فرا می گیرد

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان گفت: وزش باد شدید به همراه‌ گرد و خاک برای 72 ساعت آینده این استان پیش بینی می شود.مطالب مرتبط

سرپرست هواشناسی: ناپایداری جوی 2 روز سمنان را فرمی گیرد

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان گفت: بارش های رگباری، کاهش دما و وزش باد شدید در 48 ساعت آینده امکان واردشدن خسارت هایی برای این استان را در پی دارد.

رعدوبرق، رگبار و باد شدید سمنان را در برمی‌گیرد

سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان با اشاره به وضعیت جوی این استان در روزهای آینده گفت: رعدوبرق، رگبار و وزش باد شدید در راه استان سمنان است.

هواشناسی سمنان نسبت به رگباری بودن بارش ها هشدار داد

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان گفت: بارش های رگباری، تگرگ و وزش باد شدید پدیده غالب 72 ساعت آینده در این استان است.

پیش بینی وزش باد شدید در سمنان

کارشناسان هواشناسی در 24 ساعت آینده در ارتفاعات و مناطق شمالی رگبار و رعد و برق و در همه مناطق استان سمنان وزش باد شدید را پیش بینی کردند.

سرپرست هواشناسی: کاهش دما و وزش باد برای سمنان پیش بینی می شود

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان گفت: کاهش دما و وزش باد شدید برای 48 ساعت آینده این استان پیش بینی می شود.

سرپرست هواشناسی سمنان: بهار امسال گرمتر آغاز شد

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان گفت: متوسط دمای هوای فروردین 98 در استان نسبت به مدت مشابه بلند مدت 0.6 درجه سانتی گراد بیشتر بود.

تداوم بارندگی ها در سمنان

کارشناسان هواشناسی برای 24 ساعت آینده استان سمنان بارش باران ، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در نقاط مستعد احتمال تگرگ پیش بینی کردند . روزهای پنج شنبه و جمعه دما بین 3 تا 5 درجه کاهش می یابد.

هواشناسی سمنان نسبت به سیلابی شدن مسیل ها هشدار داد

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی سمنان گفت: با تقویت سامانه بارشی احتمال جاری شدن سیلاب در 48 ساعت آینده در برخی از نقاط این استان دور از انتظار نیست.

سرپرست هواشناسی سمنان: سامانه ناپایدار جوی وارد می شود

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان گفت: بارش های پراکنده رگباری گاهی با رعد و برق با گذر امواج کم دامنه ناپایدار پدیده غالب 48 ساعت آینده این استان است.

وزش باد و افزایش دمای هوا در پایان هفته سمنان

کارشناسان هواشناسی برای 24 ساعت آینده استان سمنان وزش باد شدید بخصوص در نواحی شرقی ، شمال شرق و شمالی ، در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر و بارش های رگباری و افزایش دمای هوا را پیش بینی کردند .

سرپرست هواشناسی سمنان: دمای هوا افزایش می یابد

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان گفت: افزایش نسبی دمای هوای از اویل هفته آینده برای این استان پیش بینی می شود.

هوای سمنان 6 درجه خنک می شود

کارشناسان هواشناسی برای 24 ساعت آینده استان سمنان کاهش 4 تا 6 درجه ای دمای هوا ، بارش باران ، رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و در نقاط مستعد احتمال تگرگ پیش بینی کردند و درباره احتمال خسارت های بارندگی و وزش باد هشدار دادند.

باد شدید اغلب مناطق خراسان جنوبی را فرا می گیرد

بیرجند - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: با توجه به همدیدی و آینده نگری نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز و فردا (چهارشنبه) در اغلب نقاط استان شاهد وزش تندباد و گرد و خاک خواهیم بود.

پیش بینی وزش باد شدید و گرد و خاک در سمنان

کارشناسان هواشناسی برای 24 ساعات آینده در بخش غرب ، مرکزی و شرق ، کمی تا نیمه ابری همراه با وزش باد شدید و گرد و خاک و افزایش ابر و در ارتفاعات شمالی و شمال شرق رگبار پراکنده و رعد و برق پیش بینی کردند.

هشدار هواشناسی درباره خسارت ناشی از بارندگی و وزش باد

سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان درباره خسارت های ناشی از بارش های رگباری، تگرگ و وزش باد شدید هشدار داد.

50 طرح کشاورزی 150 میلیارد ریال تسهیلات می گیرد

سمنان- ایرنا- رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: 50 طرح کشاورزی سمنان در قالب رفع موانع تولید تا سه ماه آینده 150 میلیارد ریال تسهیلات می گیرد.

سمنان گرم تر می شود

کارشناسان هواشناسی برای هفته پیش رو افزایش نسبی دمای هوا در استان سمنان را پیش بینی کردند.

اطلاعیه سازمان هواشناسی درباره رگبار باران و وزش باد شدید در برخی استان‌ها

سازمان هواشناسی با صدور اطلاعیه‌ای از رگبار باران همراه با رعد و برق، وزش باد شدید و احتمال سیلابی شدن ناگهانی مسیل‌ها و آب گرفتگی معابر در برخی استان‌ها خبر داد.

وزش باد شدید درخراسان جنوبی

هواشناسی درباره وزش باد شدید ، گرد و خاک و کاهش دید افقی در استان بویژه در روزهای سه شنبه و چهارشنبه اطلاعیه جوی صادر کرد.

سمنان خنک می شود

کاهش 4 تا 6 درجه ای دمای هوا تا روز پنج شنبه و بارش باران ، رگبار ، رعد و برق و وزش باد نسبتا شدید بویژه در نواحی شمالی و ارتفاعات ، پیش بینی هواشناسان درباره وضعیت جوی در 48 ساعت آینده استان سمنان است .