تولیدکنندگان فناوری‌های متوسط و ابتدایی هم به حمایت نیاز دارند

تهران- ایرنا- دبیرانجمن شرکت‌های دانش‌بنیان استان‌اصفهان خواستار حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از همه تولیدکنندگان فناوری (فناوری‌های پیشرفته، میانه و ابتدایی) در کشور شد.مطالب مرتبط

فعالان صنعت پرورش اسب در ابرکوه نیاز به حمایت دارند

یزد - ایرنا - رئیس شورای اشتغال شهرستان ابرکوه گفت: صنعت پرورش و نگهداری اسب به عنوان یکی از رویکردهای جدید توسعه گردشگری بسیار مورد توجه است، به همین دلیل سرمایه گذاران و فعالان این حوزه نیاز به حمایت دارند.

حمایت قاطع نظام از صنعتگران و تولیدکنندگان

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از تصویب سه مصوبه جدید توسط سران قوا برای حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران خبر داد.

تصویب ۳ مصوبه جدید توسط سران قوا در حمایت از تولیدکنندگان

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از تصویب سه مصوبه جدید توسط سران قوا برای حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران خبر داد.

تصویب سه مصوبه جدید توسط سران قوا/ حمایت قاطع نظام از صنعتگران و تولیدکنندگان

دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید از تصویب سه مصوبه جدید توسط سران قوا جهت حمایت از تولیدکنندگان و صنعتگران خبر داد.]]>

اقلام مورد نیازتان را از تولیدکنندگان بومی تهیه کنید

رییس سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: یکی از مؤثرترین راه‌های رونق تولید و حمایت از کالا‌های تولیدی استان، استفاده ارگان‌های استانی از محصولات تولیدکنندگان بومی است.

خودکفایی در تولید سرنگ با حمایت صندوق پژوهش علم ‌وصنعت

تهران- ایرنا- مدیر دفتر توسعه فناوری دانشگاه علم و صنعت با اشاره به خودکفایی در تولید سرنگ اینفلیتور توسط محققان این دانشگاه، گفت: نیاز کشور به این سرنگ که مشمول تحریم های ظالمانه علیه ایران است، با سرمایه گذاری دو میلیارد تومانی صندوق پژوهش و فناوری علم

ایتام بهاباد تحت حمایت 670حامی قرار دارند

یزد - ایرنا - رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) بهاباد با اشاره به اهمیت و فضایل ماه رمضان گفت: هم اکنون 670 شهروند با کمک های خود 192 یتیم شهرستان را تحت حمایت دارند.

913 زندانی با جرایم غیرعمد در گیلان نیاز به حمایت دارند

رئیس کل دادگستری گیلان گفت: از مجموع 8 هزار و 600 زندانی با جرایم غیرعمد در گیلان، بیش از 2 هزار نفر آزاد شدند 913 نفر از آنها نیازمند حمایت نیکوکاران هستند.

یک پنجم مردان درجاتی از واریکوسل را دارند

تهران - ایرنا - عضو تیم تخصصی مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا با اشاره به اینکه یک پنجم مردان درجاتی از واریکوسل دارند، گفت: حدود 20 درصد مردان درجاتی از این بیماری شامل خفیف، متوسط یا شدید را دارند.

80 خانه و بنای تاریخی دزفول نیاز به مرمت دارند

دزفول - ایرنا - رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان دزفول گفت: 80 خانه، مسجد و بنای تاریخی شهرستان دزفول نیاز به مرمت و استحکام بخشی دارند که برای مرمت هرکدام از این آثار افزون بر یک میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

درخواست تولیدکنندگان فولاد برای اصلاح قیمت پایه میلگرد در بورس کالا + نامه

انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران در قالب نامه ای خواستار اصلاح قیمت پایه میلگرد و کاهش نرخ کارمزدهای بورس کالا برای حمایت از تولیدکنندگان فولاد شد.

میانگین سالمندان البرز پایین‌تر از متوسط کشوری/مدیران در راستای وظایف، رفاه سالمندان را فراهم کنند

معاون استاندار البرز ضمن تاکید بر فراهم کردن نیاز سالمندان گفت: با بررسی آمار و ارقام میانگین سالمندان البرز از متوسط کشوری پایین‌تر است.]]>

پایان‌نامه‌های دانشجویی به محصولات دانش‌بنیان تبدیل می‌شود

تهران- ایرنا- ستاد توسعه فناوری‌های آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های فناورانه که منجر به ایجاد کسب و کار در حوزه وظایف توسعه فناوری این ستاد می‌شود حمایت

فراخوان حمایت از طرح‌های پژوهشی حوزه شناختی منتشر شد

تهران- ایرنا- دهمین فراخوان حمایت از طرح های پژوهشی توسط ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با تمرکز بر مسائل شناختی فراگیر جامعه منتشر شد.

نماینده آق‌قلا: مردم سیل‌زده همچنان به مواد غذایی و آب شرب نیاز دارند

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان این که در حال‌ حاضر استان گلستان در بحران بعد از سیل قرار دارد، گفت: مردم همچنان به مواد غذایی و آب شرب لازم نیاز دارند که جمعیت هلال احمر باید به این موضوع رسیدگی کند.

رفع نیاز صنایع در تولید تجهیزات فنی

در مرکز نوآوری و فناوری ابن سینا دانشگاه صنعتی امیرکبیر یک تیم فنی دانش بنیان موفق به تولید قطعات و تجهیزات فنی با فناوری بالا شده اند

اثربخشی صندوق‌های پژوهش و فناوری بیش از گذشته می‌شود

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اطمینان دارم با حمایت اعضای باتجربه‌ای که در کارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری گردهم آمده‌اند، اثربخشی این صندوق‌ها بیشتر از گذشته خواهد بود.

۲۵۰۰ بیمار خاص در اردبیل تحت حمایت و مراقبت‌های درمانی قرار دارند

اردبیل - رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در حال حاضر بیش از دو هزار ۵۳۹ بیمار خاص در این استان تحت حمایت و مراقبت‌های درمانی قرار دارند.

دوربین‌های شهری مسکو به فناوری تشخیص چهره مجهز می‌شوند

مقامات مسکو قصد دارند برای شناسایی مجرمان، نوعی فناوری تشخیص چهره با قابلیت ارزیابی رفتار انسان‌ها را به کار گیرند.

تاکید معاون فناوری رئیس جمهور بر فراگیری فناوری

امروز یکی از اشتباهات ما این است که فناوری را می‌خریم در حالی که فناوری خریدنی نیست و آن را باید فرا گرفت.