شهرداری، بتن محور میانی چهارباغ اصفهان را جمع کند

مدیر کل حفظ و احیا بناها، بافت‌ها و محوطه‌های تاریخی سازمان میراث فرهنگی دستور جمع‌آوری بتن مورد استفاده در چهارباغ عباسی را صادر کرد.مطالب مرتبط

پاسخ به چند انتقاد از پروژه چهارباغ عباسی/ آبراه و حوضی پیدا نشد

مسئولان پروژه چهارباغ اصفهان به انتقادهای مطرح شده درباره فعالیت‌های شهرداری در این گذر و اجرای طرح پیاده‌راه سازی پاسخ دادند و گفتند که اثری از حوض‌های صفوی چهارباغ پیدا نکرده‌اند.

ساماندهی دردسرساز چهارباغ با16میلیارد/موافقت میراثی ها با شهرداری

میراث فرهنگی اصفهان با عملیات اجرایی شهرداری در پروژه ساماندهی چهارباغ موافق است پروژه ای که تا کنون 8 میلیارد تومان برای آن هزینه شده با چالش ها و حاشیه های زیادی رو به رو بوده و هست.

هیچ کس چهارباغ را آن طور که بود ندید

دعوت سنت‌شکنانه شهرداری اصفهان از خبرنگاران منتقد حوزه میراث فرهنگی برای بازدید از چهارباغ عباسی، نشان داد، برخی از خبرنگاران درباره این خیابان تاریخی دچار سوء تفاهم هستند.

محفل انس با قرآن در مدرسه چهارباغ اصفهان

ایرنا-اصفهان- تصاویر جزء خوانی قرآن کریم در مدرسه چهار باغ اصفهان را نشان می دهد. همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان ،محافل انس با قرآن کریم در بسیاری ازاماکن مذهبی اصفهان برگزار می شود.*11*

ذوب آهن اصفهان مغلوب شهرداری سیرجان شد

اصفهان- ایرنا- تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان توانست جمعه شب با نتیجه 2 بر صفر تیم ذوب آهن اصفهان را شکست دهد.

آخرین وضعیت بازسازی محورهای تخریب شده ناشی از سیل در طبس

سرپرست اداره راهدای و حمل و نقل جاده‌ای طبس گفت: پس از اتمام عملیات بازسازی خرابی‌های ناشی از سیل‌های اخیر، حذف دو آبنما در محور طبس – اصفهان و عملیات احداث دو دستگاه ابنیه فنی در این محور همچنین روکش آسفالت شش کیلومتر از محور طبس - اصفهان ، 15 کیلومتر ر

لیگ برتر فوتبال بانوان/دیدار ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان

ایرنا- اصفهان - دیدار تیمهای فوتبال شهرداری سیرجان و ذوب آهن اصفهان در چارچوب لیگ برتر بانوان شامگاه جمعه با برتری 2 بر صفر شهرداری سیرجان پایان یافت، این بازی دارای حاشیه هایی از جمله درگیری دو تیم بود.*15*

دیدار تیم‌های فوتبال بانوان ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان

از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان، تیم‌های ذوب آهن و شهرداری سیرجان در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه دو بر صفر به سود تیم شهرداری سیرجان به پایان رسید. همچنین در این بازی به علت درگیری فیزیکی شدید و دعوای بین بازیکنان

دیدار ذوب آهن و شهرداری سیرجان با درگیری همراه بود

اصفهان-ایرنا- دیدار دو تیم فوتبال بانوان ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان در هفته شانزدهم لیگ برتر با برخورد فیزیکی چند بازیکن همراه بود.

دیدار ذوب آهن و شهرداری سیرجان با درگیری همراه بود

اصفهان-ایرنا- دیدار دو تیم فوتبال بانوان ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان در هفته شانزدهم لیگ برتر با برخورد فیزیکی چند بازیکن همراه بود.

باید برای ایمنی بازار اصفهان اقدام جدی صورت گیرد

اصفهان- ایرنا- مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان گفت: اگر برای ایمنی بازار اصفهان اقدامات جدی صورت نگیرد حادثه بازار تبریز برای این کلانشهر تکرار خواهد شد.

محور سخنان امامان جمعه استان اصفهان

اصفهان - ایرنا - مردم ایران خواهان مذاکره با آمریکا نیستند، ساختار نظام بانکی برای رونق تولید ناکارآمد است و امریکا طبل توخالی است از جمله محورهای سخنان امامان جمعه این هفته نماز جمعه شهرستانهای استان اصفهان است.

مرگ 2 نفر در تصادف محور یاسوج - اصفهان

کشف بیش از ۹۹ کیلو گرم مواد مخدر در محور اصفهان – یاسوج

چهارباغ برای که به صدا درمی‌آید؟

خجالت‌آور بود، اما باید جلو می‌رفتم و از تک‌تک آن‌ها می‌پرسیدم آیا به نظر خودشان، موسیقی خیابانی، تکدی گری است؟

نزدیک انتخابات یادتان به طرح تقسیم استان افتاد؟

استاندار اسبق اصفهان گفت: همراه اصفهان بودن یک برند است، علی رغم اینکه شهرستان کاشان از لحاظ جایگاه تاریخی و مذهبی ویژه است، اما اصفهان اگر اصفهان است با تمام شهرستان هایش اصفهان است.

تعلل بازیکن تیم شهرداری سیرجان مسبب آغاز درگیری بود

اصفهان-ایرنا- سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفت: اتفاقات و درگیری بین بازیکنان تیم فوتبال بانوان ذوب آهن و شهرداری سیرجان به دلیل تعلل و تاخیر بازیکن تیم میهمان هنگام تعویض بود.

قرار دستور موقت برای بازیکنان تیم بانوان شهرداری سیرجان و ذوب‌آهن

کمیته انضباطی رای دستور موقت خود را در خصوص دیدار تیم‌های فوتبال بانوان شهرداری سیرجان و ذوب آهن اصفهان صادر کرد.

لیگ برتر فوتبال بانوان| دیدار بالا نشینان جدول با نمایندگان اصفهان

درهفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال بانوان نمایندگان اصفهان به مصاف شهرداری بم و سیرجان می‌روند.

ناظر بازی ذوب آهن و شهرداری سیرجان: اتفاقاتی که در این بازی افتاد فوتبالی نبود

ناظر بازی تیم‌های ذوب آهن اصفهان و شهرداری سیرجان می‌گوید بازی این دو تیم نیازمند یک جرقه بود تا به درگیری منجر شود.