پاسخگویی دفتر آیت‌الله مکارم به ۸ زبان دنیا

بخش پاسخگویی برخط (آنلاین) مسائل شرعی دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی از نخستین روز ماه مبارک رمضان به صورت شبانه‌روزی و به هشت زبان به سوالات مخاطبان پاسخ می‌دهد.مطالب مرتبط

تکذیب شایعات تجارت شکر و ارتباط با «مدلل» توسط دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی

دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی با رد شایعات مطرح‌ شده پیرامون تجارت شکر و سهام شرکت قند دزفول، هر گونه ارتباط با مدلل را رد کرد.

پاسخ دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی به تکرار یک شایعه

قم| مراسم احیای شب‌های قدر با حضور آیت‌الله مکارم شیرازی برگزار می‌شود

مراسم احیای شب‌های قدر با سخنرانی آیت‌الله مکارم شیرازی مرجع تقلید شیعیان در قم برگزار می‌شود.

نکوهش صومعه نشینی و دوری از دنیا/ بزرگترین لذت در دنیا و آخرت

آیت الله مدرسی گفت: ما باید یک تعادلی بین دنیا و آخرت برقرار کنیم. آنهایی که می گویند ما دنیا را نمی خواهیم و فقط سمت آخرت می روند، در نهایت گرفتار می شوند.

دنیا آینه تمام قد آخرت است/ دعای حضرت یوسف پس از رسیدن به پادشاهی

آیت الله مدرسی گفت: دنیا آینه تمام قد آخرت است ولی قیاس دنیا با آخرت خیلی کم است اما حقیقت آن یکی است. همین آتش در دنیا، همان آتش آخرت است.

رهبر انقلاب: راجع به زبان فارسی حقیقتاً نگرانم

حضرت آیت الله خامنه ای در دیدار استادان زبان و ادب پارسی و شاعران گفتند: من راجع به زبان فارسی حقیقتاً نگرانم زیرا در جریان عمومی، زبان فارسی در حال فرسایش است.

رد شایعات مطرح شده پیرامون تجارت شکر

قم - ایرنا - دفتر آیت الله ناصر مکارم شیرازی مطلبی در خصوص رد شایعات مطرح شده پیرامون تجارت شکر، سهام شرکت قند دزفول و ارتباط معظم له با آقای مدلل منتشر کرد.

شاخص یابی بیانات رهبر انقلاب در دیدار جمعی از شاعران و اهالی فرهنگ و ادب

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بخش دیگری از سخنانشان، درخصوص زبان فارسی ابراز نگرانی کردند و گفتند: من راجع به زبان فارسی حقیقتاً نگرانم زیرا در جریان عمومی، زبان فارسی در حال فرسایش است.

حضور دفتر آیت‌الله جوادی آملی در نمایشگاه قرآن

دفتر آیت‌الله جوادی آملی تنها دفتر مراجع عظام تقلید است که در نمایشگاه بین‌المللی قرآن به عنوان بزرگ‌ترین رویداد قرآنی کشور حضور یافته است.

پاسخگویی برخط مدیران استان به مشکلات شهروندان

مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری خراسان رضوی از پاسخگویی برخط مدیران استان به مشکلات شهروندان خبر داد.

آیت‌الله مکارم‌ شیرازی: مسؤولان در برابر کوتاهی در انجام وظایف پاسخگو باشند

طرح «پل حیات» در غرفه دفتر آیت الله جوادی آملی اجرا می‌شود

طرح «پل حیات» از سوی دفتر آیت الله جوادی آملی در بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم باعث شور و نشاط و حضور جوانان و علاقه مندان زیادی در این غرفه شده است.

سخت‌گیری‌ها بر کاربرد زبان فارسی در صداوسیما تشدید می‌شود

رئیس سازمان صداوسیما در دستوری ویژه، وظایف جدیدی برای شورای تخصصی مجریان و دفتر موسیقی و سرود جهت نظارت دقیق‌تر در صیانت از زبان فارسی اصیل، مشخص کرد.

راجع به زبان فارسی حقیقتا نگرانم / از صداوسیما گله‌مندم

در شب ولادت باسعادت کریم اهل‌بیت حضرت امام حسن مجتبی علیه‌السلام جمعی از استادان زبان و ادب پارسی و شاعران جوان و پیشکسوت با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

دستور علی عسکری برای صیانت از زبان فارسی

رئیس سازمان صداوسیما در دستوری ویژه وظایف جدیدی برای شورای تخصصی مجریان و دفتر موسیقی و سرود جهت نظارت دقیق تر در صیانت از زبان فارسی اصیل مشخص کرد.

روایت عضو جامعه مدرسین از راز محبوبیت منبرهای اخلاقی «آسیدمهدی طباطبایی»‌

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: شب‌های ماه مبارک رمضان فقرا به منزل آیت‌الله طباطبایی می‌رفتند و ایشان با خوش‌رویی از آن‌ها پذیرایی می‌کرد، ازجمله افرادی بود که هیچ‌گاه دنیا نتوانست وی را جذب کند بلکه وی دنیا را جذب و آن را مهار کرده بود.

آیت‌الله تالهی‌همدانی که بود/عالمی که ارتباط تنگاتنگی با جوانان به ویژه رزمندگان داشت‌

آیت الله محمدهادی تالهی همدانی یکی از علما و عرفای به نام همدان است که سال 1279 در خانواده‌ای مذهبی در منطقه تاریخی جولان این شهر به دنیا آمد.

روح الله حسینی مدیرکل دفتر جشنواره ها و همکاریهای بین الملل سازمان سینمایی شد

حسین انتظامی رئیس سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری در حکمی روح الله حسینی را به عنوان «مدیرکل دفتر جشنواره ها و همکاریهای بین الملل» منصوب کرد.

انتشار کتابی از آیت‌‌الله سبحانی به زبان اردو

دستور رئیس سازمان صدا وسیما برای صیانت از زبان فارسی اصیل

رئیس سازمان صداوسیما در دستوری ویژه وظایف جدیدی برای شورای تخصصی مجریان و دفتر موسیقی و سرود جهت نظارت دقیق‌تر در صیانت از زبان فارسی اصیل، مشخص کرد.