دادستان بهبهان ویلاسازی درمنطقه حفاظت شده خائیز را متوقف کرد

اهواز - ایرنا - رئیس کمیته حقوقی شورای هماهنگی تشکل های محیط زیستی و منابع طبیعی خوزستان گفت: دادستان بهبهان امروز طی نامه ای دستور توقف عملیات اجرایی طرح گردشگری «تنگ تکاب» در منطقه حفاظت شده خائیز را صادر کرد.مطالب مرتبط

خطر آتش سوزی در کمین منطقه حفاظت شده خائیز؛ برای مقابله آمادگی داریم

خطر آتش سوزی منطقه حفاظت شده خائیز از توابع شهرستان کهگیلویه را به دلیل بارش‌های کم سابقه و رویش علوفه تهدید می‌کند.

دادستان کل آمریکا: از ریاست جمهوری حفاظت می‌کنم نه ترامپ

دادستان کل آمریکا در مصاحبه جدیدی گفت، او نقش خود را در وزارت دادگستری به عنوان کسی می‌بیند که می‌تواند برای حفاظت از باور دیرینه خود که همانا قدرت اجرایی است تلاش کند.

چهار هکتار از اراضی ملی در بهبهان رفع تصرف شد

اهواز - ایرنا - سرپرست فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی خوزستان گفت: چهار هکتار از اراضی ملی در بهبهان رفع تصرف و ساخت و سازهای غیرمجاز در آن به مساحت 2.5 هکتار به طور کامل تخریب شد.

600 میلیارد ریال برای احداث سد خائیز تنگستان اختصاص یافت

بوشهر- ایرنا- فرماندار تنگستان گفت: از محل اعتبارات سفر رئیس جمهوری به استان بوشهر 600 میلیارد ریال برای احداث سد مخزنی خائیز اختصاص یافت.

رطوبت 82 درصدی هوای بهبهان

رطوبت نسبی هوا امروز در شهر بهبهان 82 درصد به ثبت رسید که بیشترین میزان رطوبت نسبی ثبت شده در بین ایستگاههای هواشناسی خوزستان است.

21،5 تن تخمه آفتابگردان قاچاق در بهبهان کشف شد

اهواز-ایرنا- فرمانده انتظامی خوزستان گفت:محموله 21 هزار و 500 کیلوگرمی تخمه آفتابگردان قاچاق به ارزش هشت میلیارد ریال در شهرستان بهبهان کشف شد.

خوزستان| عملیات گازرسانی به 25 روستای بخش زیدون شهرستان بهبهان آغاز شد

فرماندار بهبهان گفت:عملیات گازرسانی به روستاهای بخش زیدون در سه فاز 23 کیلومتر خط تغذیه ، 120 کیلومتر شبکه توزیع و نصب 1300 انشعاب گاز آغاز شد.

توقیف بیش از 21 هزار کیلو تخمه آفتابگردان قاچاق در بهبهان

فرمانده انتظامی استان از کشف 21 هزار و 500 کیلو تخمه آفتابگردان قاچاق به ارزش 8 میلیارد ریال در شهرستان بهبهان خبر داد. ]]>

طرح کارآفرینی اشتغال پذیری دانشجویان را افزایش می دهد-1

تهران- ایرنا- مدیر مرکز کار آفرینی دانشگاه بهبهان با اشاره به اجرای یک ساله طرح جامع کار آفرینی در دانشگاه صنعتی خاتم الانبیا بهبهان گفت: در این طرح با اضافه کردن توانمندی هایی به تخصص دانشجویان، امکان اشتغال پذیری آنها را بالا می بریم.

پکن: واشنگتن رویکرد اشتباه خود را متوقف کند

وزارت خارجه چین: پکن اقدامات ضروری بیشتری را برای حفاظت قاطع از حقوق و منافع مشروع شرکت های چینی انجام خواهد داد.

جوانان بهبهان خواستار استخدام در پالایشگاه گاز بیدبلند شدند

اهواز - ایرنا - حدود 200 نفر از جوانان شهرستان بهبهان روز پنجشنبه با حضور در مقابل ساختمان پالایشگاه گاز بیدبلند خواستار استخدام خود در این پالایشگاه شدند.

خروج دام های غیرمجاز از مراتع منطقه حفاظت شده اشترانکوه

خرم آباد - ایرنا - مسئول منطقه حفاظت شده اشترانکوه گفت: در راستای جلوگیری از تخریب پوشش گیاهی و حفاظت بهتر از محیط زیست دام های غیرمجاز از مراتع منطقه حفاظت شده اشترانکوه خارج شدند.

خروج دام‌های غیرمجاز از مراتع منطقه حفاظت شده اشترانکوه

مسئول منطقه حفاظت شده اشترانکوه گفت: در راستای جلوگیری از تخریب پوشش گیاهی و حفاظت بهتر از محیط زیست دام‌های غیرمجاز از مراتع منطقه حفاظت شده اشترانکوه خارج شدند.

نگه داری از منطقه حفاظت شده قلاجه به محیط زیست واگذار شد

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری گیلانغرب گفت: در راستای صیانت و حفاظت از منطقه حفاظت شده قلاجه که نادرترین گونه‌های گیاهی وجانوری را درخود جای داده حفاظت از این منطقه به محیط زیست واگذار شد.

تخریب حصار غیرقانونی در اراضی ملی بهبهان+تصاویر

پاناسونیک همکاری با هوآوی را متوقف کرد

سخنگوی پاناسونیک اعلام کرد همه معاملات تجاری با هوآوی و 68 شرکت زیرمجموعه آن که مشمول ممنوعیت دولت آمریکا هستند متوقف کرده ایم .

بازدید از برج ایفل متوقف شد

تهران - ایرنا - بازدید گردشگران از برج ایفل در پی تلاش غیرقانونی یک مرد برای صعود از سازه فلزی این نماد فرانسه تا اطلاع ثانوی متوقف شد.

تیم فولاد خوزستان متوقف شد

اهواز - ایرنا - تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته پایانی لیگ برتر باشگاه های ایران برابر حریف خود تراکتور سازی تبریز متوقف شد.

20 هکتار از اراضی ملی سیرجان رفع تصرف شد

کرمان - ایرنا - دادستان سیرجان گفت: سودجویان و متصرفان اراضی ملی و دولتی در حومه این شهرستان 20 هکتار از اراضی ملی به ارزش 40 میلیارد ریال را به تصرف خود در آورده بودند که با حکم دستگاه قضایی توسط یگان حفاظت منابع طبیعی و همکاری نیروی انتظامی رفع تصرف شد.

روش های نوین حفاظت از تنوع زیستی

تهران - ایرنا - برنامه سی و هفتمین زنگ آموزش سازمان حفاظت محیط زیست به موضوع روش های نوین حفاظت از تنوع زیستی اختصاص یافت که دوشنبه ( 30 اردیبهشت ) ساعت 9 در این سازمان برگزار می شود.