نام‌نویسی کلاس‌های خبرنگاری ایسنا

نام‌نویسی دور تازه کلاس‌های اصول خبرنگاری ایسنا آغاز شد.مطالب مرتبط

هیچکدام از 4 هزار خبر مرتبط با سیل در ایسنا تکذیب نشد

مدیرعامل ایسنا با بیان اینکه راویان سیل خبرنگاران هستند و باید کار را ادامه دهند، گفت: در این مدت ۴ هزار خبر از سه استان درگیر سیل بر خروجی ایسنا منتشر شد و حتی یک خبر ایسنا تکذیب یا مورد اعتراض مسئولان واقع نشد یا نیاز به توضیحی نداشت که باید به این همکا

شایعه‌ای که به ایسنا نسبت داده شد

اقدام اشتباه یکی از سایت‌های خبری در انتشار خبر افزایش سقف برداشت از خودپردازها سبب شده که در شبکه‌های اجتماعی، این خبر به ایسنا نسبت داده شود، در حالی که این خبر اسفند پارسال روی خروجی ایسنا قرار گرفته بود.

۶ سال حداقل سن برای کلاس اولی شدن

حداقل سن نام نویسی کودکان در پایه اول دبستان در کهگیلویه و بویراحمد ۶ سال تمام اعلام شد.

آمار غیرواقعی خبرنگاران برای دریافت طرح ترافیک اصلاح شد

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه ویژه‌ خبرنگاری گفت: سعی کردیم از سال 97 آمار را تعدیل و اسامی افرادی که خارج از چارچوب و قالب خبرنگاری بود، را مدیریت کنیم؛ بر این اساس به عدد 2 هزار و 240 رسیدیم.

برای مقابله با قاچاق سوخت نیاز به ساماندهی فروش آن داریم

‌فرماندار شهرستان میناب با حضور در دفتر خبرگزاری ایسنا، منطقه خلیج فارس، از فعالیت‌های خبرنگاران و عکاسان این دفتر بازدید کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگار ایسنا شد.

موضع وزیر کار درباره سخت و زیان‌آور بودن شغل خبرنگاری

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص سخت و زیان‌آور بودن شغل خبرنگاری، آمار اشتغال ایجاد شده در طرح اشتغال روستایی و آخرین اخبار از مدیران چند شغله و نجومی‌بگیران سخن گفت.

دوره آموزش خبرنگاری در استان قزوین برگزار می‌شود

قزوین - ایرنا - مسئول کانون بسیج رسانه سیدالشهدای شهرستان قزوین از برگزاری دوره آموزش خبرنگاری مقدماتی با عنوان دوره شهید شیخ حسنی از یک تیر تا 31 مردادماه خبر داد.

دوره‌های آموزش خبرنگاری و تصویربرداری در یاسوج برگزار می‌شود

مدیر خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری دوره‌های آموزش خبرنگاری و تصویربرداری در یاسوج خبر داد ‌و گفت: در پایان این دوره‌ها به شرکت‌کنندگان مدرک معتبر اعطاء می‌شود.

سمنان میزبان دوسالانه سفرنامه نویسی و خاطره نامه نویسی رضوی شد

کمبود ۴۵۰ کلاس درس در خراسان جنوبی/ ۳۰۰ کلاس در بیرجند نیاز داریم

بیرجند- مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: ۴۵۰ کلاس درس در استان کمبود داریم که ساخت ۳۰۰ کلاس در بیرجند مورد نیاز است.

"ایسنا"؛ رسانه‌ای خوش‌نام است

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ایسنا رسانه‌ای خوش‌نام در سطح کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد است.

بازدید استاندار فارس از ایسنا

استاندار فارس، امروز، 31 اردیبهشت از بخش‌های مختلف ایسنا بازدید کرد.

ایسنا با پشتوانه قشر دانشجو می‌تواند مرجعیت خاص را به خود اختصاص دهد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: ایسنا با پشتوانه علمی جهاددانشگاهی و قشر تحصیلکرده و دانشجو می تواند یک مرجعیت خاص را به خود اختصاص دهد.

برگزاری کلاس های قرآنی در موسسه «نور مبین»

با آمدن ماه مبارک رمضان ، جلسات و کلاس های قرآنی پرشور تر از ماه های دیگر برگزار می شود .

۶۰ هزار دانش‌آموز استان یزد در کلاس‌های فرسوده مشغول تحصیل هستند

یزدـ مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهریز گفت: در حال حاضر بالغ بر ۲ هزار و ۷۰۰ کلاس درس در استان یزد فاقد استانداردهای اولیه هستند و ۶۰ هزار دانش‌آموز در این کلاس‌ها مشغول تحصیل هستند.

ایثار از جنس مهربانی و آسمانی با ساخت کلاس درس

کرج - ایرنا - اردیبهشت ماه هر سال شاهد برگزاری جشنواره های خیرین مدرسه ساز از جنس مهربانی و آسمانی هستیم که در آن سنگ بنای کلاس های درس به ویژه در مناطق کم برخوردار و پرجمعیت نهاده می شود.

نرم‌افزارهای فیلمنامه‌نویسی «آمازون» تعطیل می‌شود

تهران- ایرنا- شرکت آمازون با ارسال ایمیلی به کاربران دو نرم‌افزار فیلمنامه‌نویسی از تعطیلی این دو نرم افزار خبر داد.

کمبود کلاس درس در البرز با کمک خیرین برطرف می شود

کرج - ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: ساخت کلاس های درس در این استان تنها با کمک خیرین و مردم برطرف خواهدشد.

ثبت نام کلاس های اوقات فراغت از نیمه دوم خرداد ماه آغاز می شود

بجنورد- معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: فرصت ثبت نام کلاس های اوقات فراغت از ۱۸ خرداد ماه تا ۵ تیرماه امسال است.

طرح «۳۱۳ شهید ۳۱۳ کلاس» در مدارس مهریز اجرا می‌شود

یزد ـ مدیر آموزش و پرورش مهریز گفت: طرح ۳۱۳ شهید ۳۱۳ کلاس با هدف بیان راه و رسم و خط فکری شهدا برای نسل نوجوان اجرا می‌شود.