جایزه سازمان بهداشت جهانی به پژوهشگر جوان ایرانی اعطا شد

جایزه بنیاد دکتر "شوشا" از طرف سازمان جهانی بهداشت (WHO) در منطقه مدیترانه شرقی (EMRO) در سال ۲۰۱۹ به گلاله اصغری، پژوهشگر پژوهشکده علوم غدد درون ریز و متابولیسم و دانشجوی دکتری تخصصی علوم تغذیه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تعلق گرفت.مطالب مرتبط

جزئیات سفر وزیر بهداشت به ژنو/دیدار با رئیس سازمان جهانی بهداشت

مدیرکل همکاری‌های بین المللی وزارت بهداشت، برنامه‌های وزیر بهداشت در هفتادو دومین نشست مجمع جهانی سلامت سازمان جهانی بهداشت را که با محوریت پوشش همگانی سلامت در ژنو برگزار می‌شود، تشریح کرد.

وزیر بهداشت به ژنو می‌رود

مدیرکل همکاری های بین المللی وزارت بهداشت گفت: مطابق برنامه هر ساله سازمان جهانی بهداشت، وزیر بهداشت در هفتاد و دومین نشست مجمع جهانی سلامت این سازمان که با محوریت پوشش همگانی سلامت و با حضور وزرای بهداشت کشورهای عضو در ژنو برگزار می شود، شرکت می کند.

وزیر بهداشت در هفتادودومین نشست مجمع جهانی سلامت شرکت می کند

تهران- ایرنا- مدیرکل همکاری های بین المللی وزارت بهداشت گفت: مطابق برنامه هر ساله سازمان جهانی بهداشت، وزیر بهداشت در هفتاد و دومین نشست مجمع جهانی سلامت این سازمان که با محوریت پوشش همگانی سلامت و با حضور وزرای بهداشت کشورهای عضو در ژنو برگزار می شود، شر

فیلمسازان جوان اردبیلی 18 جایزه بین المللی و کشوری کسب کردند

اردبیل - ایرنا - مدیر انجمن سینمای جوان اردبیل گفت: فیلمسازان این انجمن در سال گذشته با حضور در جشنواره های جهانی و کشوری موفق به کسب 18 جایزه شده اند.

دانش آموزان خوزستانی درمسابقه سازمان بهداشت جهانی برترشدند

اهواز - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: دانش آموزان خوزستانی 2 عنوان برتر مسابقات جهانی سال 2019 نقاشی سازمان بهداشت جهانی را کسب کردند.

شاعر و پژوهشگر ایرانی و گیلانی در گذشت

رشت- «عبدالرحمان عمادی» محقق، شاعر و پژوهشگر ایرانی و گیلانی در سن ۹۴ سالگی در شهر رودسر درگذشت.

سفر وزیر بهداشت به سوییس

وزیر بهداشت در هفتاد و دومین نشست مجمع جهانی سلامت سازمان جهانی بهداشت که با محوریت پوشش همگانی سلامت در ژنو برگزار می‌شود، شرکت می‌کند

دعوت رییس منطقه شرقی سازمان جهانی بهداشت از کشورهای منطقه برای حضور در اجلاس تهران

رییس منطقه شرقی سازمان جهانی بهداشت از تمام کشورهای منطقه دعوت کرد تا در شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت که به میزبانی تهران برگزار می‌شود، حضور یابند.

دعوت از وزرای بهداشت WHO برای حضور در اجلاس تهران

رئیس منطقه شرقی سازمان جهانی بهداشت از تمام کشورهای منطقه دعوت کرد تا در شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت که به میزبانی تهران برگزار می‌شود، حضور یابند.

شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت مدیترانه شرقی در تهران برگزار می شود

تهران- ایرنا- رئیس منطقه شرقی سازمان جهانی بهداشت از تمام کشورهای منطقه دعوت کرد تا در شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت که به میزبانی تهران برگزار می شود، حضور یابند.

دیدار وزیر بهداشت کشورمان با رئیس سازمان جهانی سلامت

دکتر نمکی در آخرین روز سفر به مقر سازمان ملل با برخی همتایان از دیگر کشورها و رئیس سازمان جهانی سلامت دیدار و گفتگو کرد

غیبت داوران ایرانی در جام جهانی بسکتبال

تهران - ایرنا - جام جهانی 2019 از شهریور سال جاری در چین آغاز خواهد شد و فدراسیون جهانی از داورانی ایرانی برای قضاوت در این رقابت ها دعوت به عمل نیاورده است.

هنرمند منبت‌کار ایرانی جایزه بنیاد فرهنگی استرالیایی را گرفت

جایزه ماهانه بنیاد فرهنگی گارلند در استرالیا در ماه می سال جاری میلادی، به سعید ارزگان منبت‌کار ایرانی تعلق گرفت.

رتبه سوم دانش آموز گیلانی در مسابقه سازمان بهداشت جهانی

سحر بلوری فر دانش آموز گیلانی در مسابقه نقاشی سال۲۰۱۹ سازمان بهداشت جهانی در مصر حائز رتبه سوم شد.

سازمان بهداشت جهانی: خدمات نظام سلامت ایران بین کشورهای منطقه کم نظیر است

نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران گفت: نظام بهداشتی و درمانی ایران عملکرد خوبی داشته و پوشش و بسته خدماتی که در نظام سلامت ایران به مردم، ارائه می‌شود در بین کشورهای منطقه، کم نظیر است.

۲ جایزه از یک جشنواره آمریکایی برای فیلم‌های کوتاه ایرانی

جایزه بهترین فیلمبرداری و بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در یک جشنواره آمریکایی به آثار ایرانی اهدا شد.

وضعیت دارو و درمان مبتلایانِ آسم و توصیه وزارت بهداشت به این بیماران

رییس اداره بیماری‌های مزمن تنفسی وزارت بهداشت ضمن اشاره به وضعیت دارو و درمان مبتلایان آسم و آلرژی، در عین حال بر لزوم تقوت آموزش‌های خود مراقبتی به بیماران تاکید کرده و این موضوع را از سیاست‌های مهم سازمان بهداشت جهانی و وزارت بهداشت خواند.

انتشار فراخوان بخش داخلی جایزه جهانی فلسطین

انجمن قلم ایران فراخوان برگزاری بخش داخلی جایزه جهانی فلسطین را منتشر کرد.

آسیب تحریم‌ها به سلامت بیماران ایران

وزیر بهداشت گفت: ما متعهد به اطمینان از دسترسی همه افراد به بسته جامع با کیفیت و موثر خدمات سلامت بدون تحمل مشکلات مالی هستیم و گزارش مشترک وزارت بهداشت ایران و سازمان جهانی بهداشت در زمینه نقشه راه دستیابی به پوشش همگانی سلامت نیز منتشر شد.

دعوت برای حضور دراجلاس وزرای بهداشت شرق مدیترانه

از تمام کشور‌های منطقه دعوت شد تا در شصت و ششمین اجلاس وزرای بهداشت منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت در تهران حضور یابند